Select another country/language

Sąlygos

Version: 0.1

Sąlygos

Versija: 0.1

Sąlygos „FordPass“ naudotojams Europoje – Estijoje, Lietuvoje, Latvijoje

(„Sąlygos“)

Versija: 2019 m. Rugpjūčio 27 d

Sveiki atvykę į „FordPass“ – išmanesnį būdą judėti! „FordPass“ – tai nauja platforma, kuri paskatins Jus permąstyti, kaip keliaujate. Pasitelkdama asmeninių, skaitmeninių ir fizinių sprendimų pasirinkimu, „FordPass“ suteiks Jums daugiau judėjimo galimybių, kad galėtumėte pasiekti daugiau, nei įsivaizdavote.

Prieš pradėdami norime, kad žinotumėte, kaip „FordPass“ veikia, ir prašome spustelėti „Sutinku“, kad sutiktumėte su mūsų Sąlygomis. Atidžiai jas perskaitykite. Kad paprasčiau pasiektumėte atskiras šių Sąlygų dalis, pasinaudokite tolesniu turiniu:

1.    Bendroji informacija

1.    „FordPass“ sutartis

2.    Sistemos reikalavimai

2.    Paslaugos

1.    Mano prekybininkas (My Dealer)

2.    Mano transporto priemonės (My Vehicles)

3.    „FordPass“ privalumai (FordPass Perks)

4.    Stovėjimo vietos (Parking)

5.    Valdymas

3.    „Ford“ patarėjai (FordGuides)

4.    Techninė pagalba kelyje (Roadside Assistance)

5.    Terminas

6.    Transporto priemonės sauga

7.    Duomenų apsauga ir duomenų saugumas

8.    Ryšiai

9.    Specialiosios sąlygos ir Trečiųjų šalių duomenys

1.    Specialiosios sąlygos

2.    Trečiųjų šalių duomenys

10.    Ribotos licencijos

11.    Pranešimas apie prekių ženklą

12.    Atsakomybė

13.    Taikytina teisė

14.    Susisiekite su mumis

 

1. Bendroji informacija

Šios Sąlygos taikomos prieigai prie „FordPass“ programėlės („FordPass“) ir jos naudojimui tarp individualaus „FordPass“ naudotojo (toliau – „Jūs“) ir „Ford Smart Mobility U.K. Limited“, Business Unit 2, Broadcast Centre, Here East, Queen Elizabeth Olympic Park, Stratford, London, England, E20 3BS; įmonės kodas 11099683 (toliau – „Ford“, „mes“, „mūsų“ ir t. t.).

Šios Sąlygos jokiu būdu nekeičia jokios kitos sutarties, sudarytos su mumis ar kita „Ford“ bendrove, sąlygų. Šiose Sąlygose pateikiama svarbi informacija apie „FordPass“. „FordPass“ yra paslauga, pasitelkianti Jūsų, Jūsų mobiliojo įrenginio ir Jūsų transporto priemonės duomenimis, pvz., buvimo vieta ir vairavimo ypatumais, kad galėtume suteikti Jums tobulą veiksmingumą ir paslaugas, bei Jūsų interesams pritaikytus ryšius. Daugiau informacijos rasite Privatumo politikoje (https://www.fordpass.com/content/ford_com/fp_app/lt_lt/privacy.html). Jei norite pasilikti šių Sąlygų egzempliorių, apsilankykite https://www.fordpass.com/content/ford_com/fp_app/lt_lt/terms.html ir jas išsisaugokite arba atsispausdinkite. Šios Sąlygos taip pat pateikiamos Jūsų „FordPass“ Paskyros informacijoje. Sudarę sutartį taip pat gausite šių Sąlygų egzempliorių patvariojoje laikmenoje (pvz., kaip el. laiško dalį). Prieiga prie „FordPass“ ir naudojimasis ja pagal šias Sąlygas suteikiami tik Europoje.

1.     „FordPass“ sutartis

„Ford“ siūlo pagrindines funkcijas ir suteikia prieigą prie su transporto priemone susijusios informacijos ir pagalbinių paslaugų atskirose programėlėse per „FordPass“ („Paslaugos“). Jums prieinamos Paslaugos yra aprašytos toliau esančiame 2 skyriuje. Norėdami naudotis „FordPass“ funkcijomis ir Paslaugomis, turite užsiregistruoti ir sutikti su šiomis Sąlygomis. Užsiregistruodami į „FordPass“ susikursite prisijungimo vardą, įvesdami savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Norint naudotis kai kuriomis Paslaugomis, gali reikėti sudaryti atskirą sutartį, ir joms gali būti taikomos atitinkamos specialiosios sutarties sąlygos (toliau – „Specialiosios sąlygos“). Be šių Sąlygų taikomos ir Specialiosios sąlygos.

Pasirinkdami įsitraukti (pažymėdami langelį) ir spustelėdami „Sutinku“, sutinkate būti įpareigoti šių Sąlygų, naudojantis „FordPass“.

Šios Sąlygos įsigalios kai tik gausite patvirtinimą el. paštu, ar vėliausiai tada, kai galėsite naudotis Paslaugomis. Kai tik Sąlygos įsigalios, bus laikoma, kad su mumis esate sudarę sutartį.

Registruodamiesi į „FordPass“, turėsite pasirinkti savo šalį, nurodyti vardą ir pavardę bei el. pašto adresą, ir susikurti slaptažodį. Turite galimybę pridėti mobiliojo telefono numerį ir gyvenamosios vietos adresą. Taip pat galite pasirinkti iš mūsų gauti rinkodaros pranešimus.

Asmens duomenys, glaudžiai susiję su tam tikra Paslauga, renkami programėlei skirtame ekrane.

Kartais mes keisime šias Sąlygas (jei (mūsų pagrįsta nuomone), tai daryti būtina (pvz., dėl saugumo, teisinių ar reglamentavimo priežasčių, jei pakeisime teikiamų Paslaugų apimtį arba jei pradėsime teikti naujas Paslaugas). Jei praplėsime teikiamų Paslaugų apimtį, pradėsime siūlyti naujas Paslaugas arba jei siūlomi pakeitimai Jums bus palankūs, bus laikoma, kad sutikote su pakeitimais, jei pranešime Jums apie siūlomus pakeitimus ir Jūs toliau be prieštaravimų naudositės „FordPass“ po pakeistose Sąlygose nurodytos įsigaliojimo datos.

Jei pagal siūlomas naujas sąlygas bus teikiama mažiau Paslaugų arba apribojamos Jūsų dabartinės teisės pagal šią Sutartį, mes Jus iš anksto informuosime per deramą terminą, ir kiek praktiškai įmanoma, išankstinis pranešimas bus pateiktas ne vėliau kaip prieš du mėnesius iki siūlomų pakeistų sąlygų įsigaliojimo. Apie siūlomus sąlygų pakeitimus mes visada Jums pranešime el. laišku Jūsų dabartiniu registruotu el. pašto adresu ir galimai „push“ (aktyviaisiais) pranešimais. Tokiame pranešime nurodysime siūlomų sąlygų įsigaliojimo datą.

Jei nenorėsite sutikti su šių Sąlygų pakeitimu, galėsite bet kada nutraukti šią Sutartį (kaip nurodyta toliau esančiame 5 skyriuje).

2.     Sistemos reikalavimai

Norint naudoti „FordPass“, reikalingas suderinamas mobilusis telefonas arba delninis prietaisas, interneto prieiga (gali būti taikomi trečiųjų šalių mokesčiai) ir programinė įranga (gali būti taikomi trečiųjų šalių mokesčiai); kartais gali reikėti gauti naujinimus ar patobulinimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie naudojimo įkainius ir mokesčius, susisiekite su savo mobiliojo telefono operatoriumi. Kad nekiltų abejonių, atkreipkite dėmesį, jog neturime savo mobiliųjų telefonų tinklo ir neteikiame tokių paslaugų.

Norint naudotis tam tikromis „FordPass“ paslaugomis, gali reikėti, kad Jūsų „Ford“ transporto priemonėje būtų suderinama „SYNC“ sistema. Jei Jūsų transporto priemonėje yra „SYNC“, sutinkate, kad mes galime atnaujinti Jūsų „SYNC“ programinę įrangą pagal transporto priemonės programinės įrangos Galutinio naudotojo licencijos sutartį („EULA“), pateiktą Jūsų transporto priemonės Savininko vadove, arba mūsų pateiktą kitu būdu. Galite pasirinkti atnaujinti savo „SYNC“ programinę įrangą per „FordPass“. Gali būti taikomi interneto duomenų naudojimo įkainiai ir mokesčiai.

Visos funkcijos ar Paslaugos yra prieinamos ne visose rinkose, ir veikimo zona gali būti ribota, įskaitant dėl Jūsų transporto priemonės galimybių bei interneto duomenų plano veikimo zonos. Funkcijų prieinamumas gali keistis ir priklauso nuo mobiliojo prietaiso ir transporto priemonės galimybių bei Jums prieinamo interneto ryšio. „FordPass“ kartais gali būti nepasiekiama ar pertraukta dėl įvairių priežasčių, pvz., dėl aplinkos ar topografinių sąlygų ir interneto duomenų plano veikimo zonos.

Jūs esate atsakingi už savo „FordPass“ paskyros informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Būsite atsakingi už bet kokią neteisėtą veiklą, vykstančią Jūsų paskyroje, jei dėl aplaidumo ar tyčia sukelsite neteisėtą veiklą. Jūs sutinkate nedelsiant mums pranešti apie bet kokį neteisėtą Jūsų paskyros ar slaptažodžio naudojimą.

Programėlės išdiegimo būdai priklauso nuo prietaiso. Norėdami išdiegti „FordPass“, turite naudoti jūsų prietaiso programėlių valdymo įrankius. Prireikus pagalbos, skaitykite savo prietaiso naudojimo instrukciją.

Jei Jūsų transporto priemonėje yra integruotas prietaisas, skaitykite savo transporto priemonės savininko vadove kaip išjungti interneto duomenų perdavimą; tam gali reikėti gamyklinių parametrų atkūrimo „SYNC“ nustatymuose.

2. Paslaugos

Ateityje galime praplėsti siūlomų Paslaugų apimtį ir (arba) įtraukti naujų Paslaugų į „FordPass“. Toliau rasite išsamų paslaugų, kurios šiuo metu įtrauktos į „FordPass“ arba bus Jums prieinamos artimiausiu metu, aprašymą:


1.     Mano prekybininkas (My Dealer)

Funkcija „Mano prekybininkas“ leis Jums susisiekti su savo „Ford“ prekybininku, susitarti dėl paslaugų, rasti „Ford“ prekybininkus, gauti važiavimo kryptis link savo „Ford“ prekybininko, ir peržiūrėti naujų „Ford“ prekybininkų prekių pasirinkimą. Naudojantis vietos nustatymo paslaugomis, Jums galios trečiosios šalies vietos nustatymo ar žemėlapių paslaugos sąlygos.

Už visus apsilankymus dėl techninės priežiūros ir transporto priemonių paslaugas esate atsakingi Jūs ir Jūsų „Ford“ prekybininkas. „Ford“ prekybininkai yra atskiri juridiniai asmenys ir mes neatsakome už „Ford“ prekybininkų veiklą, įskaitant visas paslaugas, kurias Jums suteikia „Ford“ prekybininkas, ar „Ford“ prekybininkų svetainių turinį.

Funkcija „Mano prekybininkas“ taip pat gali leisti peržiūrėti naują „Ford“ prekybininko siūlomą prekių pasirinkimą. “FordPass“ nurodytas prekių pasirinkimas gali neatitikti tikslaus prekių pasirinkimo, siūlomo Jūsų „Ford“ prekybininko. Mes neprivalome tikrinti atskiro „Ford“ prekybininko nustatyto prekių pasirinkimo. Todėl mes neatsakome už jokius netikslumus. Kreipkitės į savo „Ford“ prekybininką dėl tikrosios bet kokios transporto priemonės kainos ir prieinamumo bei visų taikomų sąlygų.

2.     Mano transporto priemonės (My Vehicles)

Funkcija „Mano transporto priemonės“ gali suteikti prieigą prie tam tikros su Jūsų transporto priemone susijusios informacijos per „FordPass“. Norėdami priregistruoti automobilį naudojantis funkcija „Mano transporto priemonės“, turėsite įvesti savo VIN kodą. Jei norite susieti savo „FordPass“ paskyrą su Jums nepriklausančios ar nenuomojamos transporto priemonės VIN, turite būti įgaliotas transporto priemonės naudotojas; gali reikėti, kad tai patvirtintų pagrindinis paskyros turėtojas, ir kad tai būtų autentifikuota transporto priemonėje. Galite bet kuriuo metu pašalinti VIN iš „FordPass“, tačiau bet koks VIN pašalinimas gali turėti įtakos tam tikroms „FordPass“ funkcijoms.

Funkcija „Mano transporto priemonės“ taip pat gali leisti Jums peržiūrėti mokomuosius vaizdo įrašus apie Jūsų transporto priemonę. Jums norint peržiūrėti šiuos vaizdo įrašus, „FordPass“ pateiks nuorodą į „Ford“ svetainę (http://ford.lt/). Šią svetainę valdo „Ford“, tačiau jai gali būti taikomos specifinės sąlygos. Prieš žiūrėdami mokomuosius vaizdo įrašus, peržiūrėkite „Ford“ svetainės sąlygas ir privatumo politiką. Naudodamiesi mokomaisiais vaizdo įrašais, patys prisiimate atsakomybę. Šiais vaizdo įrašais naudokitės atsargiai ir niekada patys nesiimkite transporto priemonės techninės priežiūros, kurią turi atlikti specialistas.

Atkreipkite dėmesį, kad skiltyje „Mano transporto priemonės“ pateikta informacija suteikiama tik patogumo sumetimais. Skiltyje „Mano transporto priemonės“ rodoma informacija gali neatspindėti tikrosios ir (arba) dabartinės Jūsų transporto priemonės būsenos. Tikslios dabartinės transporto priemonės būsenos ieškokite transporto priemonės prietaisuose ir ekranuose.

Atkreipkite dėmesį, kad už Jūsų transporto priemonės tinkamą veikimo būklę atsakingas yra vairuotojas.

3.     „FordPass“ privalumai (FordPass Perks)

Užsiregistravę su „FordPass“, būsite automatiškai įtraukti į „FordPass pliusai“, nebent pasirinksite kitaip. „FordPass pliusai“ apima specialius pasiūlymus ir kitas akcijas, kurios gali būti paremtos tuo, ką veikiate per „FordPass“. Norint pasinaudoti kitomis „FordPass“ dalimis, „FordPass pliusai“ naudoti nereikia. Pasiūlymų ir akcijų rūšys bei dažnumas skirsis, ir kiekvienam iš jų bus taikomos atskiros sąlygos ar taisyklės. „FordPass pliusai“ yra atskiras nuo bet kurių kitų mūsų ar mūsų filialų siūlomų lojalumo programų. „FordPass pliusai“ gali bet kada pasikeisti, o kai kurios funkcijos gali būti prieinamos ne visų markių ar modelių transporto priemonėse.

„FordPass pliusai“ pranešimus siųs „Ford“, Jūsų įgaliotasis prekybininkas ir susiję partneriai, ir jie gali būti pritaikyti remiantis asmens informacija, kurią mums pateikiate per „FordPass“, pvz., buvimo vieta ir vairavimo ypatumais.

7 skyrius apie duomenų apsaugą ir duomenų privatumą visų pirma taikomas „FordPass pliusai“.

4.     Stovėjimo vietos (Parking)

Funkcija „Stovėjimo vietos“ leidžia nustatyti, kur yra pasiekiamų automobilių stovėjimo aikštelių, pasitelkiant trečiosios šalies vietos nustatymo ar žemėlapių paslauga, kurią jau naudojate savo mobiliajame prietaise. Naudojantis vietos nustatymo paslaugomis, Jums galios trečiosios šalies vietos nustatymo ar žemėlapių paslaugos sąlygos.

Už nurodytas stovėjimo aikšteles gali būti imamas mokestis. Šiuos mokesčius ima trečiosios šalys. Mes neteikiame jokių stovėjimo aikštelių paslaugų ir nevaldome jokios stovėjimo aikštelės.

Mes netikriname jokių rodomų stovėjimo vietų kokybės, tinkamumo, saugos ar saugumo. Taigi, neužtikriname jokių rodomų stovėjimo vietų kokybės, tinkamumo, saugos ar saugumo.

5.     Valdymas

(1) Jūsų transporto priemonė, jeigu joje yra integruotas modemas, gali turėti prieigą prie tam tikrų valdymo funkcijų per „FordPass“ programą, įskaitant durų užrakinimą ir atrakinimą, nuotolinį užvedimą ir nuotolinį stabdymą, jei tai leidžiama Jūsų šalyje. Šios funkcijos gali būti prieinamos ne visų markių ar modelių transporto priemonėse. 

Tinkamiems modeliams, nuotolinis užvedimas įjungia signalizacijos „sumažintą apsauginį režimą“, išjungdamas vidinio judesio ir nuolydžio jutimą nuotolinio užvedimo metu, kad būtų išvengta netikrų pavojaus signalų. Perimetro signalizacija liks aktyvi. Saugumo sumetimais, nuotolinio užvedimo metu, dvigubai užrakintoms durims vėl įsijungs centrinis užraktas.

(2) Tam tikroms funkcijoms reikalinga „FordPass prisijunk“ („FordPass Connect“), pasirenkama funkcija parinktose transporto priemonėse (apima „SYNC prisijunk“ („SYNC Connect“) paslaugą dvejiems metams nuo pradinės transporto priemonės pardavimo datos pagal „Ford“ prekybininkoįrašus). Po dvejų metų gali būti taikomi „FordPass prisijunk“ abonemento mokesčiai. Tokiu atveju, šiems mokesčiams taikoma atskira sutartis, ir „Ford“ susisieks su Jumis šiuo klausimu.

(3) Išeidami iš transporto priemonės visada pasiimkite raktą ar raktų korpusą. Nuotolinis atrakinimas gali neveikti nutrūkus techniniam aptarnavimui, ar jei įkrovos lygis yra per žemas.

(4) Kai kuriais atvejais, prieš vėl naudojant „FordPass“ gali reikėti įdiegti naujausią Programos versiją. Įsitikinkite, kad visada galite pasiekti savo transporto priemonę, net jei negalite pasiekti „FordPass“ (pvz., jei programos atrakinimo funkcija neveikia).

(5) Tam tikroms „FordPass“ funkcijoms gali reikėti, kad Jūsų transporto priemonėje būtų suderinama „SYNC“ sistema arba integruotas modemas („Programinė įranga“). Jei Jūsų transporto priemonėje yra Programinė įranga, vadinasi Jūs sutinkate, kad mes ar mūsų filialai ar paslaugų teikėjai gali nuotoliniu būdu patikrinti ir automatiškai atnaujinti Jūsų Programinę įrangą pagal transporto priemonės programinės įrangos Galutinio vartotojo licencijos sutartį (EULA), pateiktą Jūsų transporto priemonės Savininko vadove arba mūsų pateiktą kitu būdu. Galite pasirinkti atnaujinti programinę įrangą per „FordPass“. Jūs taip pat sutinkate, kad „Ford“, jos filialai, paslaugų teikėjai ir (arba) paskirti atstovai gali periodiškai tikrinti Programinės įrangos versiją ir nuotoliniu būdu suteikti Programinės įrangos naujinimus, patobulinimus, papildymus ar pakeitimus be jokio papildomo įspėjimo ar sutikimo. Gali būti taikomi Jūsų telekomunikacijų paslaugų teikėjo interneto duomenų naudojimo įkainiai ir mokesčiai.

(6) Visos funkcijos ar paslaugos yra prieinamos ne visose rinkose, ir veikimo zona gali būti ribota, įskaitant dėl Jūsų transporto priemonės galimybių bei duomenų plano veikimo zonos. Funkcijų prieinamumas gali keistis ir priklauso nuo mobiliojo prietaiso ir transporto priemonės galimybių bei Jums prieinamo interneto ryšio.  „FordPass“ kartais gali būti neprieinama ar pertraukta dėl įvairių priežasčių, tokių kaip aplinkos ar topografinių sąlygų (pvz., tunelio, garažo, planuotos „Ford“ vidinio serverio techninės priežiūros ir t. t.) ir interneto ar interneto duomenų plano veikimo zonos.

(7) Jei Jūsų transporto priemonėje yra integruota prieiga ir Jūs prijungsite savo transporto priemonę per „FordPass“, Jūsų transporto priemonė toliau siųs duomenis „Ford“, net jei pašalinsite „FordPass“.  Jei norite išjungti duomenų perdavimą iš transporto priemonės, žr. savo transporto priemonės savininko vadove, kaip išjungti duomenų perdavimą; tam gali reikėti gamyklinių parametrų atkūrimo „SYNC“ nustatymuose.

(8) Naudojantis transporto priemonės būsenos funkcija, jei tokia yra, galite „FordPass“ peržiūrėti tam tikrus pranešimus, susijusius su Įspėjimais apie transporto priemonės būklę. Šie įspėjimai gali apimti elektromobilio baterijos būklę, degalų lygį, degalų sąnaudas, hodometrą, padangų slėgį, VIN kodą ir kitus diagnostinius duomenis. Šie pranešimai neturėtų būti naudojami, ar jais neturėtų būti remiamasi, vietoj įprastos transporto priemonės techninės priežiūros. Jei bet kuriuo metu manote, kad iškilo problemų dėl transporto priemonės, pasitarkite su specialistu dėl diagnostikos ir reikiamos techninės priežiūros.

(9) Jei Jūsų transporto priemonėje yra belaidžio interneto prieigos taško funkcija ir esate aktyvavę interneto duomenų planą, informaciją apie interneto duomenų planą galite peržiūrėti per „FordPass“.  Norėdami gauti belaidžio ryšio paslaugą, turite užsiregistruoti tiesiogiai su transporto priemonės belaidžio ryšio paslaugų teikėju, o Jūsų paslaugų teikėjas yra visiškai atsakingas už belaidžio ryšio paslaugą, kuriai taikomos atskiros sąlygos, su kuriomis sutinkate aktyvuodami paslaugą, ir už duomenis apie Jūsų planą, prieinamus per „FordPass“.  Visada atidžiai stebėkite kelią ir nevažiuokite išsiblaškę. Belaidžio interneto prieigos taškas skirtas naudoti tik keleiviams.

(10) Mėnesinės degalų sąnaudų normų ataskaitos funkcijai įtakos turi vairavimo elgsena ir kiti netechniniai veiksniai, turintys įtakos nustatant automobilio degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį. Skirtingomis eismo ir oro sąlygomis (vasarą, žiemą), visi važiuoja skirtingai. Didžiąją laiko dalį galite praleisti važiuodami greitkeliais, arba daugiausia kaimo keliais. Kai kurie žmonės važiuoja greičiau, kiti lėčiau. 

„Ford“ degalų ataskaita per „FordPass“ programą nėra tiesiogiai palyginama su oficialiais degalų suvartojimo duomenimis. Norint palyginti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ar išmetamo CO2 kiekio vertes, remiantis suderintu ES bandymų protokolu, reikia panaudoti oficialias degalų sąnaudų ar išmetamo CO2 kiekio vertes, pateiktas Jūsų savininko vadove. 

„Ford“ kuro ataskaita, pateikta programoje skiriasi nuo ataskaitų, kurias gali skelbti kiti OĮG; todėl tiesioginis palyginimas nėra pateiktas.

3. „Ford“ patarėjai (FordGuides)

Funkcija „Ford“ patarėjai leidžia susisiekti su patarėju telefonu, tikralaikiu pokalbiu internetu arba el. paštu, jei reikia pagalbos naudojant įvairias „FordPass“ privilegijas ir judėjimo sprendimus. Atkreipkite dėmesį, kad „FordPass“ neprisiima jokios atsakomybės už skambučio kokybę ar interneto ryšį, kuriuos teikia Jūsų tinklo tiekėjas. Atkreipkite dėmesį, kad susisiekimui su „Ford“ patarėjai gali būti taikomi trečiosios šalies mokesčiai, kuriuos pagal Jūsų sutartį nustato Jūsų tinklo tiekėjas. Naudojant „FordPass“ ar „Ford“ patarėjai paslaugą iš užsienio, gali būti taikomi papildomi tarptinklinio ryšio mokesčiai.

„FordPass“ leis Jums pateikti kontaktinius duomenis, kad vienas Patarėjų galėtų su Jumis susisiekti telefonu arba el. paštu. Jums užsiregistravus ir sutikus su „FordPass“ sąlygomis, „Ford“ patarėjas gali paprašyti Jūsų patvirtinti savo telefono numerį arba el. pašto adresą. Pateikdami asmeninius kontaktinius duomenis, aiškiai sutinkate, kad su Jumis susisiektų „Ford“ patarėjas. Visi Jūsų asmens duomenys ir informacija, pateikta „FordPass“ arba „Ford“ patarėjams, bus laikomi konfidencialiais pagal taikytinus duomenų apsaugos teisės aktus. „Ford“ patarėjai niekada neprašys atskleisti slaptažodžio ar PIN kodo.

4. Techninė pagalba kelyje (Roadside Assistance)

Sugedus transporto priemonei, galite susisiekti su skubios pagalbos centru balso skambučiu, naudodamiesi funkcija „Techninė pagalba kelyje“. Bet kokias dėl to atsirandančias susisiekimo išlaidas, priklausančias nuo šalies ir tiekėjo, šiuo tikslu turėsite padengti Jūs.

Ši funkcija galima tik tuo atveju, jei davėte sutikimą perduoti dabartinę buvimo vietą, kai to prašė Programa. Skubios pagalbos centras naudos šią informaciją Jūsų buvimo vietai patvirtinti. „Ford“ negauna ir neapdoroja šių duomenų. Norint naudoti Programą su buvimo vietos perdavimo funkcija, reikalingas interneto ryšys; bet kokias išlaidas turėsite padengti Jūs.

Buvimo vietą galima perduoti tik tada, jei Jūsų mobilusis įrenginys gali nustatyti galimą buvimo vietą. Jūsų perduota buvimo vieta negali būti naudojama tiksliai Jūsų buvimo vietai pastate (t. y. butui, aukštui ir t. t.) nustatyti.

„Ford“ siekia teikti susisiekimo su skubios pagalbos centru paslaugą kaip praktiškai įmanoma mažesne kaina. Jums gali tekti sumokėti už bet kokią pagalbos įvykus gedimui paslaugą, suteiktą naudojantis šia funkcija.

„Ford“ neprisiima jokio atsakingumo ar atsakomybės už Jūsų duomenų atskleidimą dėl duomenų perdavimo klaidų ir (arba) trečiųjų šalių neteisėtos prieigos.

5. Terminas

Ši sutartis bus tęsiama, kol jos nenutrauksite Jūs arba mes. Bet kuriuo metu dėl bet kokios priežasties galite nutraukti šią sutartį, pateikdami mums rašytinį pranešimą (įskaitant el. laiške), kad norite uždaryti savo „FordPass“ paskyrą. Tada sutvarkysime Jūsų užklausą ir užtikrinsime, kad Jūsų paskyra būtų uždaryta, ir kad visi duomenų ryšiai su „FordPass“ platforma būtų nutraukti.

Mes galime bet kuriuo metu nutraukti šią sutartį ar laikinai sustabdyti dalį ar visą Jūsų prieigą prie programos funkcijų (pagrįstai), pateikdami rašytinį pranešimą (įskaitant el. laiške Jūsų dabartiniu registruotu el. pašto adresu), dėl šių priežasčių (tačiau neapsiribojant jomis):

1. padarėte rimtą arba nuolatinį termino pažeidimą, kurio neištaisote (jei įmanoma ištaisyti) per 5 dienas nuo rašytinio pranešimo, reikalaujančio Jūsų tai padaryti, įteikimo;

2. atsirado aplinkybės, kuriomis (mūsų pagrįsta nuomone) tokie veiksmai sumažins nustatytą riziką arba neleis Jums piktnaudžiauti „FordPass“, ja manipuliuoti ar kitaip jai pakenkti; arba

3. nusprendėme nebesiūlyti jokių Paslaugų per „FordPass“.

Nutraukus šią sutartį, mes uždarysime Jūsų „FordPass“ paskyrą ir turėsime teisę atgauti bet kokį naudotojo ID, kurį sukūrėte naudoti kitiems naudotojams.

6. Transporto priemonės sauga

Įspėjimas: Griežtai rekomenduojame vairuojant nenaudoti jokio nešiojamojo prietaiso. Nenaudokite „FordPass“ vairuojant. Atkreipkite dėmesį, kad pagal taikytinus kelių eismo įstatymus ir kitus reglamentus, gali būti draudžiama vairuojant naudoti nešiojamąjį prietaisą. Prieiga prie „FordPass“ ar jos naudojimas nešiojamuosiuose prietaisuose vairuojant gali atitraukti Jūsų dėmesį nuo kelio, ir dėl to galite nesuvaldyti transporto priemonės, padaryti avariją ir sukelti žalą sau bei kitiems. „FordPass“ gali siųsti žinutes ar aktyviuosius pranešimus į Jūsų mobilųjį telefoną. Vairuodami neskaitykite pranešimų nešiojamuosiuose prietaisuose.

7. Duomenų apsauga ir duomenų saugumas

„Ford“, kaip duomenų valdytojas, renka, saugo, apdoroja ir naudoja Jūsų asmens duomenis, įskaitant su vairuotoju susijusius naudojimo ir transporto priemonės duomenis, su sąlyga, kad tai yra būtina „FordPass“ siūlomų paslaugų teikimui pagal šias Sąlygas bei „FordPass“ Privatumo ir slapukų politiką https://www.fordpass.com/content/ford_com/fp_app/lt_lt/privacy.html).

8. Ryšiai

Pasirinkdami palaikyti ryšius su mumis, aiškiai sutinkate, kad mūsų atstovai susisiektų su Jumis taip, kaip prašote. Savo prietaiso nustatymuose galite pasirinkti, ar norite gauti aktyviuosius pranešimus. Norint daugiau informacijos, žr. Privatumo politikoje (https://www.fordpass.com/content/ford_com/fp_app/lt_lt/privacy.html).

9. Specialiosios sąlygos ir Trečiųjų šalių duomenys

1.     Specialiosios sąlygos

Norint naudotis kai kuriomis Paslaugomis, gali reikėti sudaryti atskirą sutartį su mumis arba vienu mūsų „Ford“ partnerių. Atskiroms sutartims gali būti taikomos Specialiosios sąlygos. Tokios sutartys bus sudarytos tarp Jūsų ir vieno mūsų „Ford“ partnerių, neįtraukiant mūsų.

Jei Paslaugai taikomos Specialiosios sąlygos, prieš pirmą kartą naudojantis Paslauga, Jums bus pateiktos taikytinos Specialiosios sąlygos, ir galėsite pasilikti jų kopiją. Jei norėsite naudotis Paslauga, būsite paprašyti sutikti su Specialiosiomis sąlygomis. Jei nesutiksite su Specialiosiomis sąlygomis, negalėsite naudotis Paslauga, kuriai taikomos atitinkamos Specialiosios sąlygos. Įpareigojančios ir Jūsų naudojimui taikomos tik Specialiosios sąlygos, su kuriomis sutinkate.

2.     Trečiųjų šalių duomenys

„FordPass“ taip pat gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines ar paslaugas (kurioms netaikomos Specialiosios sąlygos), kurios nepriklauso mums ir kurių nekontroliuojame, įskaitant, bet neapsiribojant nuorodomis į mūsų „Ford“ partnerių svetaines („Trečiosios šalies paslauga”). Mes visiškai nekontroliuojame jokios Trečiosios šalies paslaugos turinio, privatumo politikos ar praktikos, ir už juos neprisiimame jokios atsakomybės. Be to, mes necenzūruosime ir neredaguosime jokios Trečiosios šalies paslaugos turinio, ir negalime to daryti. Naudodamiesi Trečiosios šalies paslauga, išeisite iš „FordPass“ platformos. Visada turėtumėte perskaityti kiekvienos Trečiosios šalies paslaugos, kurioje lankotės išeidami iš „FordPass“, sąlygas ir privatumo politiką. Nurodysime Jums, kada naudojatės Trečiosios šalies paslauga. Visada žinosite, ar naudojatės mūsų Paslaugomis, ar Trečiųjų šalių paslaugomis.

Paslaugų teikimui „FordPass“ gali naudoti duomenis iš trečiųjų šalių šaltinių, pvz., žemėlapių ir važiavimo krypčių. Šie duomenys ir kita informacija gali būti ne visada tiksli. Sąlygos, taikomos nuo buvimo vietos priklausančioms paslaugoms, kuriomis būsite įpareigoti naudojant „FordPass“, apima:
http://here.com/services/terms
http://here.com/privacy/privacy-policy/.
https://legal.here.com/terms/supplier-requirements/hlp-developers/

Sąlygos, taikomos tikralaikėms eismo paslaugoms, kuriomis būsite įpareigoti naudodami „FordPass“, apima:
https://legal.here.com/terms/serviceterms/
https://legal.here.com/privacy/policy/

Esant neatitikimams, šios Sąlygos turi viršenybę prieš sąlygas, taikomas nuo buvimo vietos priklausančioms paslaugoms.

„FordPass“ gali būti tam tikra nemokama, bendra ar viešųjų bibliotekų programinė įranga (toliau – „Atvirojo kodo programinė įranga“), arba ja gali būti iš dalies pasikliaujama. Norint daugiau informacijos apie kuriuos nors Atvirojo kodo programinės įrangos naudojimo įpareigojimus ar apribojimus, žr. paskelbtuose Atvirojo kodo programinės įrangos patvirtinimuose, pateiktuose šiuo adresu: http://corporate.ford.com/ford-open-source.html.

10.              Ribotos licencijos

„FordPass“ (įskaitant visą programinę įrangą, turinį ir duomenis) priklauso mums arba yra naudojama su licencija. „FordPass“ saugoma pasaulinio masto autorių teisių, prekių ženklų, patentų, komercinių paslapčių ar kitų nuosavybės teisių, nepriklausomai nuo to, ar yra autorių teisių pranešimas ar kitas nuosavybės ženklas. Naudodami „FordPass“, sutinkate laikytis visų autorių teisių įstatymų, įskaitant apsaugojimą nuo neteisėto kopijavimo. Išskyrus šiame dokumente aiškiai nurodytus atvejus, nesuteikiame jokių aiškių ar numanomų „FordPass“ nuosavybės teisių.

Priklausomai nuo šių Sąlygų laikymosi, suteikiame Jums neišskirtinę, neperduodamą, ribotą teisę pasiekti, peržiūrėti, naudotis, rodyti ekrane ir klausytis „FordPass“ tik asmeniniam, nekomerciniam naudojimui.

Bet kokioms mūsų suteiktoms teisėms ar leidimams taip pat taikomi šie apribojimai:

1. negalite patys kurti išvestinių darbų, naudoti jokios duomenų gavybos, robotų ar panašių duomenų rinkimo ir ekstrakcijos įrankių „FordPass“, kurti duomenų bazės, sistemingai atsisiųsti, saugoti kurios nors ar visos medžiagos iš „FordPass“ ar svetainių, susieti ar komponuoti kurios nors „FordPass“ dalies, išgauti, išvesti ar bandyti išgauti ar išvesti bet kokį visos „FordPass“ ar bet kurios jos dalies pirminį kodą ar struktūrą atvirkštinės inžinerijos (nebent tai atliksite kiek tai leidžia statutinė teisė), išardymo, dekompiliavimo ar bet kokiu kitu būdu, ir negalite leisti trečiosioms šalims to daryti;

2. negalite naudotis „FordPass“ jokiu būdu, kuris yra neteisėtas, įžeidžiantis, šmeižiantis, apgaulingas ar pažeidžiantis kito asmens privatumą; taip pat negalite nieko įžeisti dėl religijos, lyties, seksualinės orientacijos, rasės, etninės kilmės, amžiaus ar negalios;

3. negalite naudoti „FordPass“ su kitu turiniu ar apsimetant kuriuo nors asmeniu, įmone ar subjektu, įskaitant mus;

4. negalite įsiterpti ar bandyti įsiterpti į mūsų serverių ar tinklų veiklą, ar jai sutrukdyti ar bandyti sutrukdyti; ar nesilaikyti kokių nors mūsų tinklo prieigos ar saugos reikalavimų;

11.              Pranešimas apie prekių ženklą

„Ford“ pavadinimas ir visi „FordPass“ rodomi prekių ženklai bei logotipai priklauso mums arba yra mūsų naudojami su licencija. Draudžiama neteisėtai naudoti bet kurį „FordPass“ rodomą prekių ženklą.

12.              Atsakomybė

„Ford“ pasitelks tinkamus įgūdžius ir atsargumą, kad užtikrintų saugų ir apsaugotą „FordPass“ naudojimą ir išvengtų žalos Jūsų prietaisui ar bet kokiam kitam Jūsų prietaise saugomam skaitmeniniam turiniui. Tačiau „Ford“ negali garantuoti, kad „FordPass“ bus saugi, apsaugota ar be defektų, virusų ar kitų kenkėjiškų programų.

„Ford“ pasitelks tinkamus įgūdžius ir atsargumą, teikdama bet kokias Paslaugas tiesiogiai Jums.

„Ford“ neprisiima atsakomybės už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusius Jums pažeidus šias sąlygas.

„Ford“ neatsako už jokias Paslaugas, kurias Jums teikia trečioji šalis pagal atskirą sutartį.

Išskyrus atvejus, kai šiose Sąlygose arba sąlygose, taikytinose bet kuriai mūsų tiesiogiai teikiamai Paslaugai (toliau - „Ford sąlygos“), nurodyta kitaip, „Ford“ atsakys Jums tik tiek, kiek bet kokie Jūsų nuostoliai ar žala bus patirti dėl mūsų įsipareigojimų pagal „Ford“ sąlygas, susijusių su Programos ar kurių nors Paslaugų naudojimu, nesilaikymo, ir mes kitu atveju neįtrauksime jokių sąlygų, garantijų, pareiškimų ar kitų sąlygų, išreikštų ar numanomų, kurios gali būti taikytinos „FordPass“ ir (arba) Paslaugų naudojimui.

„Ford“ negali garantuoti, kad „FordPass“ ir (arba) Paslaugos bus pasiekiamos nepertraukiamai ir visada bus pilnai veikiančios būklės, ir nebus atsakinga už bet kokį mūsų įsipareigojimų pagal Sąlygas nevykdymą ar vėlavimą, jei toks nevykdymas ar vėlavimas įvyks dėl įvykių, aplinkybių ar priežasčių, kurių negalėsime praktiškai kontroliuoti. Esant tokioms aplinkybėms turėsime teisę į pagrįstą savo įsipareigojimų vykdymo laikotarpio pratęsimą. „Ford“ taip pat pasilieka teisę keisti programėlę savo nuožiūra. Išskyrus atvejais, nurodytais kitose šių Sąlygų dalyse, mes neatsakysime Jums už kurios nors programėlės dalies ar mūsų teikiamų Paslaugų nepasiekiamumą, ar kokį nors jų pakeitimą.

Jūs sutinkate naudoti šią Programėlę ir Paslaugas savo asmeniniais tikslais ir nenaudosite nei programėlės, nei Paslaugų komerciniais, verslo ar perpardavimo tikslais. Mes neatsakome Jums už jokius nuostolius, kuriuos patirsite naudodami „FordPass“ ar Paslaugas ne kaip naudotojas.

Siekdami išvengti abejonių, atsakysime tik už tuos nuostolius, kuriuos galima praktiškai numatyti dėl pažeidimo.

Nė viena šios sutarties nuostata neapriboja „Ford“ atsakomybės už:

1. mirtį ar kūno sužalojimą dėl „Ford“ aplaidumo;

2. sukčiavimą ar apgaulingą informacijos pateikimą; ir

3. bet kokią kitą atsakomybę, kuri negali būti panaikinta ar apribota pagal taikytinus įstatymus.

13.              Taikytina teisė

Šiai sutarčiai taikomi Jūsų gyvenamosios šalies vietos įstatymai, galiojantys šios sutarties sudarymo metu.

Galite pasitelkti neteisminio skundų nagrinėjimo ir žalos atlyginimo mechanizmus; daugiau informacijos rasite https://ec.europa.eu/consumers/odr.

14.              Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų, komentarų ar pretenzijų dėl „FordPass“, galite susisiekti su mumis suradę vietos kontaktinę informaciją, apsilankydami šioje svetainėje http://corporate.ford.com/our-company/country-websites, arba galite naudotis toliau pateikta kontaktine informacija, jei turite klausimų, komentarų ar pretenzijų dėl „FordPass“.

el. paštas

FPLTU@ford.com

Kontaktinis adresas

„Ford Smart Mobility U.K. Limited“, 
Business Unit 2, Broadcast Centre, Here East, Queen Elizabeth Olympic Park, 
Stratford, London, England, E20 3BS;
Įmonės kodas 11099683

Registruota Įmonių registre (Anglijos ir Velso)