Select another country/language

„FordPass“ privatumo ir slapukų politika

Version: 0.1

„FordPass“ privatumo ir slapukų politika

Versija: 0.1

„FordPass“ privatumo ir slapukų politika

2019 m. Balandžio 27 d.

„FordPass“ programa (toliau – „Programa“) renka Jūsų asmens duomenis. Ford Smart Mobility U.K. Limited, Business Unit 2, Broadcast Centre, Here East, Queen Elizabeth Olympic Park, Stratford, London, England, E20 3BS; įmonės kodas 11099683 (toliau – „mes“, „mūsų“ ir t. t.) yra atsakinga už Jūsų informaciją ir yra Jūsų asmens duomenų valdytoja.

Ši „FordPass“ privatumo ir slapukų politika (toliau – „Politika“) padės Jums suprasti, kokius asmens duomenis renkame per Programą ir iš transporto priemonės (-ių), kurią (-ias) prie jos prijungiate, kodėl juos renkame, ir ką su jais darome. Joje taip pat paaiškinamos Jūsų teisės ir tai, kaip galite su mumis susisiekti dėl bet kokių pageidavimų ar susirūpinimų.

Programoje siūlomos įvairios funkcijos, atsižvelgiant į tai, ar ją naudojate:

 • Kartu su „Ford“ mobiliosiomis programomis su „Sync“ arba neprijungus jos prie transporto priemonės; ar
 • Su transporto priemone, kurioje įtaisytas „FordPass Connect“. Daugiau informacijos apie „FordPass Connect“ ir transporto priemonės jungiamumo funkcijas rasite vietos „Ford“ svetainėje, svetainėje Fordconnected.com ir transporto priemonės savininko vadove.

 

 

1.„FordPass“ naudojimas su „Ford“ mobiliosiomis programomis su „Sync“ arba neprijungus jos prie transporto priemonės, arba 

2.„FordPass“ naudojimas su „FordPass Connect“

 

1.  „FordPass“ naudojimas su „Ford“ mobiliosiomis programomis su „Sync“ arba neprijungus jos prie transporto priemonės

Trumpai:

Mes renkame informaciją apie Jus ir transporto priemonę (-es), kurią (-ias) prijungiate prie Programos, ir naudojame ją, siekdami suteikti Jums Programoje siūlomas paslaugas (toliau – „Paslaugos“).

Taip pat pasitelkiame surinkta informacija kartu su kita turima informacija apie Jus ir naudojame ją kitais tikslais, pvz., siūlydami Jums produktus ir paslaugas, kurie mūsų manymu Jus sudomins. Savo rinkodaros pranešimų gavimo pasirinkimus galite bet kuriuo metu pakeisti Programos skiltyje „Tvarkyti mano duomenis“.

Tam tikrais atvejais turite teisę nesutikti, kad naudotume Jūsų asmens duomenis.

Jei sutiksite, rinksime ir naudosime GPS geografinę Jūsų prietaiso ir transporto priemonės vietą, siekdami suteikti Jums Paslaugas, ir kitais šiame dokumente aprašomais tikslais. Savo sutikimą galite bet kuriuo metu nutraukti Programos skiltyje „Tvarkyti mano duomenis“ ar transporto priemonės ekranų parinktyje „Nustatymai“.

Programa naudoja į slapukus panašias technologijas Paslaugoms teikti, pseudoniminiams aprašams apie Programos naudojimą kurti, ir Jūsų sutikimu – reklamos tikslais. Savo sutikimą dėl šių technologijų naudojimo reklamos tikslais galite bet kuriuo metu nutraukti Programos skiltyje „Tvarkyti mano duomenis“.

Galime perduoti Jūsų duomenis už Europos ekonominės erdvės ribų. Taip pat galime juos bendrinti su filialais, prekybininkais, paslaugų teikėjais, ir tam tikrais kitais atvejais.

 

Išsamiau:

Informacija, kurią renkame ir naudojame per Programą:

Su paslaugomis susiję duomenysPriklausomai nuo naudojamų Paslaugų, galime rinkti ir naudoti šią informaciją:   

 • „Judėk“ („Move“)Mes renkame informaciją, kurią pateikiate naudodamiesi Programa, kartu su informacija apie transporto priemonę (-es), kurią (-ias) prijungiate prie Programos (žr. transporto priemonės duomenų skyrių toliau), siekdami suteikti Jums Paslaugas, ir kitais šioje Politikoje aprašomais tikslais. Pvz., naudojame transporto priemonės identifikavimo numerį („VIN“) ir informaciją apie ridą, kad galėtumėte susisiekti su savo „Ford“ prekybininku ir susitarti dėl paslaugų; mobiliojo prietaiso, kurį naudojate prieigai prie Programos, GPS geografinę vietą (gavę Jūsų sutikimą), kad galėtumėte rasti ir užsisakyti įvairias transporto paslaugas, bei transporto priemonės duomenis, kad galėtumėte patikrinti transporto priemonės būseną.
 • „Rask“ („Find“): Mes renkame adresą ir bet kokią kitą informaciją, kurią pateikiate Programoje. Jei sutiksite, mes taip pat rinksime ir naudosime Jūsų GPS geografinę vietą iš mobiliojo prietaiso, kurį naudojate prieigai prie Programos. Šiuos duomenis apdorosime ir naudosime, siekdami suteikti Jums Paslaugas, ir kitais šioje Politikoje aprašomais tikslais. Tai apima netoliese esančių degalų pildymo, transporto galimybių, įdomių vietų, automobilių stovėjimo aikštelių ir „Ford“ prekybininkų rodymą, bei atitinkamų vairavimo krypčių pateikimą.
 • Patarėjai: Jei skambinsite „Ford“ patarėjui („Ford Guide“) ar susisieksite su juo tikralaikio pokalbio („live chat“) būdu, rinksime informaciją apie Jūsų susisiekimą su tuo „Ford“ patarėju, įskaitant skambučius, el. laiškus, žinutes ir tikralaikius pokalbius. Šiuos duomenis apdorosime ir naudosime kokybės ir apmokymo tikslais, siekdami suteikti Jums Paslaugas, ir kitais šioje Politikoje aprašomais tikslais. Jei sutiksite, „Ford“ patarėjai galės peržiūrėti Jūsų pastarąjį Programos naudojimą, kad galėtų geriau Jums padėti.
 • Paskyros valdymas: Informaciją apie save galite suteikti užpildydami formas Programoje, pvz., kai atsisiunčiate Programą, pateikiate paskyros prašymą ar užsisakote kurios nors Paslaugos abonementą. Jūsų pateikta informacija gali apimti Jūsų el. pašto adresą, naudotojo ID, slaptažodį, kreipinį, vardą ir pavardę, telefono numerį, namų adresą ir mokėjimų duomenis („Paskyros informacija“). Taip pat galime rinkti informaciją apie mobilųjį prietaisą, pvz., programinės įrangos ar operacinės sistemos versiją, unikalius prietaiso identifikatorius, IP adresą ir mobiliojo ryšio tinklo informaciją. Šiuos duomenis apdorojame ir naudojame, kad sukurtume ir tvarkytume Jūsų paskyrą, suteiktume Jums Paslaugas, ir kitais šioje Politikoje aprašomais tikslais. Šiuos duomenis galime naudoti kartu su kita informacija, kurią anksčiau mums pateikėte (ne tik per Programą) ar kurią surinkome iš viešųjų šaltinių arba trečiųjų šalių paslaugų teikėjų, kad užtikrintume, jog Jūsų informacija būtų nuolat atnaujinama.

Taip pat per Programą galite prisijungti prie savo „Ford Credit“ sąskaitos valdytojo ir tvarkyti „Ford Credit“ sąskaitą. Jei taip padarysite, „FCE Bank plc“ (toliau – „Ford Credit“) paprašys papildomų asmens duomenų, kad galėtų patvirtinti Jūsų tapatybę ir suteikti prieigą prie Jūsų „Ford Credit“ sąskaitos. „Ford Credit“ naudos šiuos asmens duomenis taip, kaip aprašoma Jūsų „Ford Credit“ sutartyje.

 • Be to, Programa gali suteikti galimybę įsigyti produktų ir paslaugų. Kai kuriuos iš šių produktų ir (arba) paslaugų teikia mūsų partneriai, kurie rinks iš Jūsų papildomus asmens duomenis, siekdami vykdyti Jūsų pageidavimus. Mūsų partneriai naudos surinktus asmens duomenis taip, kaip aprašoma jų privatumo pareiškimuose arba kaip jie paaiškins Jums pateikiant savo asmens duomenis.

Transporto priemonės duomenys: Informaciją apie savo transporto priemonę galite suteikti užpildydami formas Programoje.  Tai apima VIN, registracijos kodą ir informaciją apie ridą. Jūsų sutikimu, renkame ir naudojame GPS geografinę Jūsų mobiliojo prietaiso ir transporto priemonės vietą. Taip pat galime rinkti informaciją apie transporto priemonę (-es), kurią (-ias) prijungiate prie Programos, pvz., techninės įrangos modelio ir dalių numerius, transporto priemonės sistemų būseną (pvz., degalų būseną), transporto priemonės diagnostikos duomenis, hodometrą, ir kitą informaciją apie tai, kaip transporto priemonė dirba, bei vairavimo ypatumus, pvz., greitį, akceleratoriaus, stabdžių, vairo mechanizmo, saugos diržų naudojimą, ir kitą panašią informaciją apie tai, kaip transporto priemonė naudojama.  Daugiau informacijos rasite transporto priemonės ekranuose. Šiuos duomenis apdorojame ir naudojame, siekdami suteikti Jums Paslaugas, ir kitais šioje Politikoje aprašomais tikslais.

Naudojimo aprašai: Rinkodaros, rinkos tyrimų ir mūsų paslaugų tobulinimo tikslais, mes renkame pseudoniminius Jūsų naudojimosi Programa aprašus, įskaitant tokią informaciją kaip kada ir kiek laiko naudojatės konkrečiomis Paslaugomis ir funkcijomis.  Kai renkame šiuos aprašus su sutikimu, savo sutikimą galite bet kuriuo metu nutraukti Programos skiltyje „Rinkodaros parinktys“.

Techninė informacija apie Jus ir Jūsų prietaisąKiekvieną kartą, kai naudojatės Programa, ši Jūsų prietaise gali automatiškai pasiekti ar saugoti techninę informaciją, įskaitant informaciją apie mobilųjį prietaisą, tokią kaip programinės įrangos ar operacinės sistemos versiją, unikalius prietaiso identifikatorius, IP adresą ir mobiliojo ryšio tinklo informaciją, pasirinkimų nustatymus, bei išsamią informaciją apie tai, kaip naudojate Programą ir Paslaugas, kurias pasiekiate. Mes taip pat galime rinkti informaciją apie tai, kaip Programa naudojama ir kaip ji veikia, įskaitant gedimo atveju.

Buvimo vietos duomenysJei sutiksite, kai kurios Paslaugos naudos tikralaikę Globalinės padėties nustatymo sistemos (GPS) technologiją, kad prietaiso pagalba nustatytų Jūsų buvimo vietą, pvz., siekiant surasti artimiausią prekybininką, nuvesti Jus iki pasirinkto prekybininko, ar nustatyti netoliese esančias stovėjimo vietas. Savo sutikimą galite bet kuriuo metu nutraukti Programos skiltyje „Tvarkyti mano duomenis“, tačiau tai gali apriboti ar sutrukdyti naudojimąsi tam tikromis Paslaugomis.

Jei prie Programos prijungtoje transporto priemonėje naudositės funkcija „HERE tikralaikis eismas“ („HERE Live Traffic“), mes rinksime transporto priemonės VIN autentifikavimo tikslais, ir tada bendrinsime transporto priemonės buvimo vietą, judėjimo kryptį ir greitį su mūsų trečiosios šalies paslaugų teikėju „HERE Global B.V.“ (toliau – „HERE“).Mes pasirūpiname informacijos, kuri leistų „HERE“ Jus pagal šiuos duomenis identifikuoti, pašalinimu

Galite pasirinkti nesuteikti tam tikrų asmens duomenų (pvz., neįvesti VIN Jūsų transporto priemonės prijungimui prie Programos), tačiau tai gali apriboti ar sutrukdyti naudojimąsi tam tikromis Paslaugomis (pvz., jei neįvesite VIN, negalėsime per Programą Jums siųsti atšaukimo pranešimų

 

Kaip naudojame Jūsų informaciją?

Mes naudojame asmeninę informaciją, kurią renkame apie Jus per Programą ir iš transporto priemonės (-ių), kurią (-ias) prie jos prijungiate, siekdami suteikti Jums Paslaugas, įskaitant aprašytąsias anksčiau.

Taip pat naudojame ją kitais teisėtais tikslais, siekiant, pvz.:

 • Suteikti Jums puikų funkcionalumą ir paslaugas;
 • Suteikti Jums galimybę valdyti tam tikras transporto priemonės funkcijas;
 • Vykdyti Jūsų pageidavimus ir atsakyti į Jūsų užklausas;
 • Valdyti ir tobulinti mūsų verslą bei santykius su Jumis;
 • Vertinti paslaugų, kurias teikiame mes ir prekybininkai, ir paslaugų, kurias mums ar mūsų vardu teikia mūsų tiekėjai, kokybę; siųsti Jums rinkodaros medžiagą pagal Jūsų pranešimų gavimo pasirinkimus;
 • Suasmeninti Jūsų potyrį ir gaunamą rinkodarą;
 • Šalinti triktis;
 • Vykdyti tyrimus ir kurti naujus bei patobulintus produktus, paslaugas, ir verslo bei rinkodaros strategijas;
 • Laikytis teisinių reikalavimų ar valstybinių institucijų prašymų;
 • Apsaugoti ar apginti mūsų arba kito subjekto teises ar turtą;
 • Apsaugoti fizinių asmenų saugumą; ir
 • Aptikti sukčiavimo, saugumo, saugos ar privatumo problemas, išvengti jų, arba kitaip į jas reaguoti.

Mes, „Ford Smart Mobility UK“, ir kitos „Ford Motor Company Group“ bendrovės visame pasaulyje, jei tai leidžia įstatymai, galime naudoti ir, pasitelkdami automatizuotus sprendimų priėmimo procesus, analizuoti Jūsų Paskyros informaciją / informaciją, kurią renkame Jums naudojantis Programa ir Paslaugomis,kartu su kita turima informacija apie Jus ir kitus klientus, kad padėtume pirmiau nurodytais tikslais.  Tai gali apimti, pvz., transporto priemonės diagnostikos duomenų analizę, atšaukimų atlikimą, mūsų rinkodaros ir klientų aptarnavimo veiksmingumo vertinimą, rinkos analizės atlikimą ir produktų ar paslaugų, kurie gali Jus sudominti, nustatymą, bei susisiekimą su Jumis dėl šių produktų ir paslaugų.  Norėdami sužinoti daugiau apie kitas informacijos apie Jus, kurią galime saugoti, kategorijas, žr. privatumo politikos nuostatose, suteiktose Jums dėl kitų „Ford“ produktų ir paslaugų, kurias gavote iš mūsų, pvz., vietos „Ford“ svetainėje ir svetainėje Fordconnected.com.

Taip pat norėtume pasirūpinti, kad mūsų siunčiami pranešimai ir bendravimas su Jumis būtų kuo aktualesni. Todėl kartais galime naudoti informaciją apie Jus, surinktą iš viešųjų šaltinių (pvz., internetinių šaltinių) ir trečiųjų šalių (pvz., mūsų paslaugų teikėjų, tokių kaip tinklalapių prieglobos paslaugų teikėjų, analitikos paslaugų teikėjų ar reklamos paslaugų teikėjų), padėsiančią mums nustatyti, kokie „Ford“ produktai ir paslaugos galėtų Jus sudominti. Pvz., analitikos ir reklamos paslaugų teikėjai gali analizuoti informaciją, kurią jie renka iš internetinių ir kitų šaltinių, siekdami pateikti mums informaciją apie Jūsų demografinę padėtį ir interesus – tokią kaip išvadas apie Jūsų amžiaus grupę ir produktų ar paslaugų, kurie gali Jus sudominti, tipus. Tada galėsime siųsti Jums informaciją apie šiuos produktus ir paslaugas pagal Jūsų pranešimų gavimo pasirinkimus. Mūsų ryšių su klientais centras taip pat galės naudoti mūsų turimą informaciją apie Jus, jei jam pateiksite klausimą ar užklausą.  Susisiekite su mumis jei nenorite, kad gautume informaciją apie Jus iš trečiųjų šalių šioje pastraipoje aprašytais tikslais (žr. skyrių „Kaip susisiekti su mumis“).

Savo rinkodaros pranešimų gavimo pasirinkimus galite bet kuriuo metu pakeisti Programos skiltyje „Rinkodaros parinktys“.

Įstatymai gali reikalauti, kad mes rinktume tam tikrus asmens duomenis. Taip pat gali būti reikalaujama, kad rinktume Jūsų asmens duomenis dėl sutartinių santykių su Jumis. Nepateikus šios informacijos, gali būti sutrukdytas ar atidėtas šių įsipareigojimų vykdymas.

Tam tikrais ribotais atvejais, mūsų priimami automatizuoti sprendimai gali turėti teisinę ar panašią įtaką Jums. Tokius automatizuotus sprendimus dėl Jūsų priimsime tik tada, kai:

 • Tokie sprendimai būtini sutarties su Jumis vykdymui ar sudarymui; 
 • Tokie sprendimai leidžiami pagal įstatymus; arba 
 • Sutinkate, kad mes priimtume automatizuotus sprendimus.

Galite susisiekti su mumis, jei norite daugiau informacijos apie automatizuotą sprendimų priėmimą, ir tam tikrais atvejais galite nesutikti, kad priimtume automatizuotus sprendimus, arba paprašyti, kad automatizuotą sprendimą peržiūrėtų žmogus.

Neasmeninę (t. y. anoniminę) informaciją galime naudoti ir bendrinti bet kokiais tikslais.

 

Kokiais teisėtais tikslais naudojame Jūsų informaciją?

Yra keletas teisėtų tikslų, kuriais galime naudoti Jūsų informaciją:

 • Kaip aprašyta pirmiau, mums reikia naudoti tam tikrą informaciją apie Jus, kad galėtume vykdyti savo sutartį su Jumis, suteikdami Jūsų pageidaujamas Paslaugas, pvz., kad galėtumėte naudotis funkcijomis „Ford patarėjai“, „Judėk“ ir „Rask“; kad galėtumėte valdyti tam tikras transporto priemonės funkcijas; kad vykdytume Programoje pateiktus Jūsų pageidavimus; kad pašalintume triktis; ir kad siųstume Jums transakcinius pranešimus;
 • Dažnai turime teisėtą interesą apdoroti Jūsų informaciją tam tikrais tikslais, pvz., siekiant suteikti Jums puikų funkcionalumą ir paslaugas; suasmeninti Jūsų potyrį ir gaunamą rinkodarą; nuspėti, kurie „Ford“ produktai ar paslaugos galėtų Jus sudominti; valdyti ir tobulinti mūsų verslą bei santykius su Jumis; vertinti mūsų ir mūsų prekybininkų teikiamų paslaugų bei paslaugų, kurias mums arba mūsų vardu teikia mūsų tiekėjai, kokybę; kurti naujus ir patobulintus produktus, paslaugas ir verslo bei rinkodaros strategijas; atlikti tyrimus; apsaugoti ar apginti mūsų arba kito subjekto teises ar nuosavybę; ar aptikti sukčiavimo, saugumo, saugos ar privatumo problemas, išvengti jų, arba kitaip į jas reaguoti. Apdorodami Jūsų asmens duomenis mūsų teisėtų interesų patenkinimui, pasitelkiame tvirtas apsaugos priemones, užtikrinančias, kad Jūsų privatumas būtų apsaugotas, ir kad mūsų teisėti interesai nebūtų persverti Jūsų interesų ar pamatinių teisių ir laisvių;
 • Tam tikrais atvejais paprašysime Jūsų sutikimo naudoti Jūsų informaciją konkrečiais tikslais, pvz., naudoti Jūsų buvimo vietą. Kai mūsų veiksmai priklauso nuo Jūsų sutikimo su Jūsų asmens duomenų naudojimu, turite teisę bet kuriuo metu nutraukti tą sutikimą. Daugiau informacijos rasite šios Politikos skyriuje „Jūsų teisės...“;
 • Tam tikrais atvejais mums gali reikėti naudoti Jūsų informaciją, jei manome, kad tai yra būtina siekiant laikytis teisinio įsipareigojimo;
 • Tam tikrais atvejais mums gali reikėti naudoti Jūsų informaciją, jei manome, kad tai yra būtina siekiant apsaugoti kieno nors saugumą ar gyvybinius interesus; ir
 • Tam tikrais atvejais mums gali reikėti naudoti Jūsų informaciją tam tikrais tikslais, atitinkančiais visuomenės interesus.

 

Kur saugoma Jūsų informacija

Jūsų asmens duomenys saugomi lokaliai Jūsų mobiliajame prietaise, bei serveriuose, kuriuos valdome mes ir mūsų paslaugų teikėjai. Su Jūsų asmens duomenimis bus elgiamasi atsižvelgiant į JK teisę dėl duomenų apsaugos, ir jie gali būti perduodami Europos ekonominėje erdvėje („EEE“) bei į EEE nepriklausančias šalis (įskaitant JAV). Europos Komisija gali laikyti, kad šalys, į kurias perduodame Jūsų asmens duomenis, neužtikrina tinkamo asmens duomenų apsaugos lygio. Todėl perduodami Jūsų asmens duomenis už EEE ribų imsimės atitinkamų apsaugos priemonių, atsižvelgdami į savo teisinius įsipareigojimus, kad Jūsų asmens duomenys būtų tinkamai apsaugoti, nepriklausomai nuo šalies, į kurią jie perduodami. Šios apsaugos priemonės gali apimti sutartinių garantijų gavimą iš bet kurios trečiosios šalies, kuriai suteikiama prieiga prie Jūsų asmens duomenų, užtikrinančių, kad Jūsų asmens duomenys bus apsaugoti standartais, lygiaverčiais tiems, kuriais jie yra saugomi, kai yra EEE. Susisiekite su mumis, jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip apsaugome Jūsų asmens duomenis, kai jie perduodami už EEE ribų, ar jei norite gauti apsaugos priemonių, kurias pasitelkiame perduodamų Jūsų asmens duomenų apsaugojimui, kopiją (žr. skyrių „Kaip susisiekti su mumis“).

 

Kaip bendriname informaciją:

Galime bendrinti asmens duomenis, gautus per Programą ir iš transporto priemonės (-ių), kurią (-ias) prie jos prijungiate:

·       Jūsų buvimo vietą, keliavimo kryptį ir greitį bendriname su „HERE“ – mūsų tikralaikės informacijos apie eismą teikėju.Mes pasirūpiname informacijos, kuri leistų „HERE“ Jus pagal šiuos duomenis identifikuoti, pašalinimu

 • Su bendrovėmis ar kitomis organizacijomis, kuriomis pasitelkiame, kad šios teiktų paslaugas mūsų vardu, pvz., abonementų valdymo paslaugų teikėjais, tinklalapių prieglobos bendrovėmis, pašto paslaugų teikėjais, analitikos paslaugų teikėjais, renginių vedimo paslaugų teikėjais ir informacinių technologijų paslaugų teikėjais;
 • Su specialistais konsultantais;
 • Kai manome, kad tai būtina siekiant vykdyti teisinį reikalavimą ar valstybės institucijų prašymus; apsaugoti ar apginti mūsų arba kito asmens teises ar turtą; apsaugoti fizinių asmenų saugumą; arba aptikti sukčiavimo, saugumo, saugos ar privatumo problemas, išvengti jų, arba kitaip į jas reaguoti; ar
 • Su bet kuriuo nauju savininku, jei parduosime dalį ar visą savo verslą.
   

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Jūsų informaciją atpažįstama forma saugome tik tiek, kiek tai yra reikalinga šioje Politikoje nurodytiems tikslams. Paprastai tai reiškia, kad informacija turi būti saugoma, kol galioja vienas iš šių kriterijų:

 • Jūsų informacija yra pagrįstai reikalinga Paslaugų suteikimui Jums;
 • Jūsų informacija yra pagrįstai reikalinga tikslui, dėl kurio tą informaciją pateikėte, arba dėl kurio mes ją surinkome;
 • Jūsų informacija yra pagrįstai reikalinga siekiant apsaugoti ir apginti mūsų teises ar turtą (paprastai tai bus atitinkamo vietos senaties termino Jūsų jurisdikcijoje trukmei); arba
 • Kitaip pagal taikytinus įstatymus ar reglamentus reikalaujama, kad saugotume Jūsų informaciją.
   

Programoje veikiančios į slapukus panašios technologijos

Kas yra į slapukus panašios technologijos?

Į slapukus panašios technologijos plačiai naudojamos siekiant, kad svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, taip pat siekiant suteikti informaciją svetainės savininkams. Programos dažnai naudoja panašias į slapukus technologijas, kad Jus prisimintų, pateiktų Jūsų pageidaujamą turinį, ar pagerintų produktą stebėdamos, kaip programa yra naudojama.

Į slapukus panašių technologijų nauda

Šios technologijos ypač naudingos, nes jos gali suteikti patogesnį naudojimo potyrį Jums grįžus į programą, kurioje lankotės jau kelintą kartą. Jei naudojate tą patį prietaisą ir naršyklę kaip anksčiau, jos gali, pvz., prisiminti Jūsų pasirinkimus, padėti mums sužinoti, kaip naudojate mūsų programą, ir rodyti turinį, labiau atitinkantį Jūsų interesus ir poreikius.

Programoje šios technologijos yra naudojamos šiais tikslais:

 • Griežtai būtinais tikslais: Šios technologijos reikalingos pagrindinėms svetainių funkcijoms ir Paslaugų teikimui.
 • Efektyvumo tikslais: Šios technologijos leidžia mums pagerinti mūsų Programos funkcionalumą ir atlikti rinkos tyrimus naudojimo sekimo būdu. Pasitelkdami „Adobe Analytics“, mes kuriame pseudoniminius aprašus apie tai, kaip Programa yra naudojama. Galite paprieštarauti tokių pseudoniminių aprašų kūrimui. Programai sugedus taip pat naudojame „Aptelligent“ techniniai informacijai iš Jūsų prietaiso rinkti, kad suprastume, kas nutiko.
 • Reklamos tikslais: Šios technologijos leidžia mums vertinti mūsų reklamos kampanijų sėkmę. Taip pat jas naudojame Jūsų gaunamai rinkodarai suasmeninti. Bet kuriuo metu galite atsisakyti mūsų reklamos technologijų naudojimo Programos puslapyje „Tvarkyti mano duomenis“.
  • „iOS“ prietaisuose taip pat galite riboti šių technologijų naudojimą reklamos tikslais, „iOS“ nustatymuose spustelėdami „Privatumas“ – „Reklama“ ir paslinkdami jungiklį „Riboti reklamos stebėjimą“ į „įjungtą“ padėtį;
  • „Android“ palaikančiuose mobiliuosiuose prietaisuose taip pat galite suasmenintą reklamavimą išjungti spustelėdami „Nustatymai“ / „Paskyra“ / „Google“ / „Skelbimai“ ir pažymėdami laukelį „Atsisakyti“.
 • Patarėjų tikslais: Jei susisieksite su „Ford“ patarėju ir duosite sutikimą, mes naudosime šias technologijas, kad „Ford“ patarėjai galėtų matyti Jūsų pastarąjį naudojimąsi Programa. Taip jiems bus lengviau Jums padėti.
 • Trečiųjų šalių tikslaisJei savo transporto priemonėje per Programą naudositės funkcija „HERE LIve Traffic“ (tikralaikis eismas), mūsų trečiosios šalies paslaugų teikėjas „HERE Global B.V.“ taip pat galės įdiegti slapukus Jūsų prietaise. Daugiau informacijos rasite „HERE“ skirtoje slapukų politikoje adresu https://legal.here.com/privacy/policy/gb/.

 

Aktyvieji („push“) pranešimai

Programa gali naudoti prietaise esančius Jūsų pasirinkimų nustatymus, kad siųstų Jums aktyviuosius pranešimus, įskaitant su Paslaugomis susijusius pranešimus. Pvz., Programa gali siųsti aktyviuosius pranešimus apie transporto priemonės (-ių), kurią (-ias) prie jos prijungiate, būseną. Jei prietaiso nustatymuose išjungsite Aktyviuosius pranešimus, vis tiek per Programą galėsite pasiekti Paslaugas.

 

Vaikų privatumas

Programa sąmoningai nerenka asmens duomenų iš jaunesnių nei 16 metų amžiaus vaikų.

 

Jūsų teisės, ir kaip su mumis susisiekti

Jūs, kaip fizinis asmuo, turite teisę sužinoti, kokią informaciją apie Jus laikome ir kokiais tikslais, o prireikus – ją pataisyti. Tam tikrais atvejais taip pat turite teisę nesutikti, kad toliau apdorotume Jūsų asmens duomenis arba paprašyti, kad ištrintume, aprobotume, apribotume Jūsų informacijos naudojimą. Tam taip pat galite paprašyti, kad Jūsų asmens duomenys Jums būtų pateikti plačiai naudojamu elektroniniu formatu, kad galėtumėte juos bendrinti su kitomis organizacijomis (tai dažnai vadinama teise į „duomenų perkeliamumą“).

Skatiname Jus susisiekti su mumis, kad atnaujintumėte ar pataisytumėte savo asmens duomenis šiems pasikeitus, ar jei mūsų turima asmeninė informacija apie Jus yra netiksli.

Jei nesate patenkinti tuo, kaip naudojame Jūsų informaciją, tikimės, kad visų pirmą pranešite mums, kad galėtume atsakyti į Jūsų susirūpinimus. Tačiau taip pat turite teisę pateikti skundą vietos duomenų apsaugos institucijai – žr. https://edpb.europa.eu/about-edpb/board/members_en-

Jei turite klausimų ar susirūpinimų dėl to, kaip naudojame Jūsų informaciją, ar jei norite pasinaudoti bet kuria savo teisių, galite paskambinti „FordPass“ patarėjui ar parašyti savo vietos Duomenų valdytojui:

 

Privacy Enquiry, PO Box 16, Hull, England, HU9 9PR

Taip pat galite susisiekti tiesiogiai su mūsų Duomenų apsaugos pareigūnu čia:

dpeurope@ford.com

 

Jūsų informacijos saugumas

Mes naudojame tinkamas sistemas, politikas, procesus ir technologijas, kad apsaugotume Jūsų informaciją ir išlaikytume jos saugumą bei tikslumą. 

 

Kitos svetainės

Programoje gali būti nuorodų į kitas programas ar svetaines, kurių mes nekontroliuojame ir kurioms netaikoma ši Politika. Jei naudodamiesi pateiktomis nuorodomis pasieksite kitas svetaines, tų svetainių valdytojai galės rinkti iš Jūsų informaciją, naudodami ją pagal savo privatumo politikas, kurios gali skirtis nuo mūsų politikos.

 

Privatumo ir slapukų politikos įsigaliojimo data ir revizijos

Ši Politika gali būti atnaujinama, kad atspindėtų bet kokius Programos, mūsų privatumo praktikos ir Jūsų informacijos naudojimo, ar taikytinų įstatymų pakeitimus.

Pakeitę šią Politiką, pranešime Jums apie pakeitimus. Jei pakeitimai turės esminę įtaką duomenų apdorojimo pobūdžiui ar kitaip Jums turės žymią įtaką, pranešime Jums prieš tinkamą laiko tarpą, kad turėtumėte galimybę pasinaudoti savo teisėmis (pvz., paprieštarauti apdorojimui).

 

Sutikimas dėl prietaiso buvimo vietos ir į slapukus panašių technologijų

Sutikimo, kurį galbūt esate suteikę dėl prietaiso vietos ir į slapukus panašių technologijų, naudojamų rinkodaros suasmeninimui, formuluotė yra tokia:

Į slapukus panašios technologijos

Jums sutikus, šiuos duomenis taip pat galėsime naudoti gaunamų reklamų suasmeninimui. Sutikimą dėl į slapukus panašių technologijų naudojimo reklamos suasmeninimo tikslais Jūsų prietaise galite nutraukti bet kuriuo metu. Nutraukus sutikimą gali būti ribojamas ar sutrukdomas naudojimasis tam tikromis programos funkcijomis.

Prietaiso buvimo vietos bendrinimas

Kad galėtumėte naudotis tam tikromis programos funkcijomis, mes norime rinkti, naudoti ir bendrinti informaciją apie Jūsų mobiliojo prietaiso buvimo vietą.

 

2. „FordPass“ naudojimas su „FordPass Connect“

Trumpai:

Mes renkame informaciją apie Jus ir transporto priemonę (-es), kurią (-ias) prijungiate prie Programos, ir naudojame ją, siekdami suteikti Jums Programoje siūlomas paslaugas (toliau – „Paslaugos“). Jums prijungus savo transporto priemonę (-es) prie Programos, kai kurioms Paslaugoms teikti reikia, kad mes naudotume Jūsų transporto priemonės interneto ryšį informacijai iš Jūsų transporto priemonės rinkti.

Jei prie transporto priemonės prijungsite daugiau nei vieną paskyrą, atminkite, kad:

 • Transporto priemonės buvimo vieta bus rodoma kiekvienos prie transporto priemonės prijungtos paskyros naudotojams; ir
 • Visi šių paskyrų naudotojai turės prieigą prie Paslaugų, įskaitant Paslaugas, leidžiančias transporto priemonę užvesti nuotoliniu būdu (kai tai yra galima), užrakinti ir atrakinti, ir kuriose rodoma informacija apie transporto priemonės būseną (pvz., degalų lygį).

Taip pat, jei vairuojate transporto priemonę, prie kurios prijungta Programa, Programos naudotojas (-ai) turės prieigą prie transporto priemonės buvimo vietos ir prie Paslaugų, leidžiančių transporto priemonę užvesti nuotoliniu būdu (kai tai yra galima), užrakinti ir atrakinti, ir kuriose rodoma informacija apie transporto priemonės būseną (pvz., degalų lygį).

Galite nutraukti duomenų bendrinimą tarp transporto priemonės ir Programos arba visam laikui atjungti transporto priemonę nuo Programos, peržiūrėję transporto priemonėje esančius Jungiamumo nustatymus ir informacinius straipsnius, esančius Programos skyriaus „Paskyra“ DUK. Jei atjungsite transporto priemonę nuo Programos ar nutrauksite duomenų bendrinimą tarp transporto priemonės ir Programos, pasinaudodami transporto priemonėje esančiais valdikliais, gali būti, kad negalėsite naudotis kai kuriomis Paslaugomis.  Pvz., jei nustosite bendrinti GPS geografinės vietos duomenis, „Tikralaikis eismas“ negalės pateikti naujausių eismo duomenų, o jei nustosite bendrinti transporto priemonės duomenis ir nuotolinį valdymą, negalėsite naudotis nuotoliniu užrakinimu ir atrakinimu.

Surinkta informacija pasitelkiame kartu su kita turima informacija apie Jus ir naudojame ją kitais tikslais, pvz., siūlydami Jums produktus ir paslaugas, kurie mūsų manymu Jus sudomins. Savo rinkodaros pranešimų gavimo pasirinkimus galite bet kuriuo metu pakeisti Programos skiltyje „Rinkodaros parinktys“.

Tam tikrais atvejais turite teisę nesutikti, kad naudotume Jūsų asmens duomenis.

Jums sutikus, rinksime ir naudosime GPS geografinę Jūsų prietaiso ir prijungtos (-ų) prie Programos transporto priemonės (-ių) buvimo vietą, siekdami suteikti Jums Paslaugas, ir kitais šiame dokumente aprašomais tikslais. Savo sutikimą galite bet kuriuo metu nutraukti Programos skiltyje „Tvarkyti mano duomenis“ ir transporto priemonėje esančiuose nustatymuose.

Programa naudoja į slapukus panašias technologijas Paslaugoms teikti, pseudoniminiams aprašams apie Programos naudojimą kurti, ir Jūsų sutikimu – reklamos tikslais. Savo sutikimą dėl šių technologijų naudojimo reklamos tikslais galite bet kuriuo metu nutraukti Programos skiltyje „Tvarkyti mano duomenis“.

Galime perduoti Jūsų duomenis už Europos ekonominės erdvės ribų. Taip pat galime juos bendrinti su filialais, prekybininkais, paslaugų teikėjais, ir tam tikrais kitais atvejais.

Leisdami kitiems vairuoti prie Programos prijungtą (-as) transporto priemonę (-es), pasakykite jiems, kaip naudojate Programą ir kaip neleisti, kad duomenys būtų bendrinami tarp Programos ir prie jos prijungtos (-ų) transporto priemonės (-ių), bei paaiškinkite, kad šios Politikos kopiją galima rasti vietos „Ford“ svetainėje arba svetainėje Fordconnected.com

 

Išsamiau:

Informacija, kurią renkame ir naudojame per Programą:

Su paslaugomis susiję duomenysPriklausomai nuo naudojamų Paslaugų, galime rinkti ir naudoti šią informaciją:  

 • „Judėk“ („Move“)Mes renkame informaciją, kurią pateikiate naudodamiesi Programa, kartu su informacija apie transporto priemonę (-es), kurią (-ias) prijungiate prie Programos (žr. toliau esantį transporto priemonės duomenų skyrių), siekdami suteikti Jums Paslaugas, ir kitais šioje Politikoje aprašomais tikslais. Pvz., naudojame transporto priemonės identifikavimo numerį („VIN“) ir informaciją apie ridą, kad galėtumėte susisiekti su savo „Ford“ prekybininku ir susitarti dėl paslaugų; mobiliojo prietaiso, kurį naudojate prieigai prie Programos, GPS geografinę vietą (Jūsų sutikimu), kad galėtumėte rasti ir užsisakyti įvairias transporto paslaugas, bei duomenis iš Jūsų transporto priemonės, kad galėtumėte nuotoliniu būdu valdyti tam tikras transporto priemonės funkcijas ir patikrinti transporto priemonės būseną.
 • „Rask“ („Find“): Mes renkame adresą ir bet kokią kitą informaciją, kurią pateikiate Programoje. Jei sutiksite, mes taip pat rinksime ir naudosime Jūsų GPS geografinę vietą iš mobiliojo prietaiso, kurį naudojate prieigai prie programos, ir iš transporto priemonės (-ių), kurią (-ias) prijungiate prie Programos. Šiuos duomenis apdorosime ir naudosime, siekdami suteikti Jums Paslaugas, ir kitais šioje Politikoje aprašomais tikslais. Tai apima Jūsų transporto priemonės buvimo vietos nustatymą ir jos rodymą Programoje, netoliese esančių degalų pildymo, transporto galimybių, įdomių vietų, automobilių stovėjimo aikštelių ir „Ford“ prekybininkų rodymą, bei atitinkamų vairavimo krypčių pateikimą.
 • Patarėjai: Jei skambinsite „Ford“ patarėjui („Ford Guide“) ar susisieksite su juo tikralaikio pokalbio („live chat“) būdu, rinksime informaciją apie Jūsų susisiekimą su tuo „Ford“ patarėju, įskaitant skambučius, el. laiškus, žinutes ir tikralaikius pokalbius. Šiuos duomenis apdorosime ir naudosime kokybės ir apmokymo tikslais, siekdami suteikti Jums Paslaugas, ir kitais šioje Politikoje aprašomais tikslais. Jei sutiksite, „Ford“ patarėjai galės peržiūrėti Jūsų pastarąjį Programos naudojimą, kad galėtų geriau Jums padėti.
 • Paskyros valdymas: Informaciją apie save galite suteikti užpildydami formas Programoje, pvz., kai atsisiunčiate Programą, pateikiate paskyros prašymą ar užsisakote kurios nors Paslaugos abonementą. Jūsų pateikta informacija gali apimti Jūsų el. pašto adresą, naudotojo ID, slaptažodį, kreipinį, vardą ir pavardę, telefono numerį, namų adresą ir mokėjimų duomenis („Paskyros informacija“). Taip pat galime rinkti informaciją apie mobilųjį prietaisą, pvz., programinės įrangos ar operacinės sistemos versiją, unikalius prietaiso identifikatorius, IP adresą ir mobiliojo ryšio tinklo informaciją. Šiuos duomenis apdorojame ir naudojame, kad sukurtume ir tvarkytume Jūsų paskyrą, suteiktume Jums Paslaugas, ir kitais šioje Politikoje aprašomais tikslais. Šiuos duomenis galime naudoti kartu su kita informacija, kurią anksčiau mums pateikėte (ne tik per Programą) ar kurią surinkome iš viešųjų šaltinių arba trečiųjų šalių paslaugų teikėjų, kad užtikrintume, jog Jūsų informacija būtų nuolat atnaujinama.

Taip pat per Programą galite prisijungti prie savo „Ford Credit“ sąskaitos valdytojo ir tvarkyti „Ford Credit“ sąskaitą. Jei taip padarysite, „FCE Bank plc“ (toliau – „Ford Credit“) paprašys papildomų asmens duomenų, kad galėtų patvirtinti Jūsų tapatybę ir suteikti prieigą prie Jūsų „Ford Credit“ sąskaitos. „Ford Credit“ naudos šiuos asmens duomenis taip, kaip aprašoma Jūsų „Ford Credit“ sutartyje.

Be to, Programa gali suteikti galimybę įsigyti produktų ir paslaugų. Kai kuriuos iš šių produktų ir (arba) paslaugų teikia mūsų partneriai, kurie rinks iš Jūsų papildomus asmens duomenis, siekdami vykdyti Jūsų pageidavimus. Mūsų partneriai naudos surinktus asmens duomenis taip, kaip aprašoma jų privatumo pareiškimuose arba kaip jie paaiškins Jums pateikiant savo asmens duomenis.

Transporto priemonės duomenys: Informaciją apie savo transporto priemonę galite suteikti užpildydami formas Programoje.  Tai apima VIN, registracijos kodą ir informaciją apie ridą. Jūsų sutikimu, renkame ir naudojame GPS geografinę Jūsų mobiliojo prietaiso ir transporto priemonės vietą. Taip pat galime rinkti informaciją apie transporto priemonę (-es), kurią (-ias) prijungiate prie Programos, pvz., techninės įrangos modelio ir dalių numerius, transporto priemonės sistemų būseną (pvz., skysčių lygį, padangų slėgį, variklį, transporto priemonėje esantį belaidį internetą ir užraktus), transporto priemonės diagnostikos duomenis, hodometrą, ir kitą informaciją apie tai, kaip transporto priemonė dirba, bei vairavimo ypatumus, pvz., greitį, akceleratoriaus, stabdžių, vairo mechanizmo, saugos diržų naudojimą, ir kitą panašią informaciją apie tai, kaip transporto priemonė naudojama. Šiuos duomenis apdorojame ir naudojame, siekdami suteikti Jums Paslaugas, ir kitais šioje Politikoje aprašomais tikslais. Galite pasirinkti, kokie duomenys bus siunčiami iš transporto priemonės (-ių), kurią (-ias) prijungiate prie Programos, transporto priemonėje esančiuose nustatymuose. Jei ribosite iš transporto priemonės siunčiamus duomenis, tai gali apriboti ar sutrukdyti naudojimąsi tam tikromis Paslaugomis.

Naudojimo aprašai: Rinkodaros, rinkos tyrimų ir mūsų paslaugų tobulinimo tikslais, mes renkame pseudoniminius Jūsų naudojimosi Programa aprašus, įskaitant tokią informaciją kaip kada ir kiek laiko naudojatės konkrečiomis Paslaugomis ir funkcijomis.  Kai renkame šiuos aprašus su sutikimu, savo sutikimą galite bet kuriuo metu nutraukti Programos skiltyje „Rinkodaros parinktys“.

Techninė informacija apie Jus ir Jūsų prietaisąKiekvieną kartą, kai naudojatės Programa, ši Jūsų prietaise gali automatiškai pasiekti ar saugoti techninę informaciją, įskaitant informaciją apie mobilųjį prietaisą, tokią kaip programinės įrangos ar operacinės sistemos versiją, unikalius prietaiso identifikatorius, IP adresą ir mobiliojo ryšio tinklo informaciją, pasirinkimų nustatymus, bei išsamią informaciją apie tai, kaip naudojate Programą ir Paslaugas, kurias pasiekiate. Mes taip pat galime rinkti informaciją apie tai, kaip Programa naudojama ir kaip ji veikia, įskaitant gedimo atveju.

Buvimo vietos duomenysJei sutiksite, kai kurios Paslaugos naudos tikralaikę Globalinės padėties nustatymo sistemos (GPS) technologiją, kad prietaiso pagalba nustatytų Jūsų buvimo vietą, pvz., siekiant surasti artimiausią prekybininką, nuvesti Jus iki pasirinkto prekybininko, ar nustatyti netoliese esančias stovėjimo vietas. Kai kurios Paslaugos taip pat apima Jūsų buvimo vietos rinkimą tiesiai iš transporto priemonės, pvz., kad galėtumėte nustatyti transporto priemonės buvimo vietą naudodamiesi prietaisu ir matyti šią buvimo vietą Programoje. Savo sutikimą dėl šių technologijų naudojimo reklamos tikslais galite bet kuriuo metu nutraukti Programos skiltyje „Tvarkyti mano duomenis“ ar transporto priemonės nustatymuose, tačiau tai gali apriboti ar sutrukdyti naudojimąsi tam tikromis Paslaugomis.

Jei prie Programos prijungtoje transporto priemonėje naudositės funkcija „HERE tikralaikis eismas“ („HERE Live Traffic“), mes rinksime transporto priemonės VIN autentifikavimo tikslais, ir tada bendrinsime transporto priemonės buvimo vietą, judėjimo kryptį ir greitį su mūsų trečiosios šalies paslaugų teikėju „HERE Global B.V.“ (toliau – „HERE“).Mes pasirūpiname informacijos, kuri leistų „HERE“ Jus pagal šiuos duomenis identifikuoti, pašalinimu

Galite pasirinkti nesuteikti tam tikrų asmens duomenų, tačiau tai gali apriboti ar sutrukdyti naudojimąsi tam tikromis Paslaugomis (pvz., jei neprijungsite transporto priemonės, negalėsite naudotis užrakinimo ir atrakinimo funkcija).

 

Kaip naudojame Jūsų informaciją?

Mes naudojame asmeninę informaciją, kurią renkame apie Jus per Programą ir iš transporto priemonės (-ių), kurią (-ias) prie jos prijungiate, siekdami suteikti Jums Paslaugas, įskaitant aprašytąsias anksčiau. Taip pat naudojame ją kitais teisėtais tikslais, siekiant, pvz.:

 • Suteikti Jums puikų funkcionalumą ir paslaugas;
 • Suteikti Jums galimybę valdyti tam tikras transporto priemonės funkcijas;
 • Vykdyti Jūsų pageidavimus ir atsakyti į Jūsų užklausas;
 • Valdyti ir tobulinti mūsų verslą bei santykius su Jumis;
 • Vertinti paslaugų, kurias teikiame mes ir prekybininkai, ir paslaugų, kurias mums arba mūsų vardu teikia mūsų tiekėjai, kokybę;
 • Siųsti Jums rinkodaros medžiagą pagal Jūsų pranešimų gavimo pasirinkimus;
 • Suasmeninti Jūsų potyrį ir gaunamą rinkodarą;
 • Šalinti triktis;
 • Vykdyti tyrimus ir kurti naujus bei patobulintus produktus, paslaugas, ir verslo bei rinkodaros strategijas;
 • Laikytis teisinių reikalavimų ar valstybinių institucijų prašymų;
 • Apsaugoti ar apginti mūsų arba kito subjekto teises ar turtą;
 • Apsaugoti fizinių asmenų saugumą; ir
 • Aptikti sukčiavimo, saugumo, saugos ar privatumo problemas, išvengti jų, arba kitaip į jas reaguoti.

Mes, „Ford Smart Mobility UK“, ir kitos „Ford Motor Company Group“ bendrovės visame pasaulyje, galime, jei tai leidžia įstatymai, naudoti ir, pasitelkdami automatizuotus sprendimų priėmimo procesus, analizuoti Jūsų Paskyros informaciją / informaciją, kurią renkame Jums naudojantis Programa ir Paslaugomis, kartu su kita turima informacija apie Jus ir kitus klientus, siekdami padėti pirmiau nurodytais tikslais.  Tai gali apimti, pvz., transporto priemonės diagnostikos duomenų analizę, atšaukimų atlikimą, mūsų rinkodaros ir klientų aptarnavimo veiksmingumo vertinimą, rinkos analizės atlikimą ir produktų ar paslaugų, kurie gali Jus sudominti, nustatymą, bei susisiekimą su Jumis dėl šių produktų ir paslaugų.  Norėdami sužinoti daugiau apie kitas informacijos apie Jus, kurią galime saugoti, kategorijas, žr. privatumo politikos nuostatose, suteiktose Jums dėl kitų „Ford“ produktų ir paslaugų, kurias gavote iš mūsų, pvz., vietos „Ford“ svetainėje ir svetainėje Fordconnected.com.

Taip pat norėtume pasirūpinti, kad mūsų siunčiami pranešimai ir bendravimas su Jumis būtų kuo aktualesni. Todėl kartais galime naudoti informaciją apie Jus, surinktą iš viešųjų šaltinių (pvz., internetinių šaltinių) ir trečiųjų šalių (pvz., mūsų paslaugų teikėjų, tokių kaip tinklalapių prieglobos paslaugų teikėjų, analitikos paslaugų teikėjų ar reklamos paslaugų teikėjų), padėsiančią mums nustatyti, kokie „Ford“ produktai ir paslaugos Jus gali sudominti. Pvz., analitikos ir reklamos paslaugų teikėjai gali analizuoti informaciją, kurią jie renka iš internetinių ir kitų šaltinių, siekdami pateikti mums informaciją apie Jūsų demografinę padėtį ir interesus – tokią kaip išvadas apie Jūsų amžiaus grupę ir produktų ar paslaugų, kurie gali Jus sudominti, tipus. Tada galėsime siųsti Jums informaciją apie šiuos produktus ir paslaugas pagal Jūsų pranešimų gavimo pasirinkimus. Mūsų „FordPass“ patarėjai taip pat galės naudoti mūsų turimą informaciją apie Jus, jei jiems pateiksite klausimą ar užklausą.  Susisiekite su mumis jei nenorite, kad gautume informaciją apie Jus iš trečiųjų šalių šioje pastraipoje aprašytais tikslais (žr. skyrių „Kaip susisiekti su mumis“).

Savo rinkodaros pranešimų gavimo pasirinkimus galite bet kuriuo metu pakeisti Programos skiltyje „Rinkodaros parinktys“.

Įstatymai gali reikalauti, kad mes rinktume tam tikrus asmens duomenis. Taip pat gali būti reikalaujama, kad rinktume Jūsų asmens duomenis dėl sutartinių santykių su Jumis. Nepateikus šios informacijos, gali būti sutrukdytas ar atidėtas šių įsipareigojimų vykdymas.

Tam tikrais ribotais atvejais, mūsų priimami automatizuoti sprendimai gali turėti teisinę ar panašią įtaką Jums. Tokius automatizuotus sprendimus dėl Jūsų priimsime tik tada, kai:

 • Tokie sprendimai būtini sutarties su Jumis vykdymui ar sudarymui; 
 • Tokie sprendimai leidžiami pagal įstatymus; arba 
 • Sutinkate, kad mes priimtume automatizuotus sprendimus.

Galite susisiekti su mumis, jei norite daugiau informacijos apie automatizuotą sprendimų priėmimą, ir tam tikrais atvejais galite nesutikti, kad priimtume automatizuotus sprendimus, arba paprašyti, kad automatizuotą sprendimą peržiūrėtų žmogus.

Neasmeninę (t. y. anoniminę) informaciją galime naudoti ir bendrinti bet kokiais tikslais.

 

Kokiais teisėtais tikslais naudojame Jūsų informaciją?

Yra keletas teisėtų tikslų, kuriais galime naudoti Jūsų informaciją:

 • Kaip aprašyta pirmiau, mums reikia naudoti tam tikrą informaciją apie Jus, kad galėtume vykdyti savo sutartį su Jumis, suteikdami Jūsų pageidaujamas Paslaugas, pvz., kad galėtumėte naudotis funkcijomis „Ford patarėjai“, „Judėk“ ir „Rask“; kad galėtumėte valdyti tam tikras transporto priemonės funkcijas; kad vykdytume Programoje pateiktus Jūsų pageidavimus; kad pašalintume triktis; ir kad siųstume Jums transakcinius pranešimus;
 • Dažnai turime teisėtą interesą apdoroti Jūsų informaciją tam tikrais tikslais, pvz., siekiant suteikti Jums puikų funkcionalumą ir paslaugas; suasmeninti Jūsų potyrį ir gaunamą rinkodarą; nuspėti, kurie „Ford“ produktai ar paslaugos galėtų Jus sudominti; valdyti ir tobulinti mūsų verslą bei santykius su Jumis; vertinti mūsų ir mūsų prekybininkų teikiamų paslaugų bei paslaugų, kurias mums arba mūsų vardu teikia mūsų tiekėjai, kokybę; kurti naujus ir patobulintus produktus, paslaugas ir verslo bei rinkodaros strategijas; atlikti tyrimus; apsaugoti ar apginti mūsų arba kito subjekto teises ar nuosavybę; ar aptikti sukčiavimo, saugumo, saugos ar privatumo problemas, išvengti jų, arba kitaip į jas reaguoti. Apdorodami Jūsų asmens duomenis mūsų teisėtų interesų patenkinimui, pasitelkiame tvirtas apsaugos priemones, užtikrinančias, kad Jūsų privatumas būtų apsaugotas, ir kad mūsų teisėti interesai nebūtų persverti Jūsų interesų ar pamatinių teisių ir laisvių;
 • Tam tikrais atvejais paprašysime Jūsų sutikimo naudoti Jūsų informaciją konkrečiais tikslais, pvz., naudoti Jūsų buvimo vietą. Kai mūsų veiksmai priklauso nuo Jūsų sutikimo su Jūsų asmens duomenų naudojimu, turite teisę bet kuriuo metu nutraukti tą sutikimą. Daugiau informacijos rasite šios Politikos skyriuje „Jūsų teisės...“;
 • Tam tikrais atvejais mums gali reikėti naudoti Jūsų informaciją, jei manome, kad tai yra būtina siekiant laikytis teisinio įsipareigojimo;
 • Tam tikrais atvejais mums gali reikėti naudoti Jūsų informaciją, jei manome, kad tai yra būtina siekiant apsaugoti kieno nors saugumą ar gyvybinius interesus; ir
 • Tam tikrais atvejais mums gali reikėti naudoti Jūsų informaciją tam tikrais tikslais, atitinkančiais visuomenės interesus.

 

Kur saugoma Jūsų informacija

Jūsų asmens duomenys saugomi lokaliai Jūsų mobiliajame prietaise, bei serveriuose, kuriuos valdome mes ir mūsų paslaugų teikėjai.  Su Jūsų asmens duomenimis bus elgiamasi atsižvelgiant į JK teisę dėl duomenų apsaugos, ir jie gali būti perduodami Europos ekonominėje erdvėje („EEE“) bei į EEE nepriklausančias šalis (įskaitant JAV). Europos Komisija gali laikyti, kad šalys, į kurias perduodame Jūsų asmens duomenis, neužtikrina tinkamo asmens duomenų apsaugos lygio. Todėl perduodami Jūsų asmens duomenis už EEE ribų imsimės atitinkamų apsaugos priemonių, atsižvelgdami į savo teisinius įsipareigojimus, kad Jūsų asmens duomenys būtų tinkamai apsaugoti, nepriklausomai nuo šalies, į kurią jie perduodami. Šios apsaugos priemonės gali apimti sutartinių garantijų gavimą iš bet kurios trečiosios šalies, kuriai suteikiama prieiga prie Jūsų asmens duomenų, užtikrinančių, kad Jūsų asmens duomenys bus apsaugoti standartais, lygiaverčiais tiems, kuriais jie yra saugomi, kai yra EEE. Susisiekite su mumis, jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip apsaugome Jūsų asmens duomenis, kai jie perduodami už EEE ribų, ar jei norite gauti apsaugos priemonių, kurias pasitelkiame perduodamų Jūsų asmens duomenų apsaugojimui, kopiją (žr. skyrių „Kaip susisiekti su mumis“).

 

Kaip bendriname informaciją:

Jei prie transporto priemonės prijungsite daugiau nei vieną paskyrą, atminkite, kad:

 • Transporto priemonės buvimo vieta bus rodoma kiekvienos prie transporto priemonės prijungtos paskyros naudotojams; ir
 • Visi šių paskyrų naudotojai turės prieigą prie Paslaugų, įskaitant Paslaugas, leidžiančias transporto priemonę užvesti nuotoliniu būdu (kai tai yra galima), užrakinti ir atrakinti, ir kuriose rodoma informacija apie transporto priemonės būseną (pvz., degalų lygį).

Taip pat, jei vairuojate transporto priemonę, prie kurios prijungta Programa, Programos naudotojas (-ai) turės prieigą prie transporto priemonės buvimo vietos ir prie Paslaugų, leidžiančių transporto priemonę užvesti nuotoliniu būdu (kai tai yra galima), užrakinti ir atrakinti, ir kuriose rodoma informacija apie transporto priemonės būseną (pvz., degalų lygį).

Galite nutraukti duomenų bendrinimą tarp transporto priemonės ir Programos arba visam laikui atjungti transporto priemonę nuo Programos, peržiūrėję transporto priemonėje esančius Jungiamumo nustatymus ir informacinius straipsnius, esančius Programos skyriaus „Paskyra“ DUK. Jei atjungsite transporto priemonę nuo Programos ar nutrauksite duomenų bendrinimą tarp transporto priemonės ir Programos, pasinaudodami transporto priemonėje esančiais valdikliais, gali būti, kad negalėsite naudotis kai kuriomis Paslaugomis.  Pvz., jei nustosite bendrinti GPS geografinės vietos duomenis, „Tikralaikis eismas“ negalės pateikti naujausių eismo duomenų, o jei nustosite bendrinti transporto priemonės duomenis ir nuotolinį valdymą, negalėsite naudotis nuotoliniu užrakinimu ir atrakinimu.

Jei pasirinksite prijungti Programą prie transporto priemonės, prie kurios jau yra prisijungęs kitas Programos naudotojas, Jūsų vardas ir tai, kad pageidaujate šio prisijungimo, bus bendrinama per Programą su Programos naudotoju, kuris prijungė transporto priemonę pirmas. Šis naudotojas turės galimybę priimti arba atmesti Jūsų prašymą prisijungti prie transporto priemonės.

Kai kurioms Paslaugoms teikti reikia, kad mes bendrintume Jūsų asmens duomenis su mūsų partneriais. Pavyzdžiui:

 • Jūsų buvimo vietos, keliavimo krypties ir greičio anketą bendriname su „HERE“ – mūsų tikralaikės informacijos apie eismą teikėju. Mes pasirūpiname informacijos, kuri leistų „HERE“ Jus pagal šiuos duomenis identifikuoti, pašalinimu
 • Taip pat galite pasirinkti aktyvuoti transporto priemonės Belaidžio interneto prieigos tašką, sukurdami paskyrą su mūsų tinklo paslaugų teikėju „Vodafone Global Enterprise Limited“ (toliau – „Vodafone“). Jums norint aktyvuoti Belaidžio interneto prieigos taško paskyrą, „Vodafone“ išsiųsime tam tikrą informaciją, įskaitant Jūsų transporto priemonės VIN ir transporto priemonės SIM identifikatorių. Galite sužinoti, kaip „Vodafone“ naudoja Jūsų asmens duomenis, jų privatumo politikoje. Nors „Vodafone“ suteiks Belaidžio interneto prieigos tašką ir tvarkys Jūsų abonementą, „Vodafone“ informuos mus, kai bus pasiekti tam tikri interneto duomenų naudojimo slenksčiai, kad galėtume Jums parodyti Jūsų interneto duomenų naudojimą Programoje ar skambinimui „FordPass“ patarėjams.

Taip pat galime bendrinti asmens duomenis, gautus per Programą ir iš transporto priemonės (-ių), kurią (-ias) prie jos prijungiate:

 • Su įgaliotaisiais prekybininkais ir mūsų filialais. „Mūsų filialai“ reiškia bendrovių grupę, susijusią su mumis bendru valdymu ar nuosavybe. Bendrovių grupei priklausančių bendrovių sąrašą rasite čia.
 • Su bendrovėmis ar kitomis organizacijomis, kuriomis pasitelkiame, kad šios teiktų paslaugas mūsų vardu, pvz., abonementų valdymo paslaugų teikėjais, tinklalapių prieglobos bendrovėmis, pašto paslaugų teikėjais, analitikos paslaugų teikėjais, renginių vedimo paslaugų teikėjais ir informacinių technologijų paslaugų teikėjais;
 • Su specialistais konsultantais;
 • Kai manome, kad tai būtina siekiant vykdyti teisinį reikalavimą ar valstybės institucijų prašymus; apsaugoti ar apginti mūsų arba kito asmens teises ar turtą; apsaugoti fizinių asmenų saugumą; arba aptikti sukčiavimo, saugumo, saugos ar privatumo problemas, išvengti jų, arba kitaip į jas reaguoti; ar
 • Su bet kuriuo nauju savininku, jei parduosime dalį ar visą savo verslą.
   

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Jūsų informaciją atpažįstama forma saugome tik tiek, kiek tai yra reikalinga šioje Politikoje nurodytiems tikslams. Paprastai tai reiškia, kad informacija turi būti saugoma, kol galioja vienas iš šių kriterijų:

 • Jūsų informacija yra pagrįstai reikalinga Paslaugų suteikimui Jums;
 • Jūsų informacija yra pagrįstai reikalinga tikslui, dėl kurio tą informaciją pateikėte, arba dėl kurio mes ją surinkome;
 • Jūsų informacija yra pagrįstai reikalinga siekiant apsaugoti ir apginti mūsų teises ar turtą (paprastai tai bus atitinkamo vietos senaties termino Jūsų jurisdikcijoje trukmei); arba
 • Kitaip pagal taikytinus įstatymus ar reglamentus reikalaujama, kad saugotume Jūsų informaciją.
   

Programoje veikiančios į slapukus panašios technologijos

Kas yra į slapukus panašios technologijos?

Į slapukus panašios technologijos plačiai naudojamos siekiant, kad svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, taip pat siekiant suteikti informaciją svetainės savininkams. Programos dažnai naudoja panašias į slapukus technologijas, kad Jus prisimintų, pateiktų Jūsų pageidaujamą turinį, ar pagerintų produktą stebėdamos, kaip programa yra naudojama.

Į slapukus panašių technologijų nauda

Šios technologijos ypač naudingos, nes jos gali suteikti patogesnį naudojimo potyrį Jums grįžus į programą, kurioje lankotės jau kelintą kartą. Jei naudojate tą patį prietaisą ir naršyklę kaip anksčiau, jos gali, pvz., prisiminti Jūsų pasirinkimus, padėti mums sužinoti, kaip naudojate mūsų programą, ir rodyti turinį, labiau atitinkantį Jūsų interesus ir poreikius.

Programoje šios technologijos yra naudojamos šiais tikslais:

 • Griežtai būtinais tikslais: Šios technologijos reikalingos pagrindinėms svetainių funkcijoms ir Paslaugų teikimui.
 • Efektyvumo tikslais: Šios technologijos leidžia mums pagerinti mūsų Programos funkcionalumą ir atlikti rinkos tyrimus naudojimo sekimo būdu. Pasitelkdami „Adobe Analytics“, mes kuriame pseudoniminius aprašus apie tai, kaip Programa yra naudojama. Galite paprieštarauti tokių pseudoniminių aprašų kūrimui. Programai sugedus taip pat naudojame „Aptelligent“ techniniai informacijai iš Jūsų prietaiso rinkti, kad suprastume, kas nutiko.
 • Reklamos tikslais: Šios technologijos leidžia mums vertinti mūsų reklamos kampanijų sėkmę. Taip pat jas naudojame Jūsų gaunamai rinkodarai suasmeninti. Bet kuriuo metu galite atsisakyti mūsų reklamos technologijų naudojimo Programos puslapyje „Tvarkyti mano duomenis“.
  • „iOS“ prietaisuose taip pat galite riboti šių technologijų naudojimą reklamos tikslais, „iOS“ nustatymuose spustelėdami „Privatumas“ – „Reklama“ ir paslinkdami jungiklį „Riboti reklamos stebėjimą“ į „įjungtą“ padėtį;
  • „Android“ palaikančiuose mobiliuosiuose prietaisuose taip pat galite suasmenintą reklamavimą išjungti spustelėdami „Nustatymai“ / „Paskyra“ / „Google“ / „Skelbimai“ ir pažymėdami laukelį „Atsisakyti“.
 • Patarėjų tikslais: Jei susisieksite su „Ford“ patarėju ir duosite sutikimą, mes naudosime šias technologijas, kad „Ford“ patarėjai galėtų matyti Jūsų pastarąjį naudojimąsi Programa. Taip jiems bus lengviau Jums padėti.
 • Trečiųjų šalių tikslaisJei savo transporto priemonėje per Programą naudositės funkcija „HERE LIve Traffic“ (tikralaikis eismas), mūsų trečiosios šalies paslaugų teikėjas „HERE Global B.V.“ taip pat galės įdiegti slapukus Jūsų prietaise. Daugiau informacijos rasite „HERE“ skirtoje slapukų politikoje adresu https://legal.here.com/privacy/policy/gb/.

 

Aktyvieji („push“) pranešimai

Programa gali naudoti prietaise esančius Jūsų pasirinkimų nustatymus, kad siųstų Jums aktyviuosius pranešimus, įskaitant su Paslaugomis susijusius pranešimus. Pvz., Programa gali siųsti aktyviuosius pranešimus apie transporto priemonės (-ių), kurią (-ias) prie jos prijungiate, būseną. Jei prietaiso nustatymuose išjungsite Aktyviuosius pranešimus, vis tiek per Programą galėsite pasiekti Paslaugas.

 

Vaikų privatumas

Programa sąmoningai nerenka asmens duomenų iš jaunesnių nei 16 metų amžiaus vaikų.

 

Jūsų teisės, ir kaip su mumis susisiekti

Jūs, kaip fizinis asmuo, turite teisę sužinoti, kokią informaciją apie Jus laikome ir kokiais tikslais, o prireikus – ją pataisyti. Tam tikrais atvejais taip pat turite teisę nesutikti, kad toliau apdorotume Jūsų asmens duomenis arba paprašyti, kad ištrintume, aprobotume, apribotume Jūsų informacijos naudojimą. Tam taip pat galite paprašyti, kad Jūsų asmens duomenys Jums būtų pateikti plačiai naudojamu elektroniniu formatu, kad galėtumėte juos bendrinti su kitomis organizacijomis (tai dažnai vadinama teise į „duomenų perkeliamumą“).

Skatiname Jus susisiekti su mumis, kad atnaujintumėte ar pataisytumėte savo asmens duomenis šiems pasikeitus, ar jei mūsų turima asmeninė informacija apie Jus yra netiksli.

Jei nesate patenkinti tuo, kaip naudojame Jūsų informaciją, tikimės, kad visų pirmą pranešite mums, kad galėtume atsakyti į Jūsų susirūpinimus. Tačiau Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą vietos duomenų apsaugos institucijai – https://edpb.europa.eu/about-edpb/board/members_en.

Jei turite klausimų ar susirūpinimų, susijusių su tuo, kaip naudojame Jūsų duomenis, arba norite pasinaudoti bet kuria savo teisių, galite paskambinti „FordPass“ patarėjui ar parašyti savo vietos Duomenų valdytojui:

Privacy Enquiry, PO Box 16, Hull, England, HU9 9PR

Taip pat galite susisiekti tiesiogiai su mūsų Duomenų apsaugos pareigūnu čia:

dpeurope@ford.com

 

Jūsų informacijos saugumas

Mes naudojame tinkamas sistemas, politikas, procesus ir technologijas, kad apsaugotume Jūsų informaciją ir išlaikytume jos saugumą bei tikslumą. 

 

Kitos svetainės

Programoje gali būti nuorodų į kitas programas ar svetaines, kurių mes nekontroliuojame ir kurioms netaikoma ši Politika. Jei naudodamiesi pateiktomis nuorodomis pasieksite kitas svetaines, tų svetainių valdytojai galės rinkti iš Jūsų informaciją, naudodami ją pagal savo privatumo politikas, kurios gali skirtis nuo mūsų politikos.

 

Privatumo ir slapukų politikos įsigaliojimo data ir revizijos

Ši Politika gali būti atnaujinama, kad atspindėtų bet kokius Programos, mūsų privatumo praktikos ir Jūsų informacijos naudojimo, ar taikytinų įstatymų pakeitimus.

Pakeitę šią Politiką, pranešime Jums apie pakeitimus. Jei pakeitimai turės esminę įtaką duomenų apdorojimo pobūdžiui ar kitaip Jums turės žymią įtaką, pranešime Jums prieš tinkamą laiko tarpą, kad turėtumėte galimybę pasinaudoti savo teisėmis (pvz., paprieštarauti apdorojimui).

 

Sutikimas dėl prietaiso buvimo vietos ir į slapukus panašių technologijų

Sutikimo, kurį galbūt esate suteikę dėl prietaiso vietos ir į slapukus panašių technologijų, naudojamų rinkodaros suasmeninimui, formuluotė yra tokia:

Į slapukus panašios technologijos

Jums sutikus, šiuos duomenis taip pat galėsime naudoti gaunamų reklamų suasmeninimui. Sutikimą dėl į slapukus panašių technologijų naudojimo reklamos suasmeninimo tikslais Jūsų prietaise galite nutraukti bet kuriuo metu. Nutraukus sutikimą gali būti ribojamas ar sutrukdomas naudojimasis tam tikromis programos funkcijomis.

Prietaiso buvimo vietos bendrinimas

Kad galėtumėte naudotis tam tikromis programos funkcijomis, mes norime rinkti, naudoti ir bendrinti informaciją apie Jūsų mobiliojo prietaiso buvimo vietą.