Select another country/language

FordPass privātuma un sīkdatņu politika

Version: 0.1

FordPass privātuma un sīkdatņu politika

Versija: 0.1

FordPass privātuma un sīkdatņu politika

2019. gada 27. augusts

FordPass lietotne ("Lietotne") ievāc jūsu personisko informāciju. Ford Smart Mobility U.K. Limited, Business Unit 2, Broadcast Centre, Here East, Queen Elizabeth Olympic Park, Stratford, London, England, E20 3BS; Uzņēmuma Nr. 11099683 ("mēs", "mūsu") ir atbildīga par jūsu informāciju un ir jūsu personisko datu pārzinis.

Šī FordPass privātuma un sīkdatņu politika ("Politika") palīdzēs jums saprast, kādu personisko informāciju mēs ievācam ar Lietotnes un tai piesaistītā transportlīdzekļa (-u) starpniecību, kāpēc mēs to ievācam un ko mēs ar to darām. Tā arī izskaidro jūsu tiesības, un kā jūs varat sazināties ar mums jebkādu jautājumu vai problēmu gadījumā.

Lietotne piedāvā dažādas funkcijas atkarībā no, vai lietojat to:

 • Kopā ar Ford mobilajām lietotnēm ar Sync funkciju vai bez savienošanas ar transportlīdzekli, vai
 • Transportlīdzeklim, kas ir aprīkots ar FordPass Connect. Jūs varat uzzināt vairāk par FordPass Connect un jūsu transportlīdzekļa savienojamības iespējām vietējā Ford tīmekļa vietnē, Fordconnected.com un jūsu transportlīdzekļa īpašnieka rokasgrāmatā.

 

1.Izmantojot FordPass ar Ford mobilajām lietotnēm ar Sync funkciju vai bez savienošanas ar transportlīdzekli, vai 

2.Izmantojot FordPass ar FordPass Connect 

 

1.  Izmantojot FordPass ar Ford mobilajām lietotnēm ar Sync funkciju vai bez savienošanas ar transportlīdzekli

Īsumā:

Mēs apkopojam informāciju par jums un transportlīdzekli (-iem), kuru (-us) esat izvēlējies pievienot Lietotnei, un izmantojam to, lai sniegtu jums Lietotnē piedāvātos pakalpojumus ("Paklapojumi").

Mēs arī apvienojam apkopoto informāciju ar citu informāciju, kura ir mūsu rīcībā par jums, un izmantojam to citiem mērķiem, piemēram, piedāvājot jums produktus un pakalpojumus, kas, mūsuprāt, jūs interesē. Jūs varat atjaunināt mārketinga komunikācijas preferences jebkurā laikā, izmantojot Lietotnes sadaļu “Pārvaldīt manus datus”.

Jums ir tiesības iebilst pret jūsu personiskās informācijas izmantošanu noteiktos apstākļos.

Ja jūs piekrītat, mēs apkopojam un izmantojam jūsu ierīces un transportlīdzekļa GPS ģeogrāfisko atrašanās vietu, lai sniegtu jums Pakalpojumus, un citiem šajā dokumentā aprakstītajiem mērķiem. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu attiecībā uz šo jebkurā brīdī, izmantojot Lietotnes sadaļu "Pārvaldīt manus datus" un "Iestatījumus" transportlīdzekļa ekrānos.

Lai izmantotu Pakalpojumus, Lietotnē tiek izmantotas sīkdatnēm līdzīgas tehnoloģijas, lai izveidotu pseidonimizētus profilus par to, kā lietotne tiek izmantota, un, ar jūsu piekrišanu, reklāmas nolūkos. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu attiecībā uz šo tehnoloģiju izmantošanu reklāmas nolūkos jebkurā brīdī, izmantojot Lietotnes sadaļu "Pārvaldīt manus datus."

Mums ir tiesības pārsūtīt jūsu datus ārpus Eiropas Ekonomikas zonas. Mums ir arī tiesības dalīties ar jūsu datiem ar saistītiem uzņēmumiem, tirgotājiem, pakalpojumu sniedzējiem un citās noteiktās situācijās.

 

Sīkāk:

Informācija, kuru mēs apkopojam un izmantojam ar Lietotnes starpniecību:

Ar pakalpojumiem saistītie datiAtkarībā no izmantotajiem Pakalpojumiem mums ir tiesības apkopot un izmantot šādu informāciju:   

 • Pārvietošanās: Mēs apkopojam jūsu informāciju, ko sniedzat ar Lietotnes starpniecību, un informāciju par Lietotnei pievienoto transportlīdzekli vai transportlīdzekļiem (transportlīdzekļa datus skatīt zemāk), lai sniegtu jums Pakalpojumus, un kā tas ir citādi noteikts šajā Politikā. Piemēram, mēs izmantojam transportlīdzekļa identifikācijas numuru ("VIN") un nobraukuma informāciju, lai jūs varētu sazināties ar Ford dīleri un pieteikt apkopi; jūsu izmantotās mobilās ierīces GPS ģeogrāfisko atrašanās vietu, lai piekļūtu Lietotnei (ar jūsu piekrišanu), lai jūs varētu atrast un rezervēt dažādus transporta veidus, kā arī jūsu transportlīdzekļa datus, lai jūs varētu pārbaudīt sava transportlīdzekļa statusu.
 • Atrašana: Mēs apkopojam adresi un jebkuru citu informāciju, kuru jūs sniedzat Lietotnē. Ja jūs piekrītat, mēs arī apkopojam un izmantojam jūsu GPS ģeogrāfisko atrašanās vietu no mobilās ierīces, kuru jūs izmantojat, lai piekļūtu Lietotnei. Mēs apstrādājam un izmantojam šos datus, lai nodrošinātu jums Pakalpojumus, un kā tas ir citādi noteikts šajā Politikā. Tas ietver informācijas sniegšanu par tuvumā esošām degvielas uzpildes stacijām, transporta iespējām, apskates objektiem, autostāvvietām un Ford dīleriem, kā arī atbilstošu norādījumu sniegšanu.
 • CeļvežiJa jūs zvanāt Ford Guide vai sazināties ar viņiem, izmantojot tiešraides tērzēšanu, mēs apkopojam informāciju par jūsu saziņu ar Ford Guide, tostarp zvanus, e-pastus, ziņojumus un tiešraides tērzēšanu. Mēs apstrādājam un izmantojam šos datus kvalitātes un apmācības nolūkos, lai nodrošinātu jums Pakalpojumus, un kā tas ir citādi noteikts šajā Politikā. Ja jūs piekrītat, Ford Guides varēs aplūkot, kā pēdējo reizi izmantojāt Lietotni, lai viņi varētu jums labāk palīdzēt.
 • Konta pārvaldība: Jūs varat sniegt mums informāciju par sevi, aizpildot veidlapas Lietotnē, piemēram, lejupielādējot Lietotni, jūs varat pieprasīt kontu vai abonēt kādu no Pakalpojumiem. Jūsu sniegtā informācija var ietvert jūsu e-pastu, lietotāja ID, paroli, nosaukumu, vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru, mājas adresi un maksājumu informāciju ("Konta informācija "). Mēs varam arī apkopot mobilās ierīces informāciju, piemēram, programmatūras vai operētājsistēmas versiju, unikālus ierīces identifikatorus, IP adresi un mobilā tīkla informāciju. Mēs apstrādājam un izmantojam šos datus, lai izveidotu un pārvaldītu jūsu kontu, sniegtu jums Pakalpojumus, un kā tas ir citādi noteikts šajā Politikā. Lai nodrošinātu, ka jūsu informācija tiek atjaunināta, mēs varam apvienot šos datus ar citu informāciju, kuru iepriekš esat mums sniedzis (ne tikai izmantojot Lietotni), vai kuru esam ieguvuši no publiskiem avotiem vai trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem.

Lietotne arī ļauj jums izveidot savienojumu ar Ford Credit Account Manager un pārvaldīt jūsu Ford Credit kontu. Šajā gadījumā FCE Bank plc ("Ford Credit") pieprasīs papildu personisko informāciju, lai pārbaudītu jūsu identitāti un ļautu piekļūt jūsu Ford Credit kontam. Ford Credit izmantos šo personisko informāciju, kā noteikts jūsu Ford Credit līgumā.

 • Turklāt Lietotne var dot jums iespēju iegādāties produktus un pakalpojumus. Dažus no šiem produktiem un/vai pakalpojumus sniedz mūsu partneri, kuri no jums ievāks papildu personisko informāciju, lai izpildītu jūsu pieprasījumus. Mūsu partneri izmantos apkopoto personisko informāciju, kā tas norādīts viņu konfidencialitātes paziņojumos, vai kā viņi paskaidro, kad jūs sniedzat savu personisko informāciju.

Transportlīdzekļa dati: Jūs varat sniegt mums informāciju par savu transportlīdzekli, aizpildot veidlapas Lietotnē.  Tas ietver VIN numuru, reģistrācijas numuru un nobraukuma informāciju. Ar jūsu piekrišanu mēs apkopojam un izmantojam jūsu mobilās ierīces un transportlīdzekļa GPS ģeogrāfisko atrašanās vietu. Mums ir tiesības arī apkopot informāciju par Lietotnei pievienoto transportlīdzekli vai transportlīdzekļiem, piemēram, aparatūras modelis un detaļu numuri, transportlīdzekļa sistēmu statuss (piemēram, degvielas stāvoklis), transportlīdzekļa diagnostika, odometrs un cita informācija par transportlīdzekļa darbību, braukšanas iezīmes, piemēram, ātrums, akseleratora, bremžu, stūres, drošības jostu izmantošana un cita līdzīga informācija par transportlīdzekļa lietošanu.  Plašāku informāciju var atrast transportlīdzekļa ekrānos. Mēs apstrādājam un izmantojam šos datus, lai nodrošinātu jums Pakalpojumus, un kā tas ir citādi noteikts šajā Politikā.

Lietošanas profili: Mēs apkopojam jūsu Lietotnes pseidonimizētos profilus, tostarp informāciju, kad un cik ilgi jūs izmantojat konkrētus Pakalpojumus un funkcijas, mārketinga un tirgus izpētes nolūkos, kā arī lai uzlabotu mūsu pakalpojumus.  Ja mēs apkopojam šos profilus, pamatojoties uz piekrišanu, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu lietotnes sadaļā "Mārketinga opcijas".

Tehniskā informācija par jums un jūsu ierīciKatru reizi, kad izmantojat Lietotni, tā var automātiski piekļūt vai saglabāt ierīcē tehnisko informāciju, tostarp mobilo ierīču informāciju, piemēram, programmatūras vai operētājsistēmas versiju, unikālus ierīces identifikatorus, IP adresi un mobilo tīklu informāciju, preferenču iestatījumus, kā arī informāciju par Lietotnes un pakalpojumu izmantošanu. Mēs varam arī apkopot informāciju par to, kā Lietotne tiek izmantota un kā tā darbojas, tostarp, ja notiek atteice.

Atrašanās vietas datiJa jūs piekrītat, daži no Pakalpojumiem izmanto reālā laika globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS) tehnoloģiju, lai noteiktu jūsu pašreizējo atrašanās vietu no jūsu ierīces, piemēram, lai atrastu tuvāko dīleri, sniegtu jums norādījumus, kā nokļūt līdz izvēlētajam dīlerim, vai identificētu tuvumā esošās autostāvvietas iespējas. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izmantojot Lietotnes sadaļu “Pārvaldīt manus datus”, taču tas var ierobežot vai liegt noteiktu pakalpojumu izmantošanu.

Ja jūs izmantojat HERE Live Traffic funkcionalitāti transportlīdzeklī, kuram ir pieslēgta Lietotne, mēs apkopojam transportlīdzekļa VIN numuru autentifikācijas nolūkos un pēc tam dalāmies ar transportlīdzekļa atrašanās vietu, virzienu un ātrumu ar mūsu trešās puses pakalpojumu sniedzēju HERE Global B.V.("HERE"). Mēs izdzēšam informāciju, kas ļautu HERE identificēt jūs šo datu ietvaros

Jūs varat izvēlēties nenodrošināt noteiktu personisko informāciju (piemēram, neievadīt VIN numuru, lai savienotu savu transportlīdzekli ar Lietotni), bet tas var ierobežot vai liegt noteiktu Pakalpojumu izmantošanu (piemēram, ja nenorādīsiet VIN numuru, mēs nevarēsim nosūtīt jums atsaukšanas paziņojumus ar Lietotnes starpniecību).

 

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju?

Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, kuru mēs iegūstam no Lietotnei pievienotā transportlīdzekļa vai transportlīdzekļiem, lai sniegtu jums Pakalpojumus, tostarp tos, kas norādīti iepriekš.

Mēs to izmantojam arī citiem likumīgiem mērķiem, piemēram:

 • Nodrošinām jums lielisku funkcionalitāti un pakalpojumus;
 • Sniedzam jums iespēju kontrolēt noteiktas transportlīdzekļa funkcijas;
 • Izpildām jūsu lūgumus un atbildam uz jūsu jautājumiem;
 • Pārvaldām un uzlabojam savu biznesu un attiecības ar jums;
 • Novērtējam mūsu un dīleru sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā arī pakalpojumus, kurus mūsu piegādātāji sniedz mums vai mūsu vārdā; nosūtām jums mārketinga materiālus saskaņā ar jūsu saziņas preferencēm;
 • Personalizējam jūsu pieredzi un saņemto mārketinga informāciju;
 • Novēršam problēmas;
 • Veicam pētījumus un izstrādājam jaunus un uzlabotus produktus, pakalpojumus un uzņēmējdarbības un mārketinga stratēģijas;
 • Ievērojam juridiskās prasības vai valsts iestāžu pieprasījumus;
 • Aizsargājam un aizstāvam mūsu vai citu personu tiesības vai īpašumu;
 • Aizsargājam personu personisko drošību; un
 • Atklājam, novēršam vai citādi risinam krāpšanas, drošības, aizsardzības vai privātuma jautājumus.

Mēs, Ford Smart Mobility UK un citi Ford Motor Company grupas uzņēmumi visā pasaulē, ja to atļauj likums, varam apvienot un, izmantojot automatizētus lēmumu pieņemšanas procesus, analizēt jūsu konta informāciju, kuru mēs apkopojam, kad jūs izmantojat Lietotni un Pakalpojumus, kā arī citu informāciju, kura ir mūsu rīcībā par jums un citiem klientiem, lai palīdzētu īstenot iepriekš minētos mērķus.  Tas varētu ietvert, piemēram, transportlīdzekļa diagnostikas informācijas analīzi, atsaukšanu, mūsu mārketinga un klientu apkalpošanas efektivitātes novērtēšanu, tirgus analīzes veikšanu, jūs interesējošu produktu vai pakalpojumu identificēšanu, kā arī sazināšanos ar jums, lai pastāstītu par šādiem produktiem un pakalpojumiem.  Lai iegūtu plašāku informāciju par cita veida informāciju, kura varētu būt mūsu rīcībā par jums, lūdzu, skatiet konfidencialitātes politiku, kuru esam jums snieguši saistībā ar citiem Ford produktiem un pakalpojumiem, kurus esat saņēmuši no mums, piemēram, vietējā Ford tīmekļa vietnē un Fordconnected.com.

Mēs vēlamies arī nodrošināt, ka mūsu sūtītie ziņojumi un savstarpējā saskarsme ir pēc iespējas piemērotāka jums. Tāpēc ik pa laikam mēs varam izmantot informāciju par jums, kas ir iegūta no publiskiem avotiem (piemēram, tiešsaistes resursiem) un no trešām personām (piemēram, tādiem mūsu pakalpojumu sniedzējiem kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, analītikas pakalpojumu sniedzējiem vai reklāmas pakalpojumiem), lai palīdzētu mums noteikt, kādi Ford produkti un pakalpojumi varētu jūs interesēt. Piemēram, analītikas pakalpojumu un reklāmas pakalpojumu sniedzēji var analizēt informāciju, ko tie apkopo no tiešsaistes un citiem avotiem, lai sniegtu mums informāciju par jūsu demogrāfiskajiem datiem un interesēm, piemēram, secinājumus par jūsu vecumu un produktiem vai pakalpojumiem, kuri varētu jūs interesēt. Pēc tam mēs varam jums nosūtīt informāciju par šiem produktiem un pakalpojumiem atbilstoši jūsu saziņas preferencēm. Mūsu Klientu attiecību centrs var izmantot informāciju, kura ir mūsu rīcībā par jums, ja sazināsieties ar viņiem jautājumu gadījumā.  Ja jūs nevēlaties, lai mēs iegūtu informāciju par jums no trešām personām šajā punktā minētajiem mērķiem, lūdzu, sazinieties ar mums (skatiet sadaļu "Kā sazināties ar mums").

Jebkurā laikā varat atjaunināt mārketinga komunikācijas preferences, izmantojot Lietotnes sadaļu "Mārketinga opcijas".

Saskaņā ar likumu mums var būt nepieciešams apkopot noteiktu personisko informāciju. Mums var arī pieprasīt apkopot jūsu personisko informāciju līgumattiecību dēļ ar jums. Šīs informācijas nesniegšana var novērst vai aizkavēt šo saistību izpildi.

Atsevišķos noteiktos apstākļos mūsu pieņemtajiem automatizētajiem lēmumiem var būt juridiskas vai līdzīgas sekas attiecībā pret jums. Šādus automatizētus lēmumus mēs pieņemsim tikai tad, ja:

 • Lēmumi ir nepieciešami, lai izpildītu vai noslēgtu līgumu ar jums; 
 • Lēmumi ir atļauti ar likumu; vai 
 • Jūs piekrītat, ka mēs veicam automatizētu lēmumu pieņemšanu.

Jūs varat sazināties ar mums, lai pieprasītu papildu informāciju par automatizētu lēmumu pieņemšanu, un dažos gadījumos iebilst pret automatizētu lēmumu pieņemšanu vai pieprasīt, lai cilvēks pārskatītu automatizētu lēmumu.

Mēs varam izmantot un koplietot nekonfidenciālu (t.i., anonīmu) informāciju jebkuram mērķim.

 

Uz kāda likumīga pamata mēs izmantojam jūsu informāciju?

Ir vairāki likumīgi iemesli, kādēļ mēs varam izmantot jūsu informāciju:

 • Kā norādīts iepriekš, mums ir jāizmanto noteikta informācija par jums, lai izpildītu ar jums noslēgto līgumu, sniedzot jūsu pieprasītos Pakalpojumus, piemēram, lai varētu izmantot funkcijas Ford Guides, Move un Find; lai jūs varētu kontrolēt noteiktas transportlīdzekļa funkcijas; izpildīt Lietotnē iesniegtos pieprasījumus; novērst problēmas; un nosūtīt jums darījumu ziņojumus;
 • Bieži mums ir likumīga interese apstrādāt jūsu informāciju konkrētiem mērķiem, piemēram, sniegt jums lielisku funkcionalitāti un pakalpojumus; personalizēt jūsu pieredzi un saņemtos mārketinga materiālus; paredzēt, kuri Ford produkti vai pakalpojumi varētu jūs interesēt; pārvaldīt un uzlabot mūsu biznesu un attiecības ar jums; novērtēt mūsu un izplatītāju sniegto pakalpojumu kvalitāti un mūsu piegādātāju sniegtos pakalpojumus mums vai mūsu vārdā; izstrādāt jaunas un uzlabotas produktu, pakalpojumu un uzņēmējdarbības un mārketinga stratēģijas; veikt pētījumus; aizsargāt vai aizstāvēt mūsu vai citu personu tiesības vai īpašumu; vai atklāt, novērst vai citādi risināt krāpšanas, aizsardzības, drošības vai privātuma jautājumus. Kad mēs apstrādājam personisko informāciju, lai izpildītu mūsu likumīgās intereses, mēs ieviešam stingrus drošības pasākumus, lai nodrošinātu jūsu privātuma aizsardzību un nodrošinātu, ka mūsu likumīgās intereses nav svarīgākas par jūsu interesēm vai pamattiesībām un brīvībām;
 • Noteiktās situācijās mēs lūgsim jūsu piekrišanu izmantot jūsu informāciju konkrētiem mērķiem, piemēram, izmantot jūsu atrašanās vietu. Ja mēs paļaujamies uz piekrišanu izmantot jūsu personisko informāciju, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt šo piekrišanu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet šīs Politikas sadaļu “Jūsu tiesības…”;
 • Noteiktos apstākļos mums var būt nepieciešams izmantot jūsu informāciju, ja uzskatām to par nepieciešamu, lai ievērotu kādu juridisku pienākumu;
 • Noteiktos apstākļos mums var būt nepieciešams izmantot jūsu informāciju, ja uzskatām to par nepieciešamu, lai aizsargātu kādas personas drošību vai būtiskas intereses; un
 • Noteiktos apstākļos mums var būt nepieciešams izmantot jūsu informāciju noteiktiem mērķiem, kas ir sabiedrības interesēs.

 

Kur jūsu informācija tiek glabāta

Jūsu personiskā informācija tiek glabāta lokāli jūsu mobilajā ierīcē un serveros, kurus izmantojam mēs un mūsu pakalpojumu sniedzēji. Jūsu personiskā informācija tiks apstrādāta saskaņā ar Apvienotās Karalistes tiesību aktiem par datu aizsardzību, un tos var pārsūtīt Eiropas Ekonomikas zonas robežās ("EEZ "), kā arī uz valstīm ārpus EEZ (ieskaitot ASV). Eiropas Komisija nevar uzskatīt, ka valstīs, uz kurām mēs pārsūtām jūsu personisko informāciju, tiek nodrošināts atbilstošs personas informācijas aizsardzības līmenis. Līdz ar to, kad mēs pārsūtīsim jūsu personisko informāciju ārpus EEZ, mēs ieviesīsim atbilstošus drošības pasākumus saskaņā ar mūsu juridiskajām saistībām, lai nodrošinātu, ka jūsu personiskā informācija ir pienācīgi aizsargāta neatkarīgi no valsts, uz kuru tā tiek pārsūtīta. Šie drošības pasākumi var ietvert garantiju līguma ietvaros no jebkuras trešās personas, kurai ir tiesības piekļūt jūsu personiskajai informācijai, ka jūsu personiskā informācija tiks aizsargāta ar standartiem, kas ir līdzvērtīgi tiem, kas aizsargā jūsu personisko informāciju, ja tā atrodas EEZ. Ja vēlaties uzzināt vairāk, kā mēs aizsargājam jūsu personisko informāciju, kad tā tiek nodota ārpus EEZ, vai iegūt drošības pasākumu kopiju, ko mēs ieviesām, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, kad tā tiek nodota, lūdzu, sazinieties ar mums (skatīt sadaļu "Kā sazināties ar mums").

 

Kā mēs dalāmies ar informāciju:

Mums ir tiesības dalīties ar personisko informāciju, kura ir iegūta no Lietotnes un tai pievienotā transportlīdzekļa vai transportlīdzekļiem:

·       Mēs dalāmies ar jūsu atrašanās vietu, virzienu un ātrumu ar mūsu reālā laika satiksmes informācijas sniedzēju HERE. Mēs izdzēšam informāciju, kas ļautu HERE identificēt jūs šo datu ietvaros

 • Ar uzņēmumiem vai citām organizācijām, kuras mēs esam iesaistījuši sniegt pakalpojumus mūsu vārdā, piemēram, abonēšanas pārvaldības pakalpojumu sniedzēji, tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, pasta piegādes uzņēmumi, analītikas pakalpojumu sniedzēji, pasākumu organizētāji un informācijas tehnoloģiju nodrošinātāji;
 • Ar profesionāliem konsultantiem;
 • Ja mēs uzskatām to par nepieciešamu, lai izpildītu juridisku prasību vai valsts iestāžu pieprasījumus; aizsargātu vai aizstāvētu mūsu vai citu personu tiesības vai īpašumu; aizsargātu indivīdu personisko drošību; vai lai atklātu, novērstu vai citādi risinātu krāpšanas, aizsardzības, drošības vai privātuma jautājumus; vai
 • Ar jebkuru jaunu īpašnieku, ja mēs pārdodam daļu vai visu mūsu uzņēmumu.
   

Cik ilgi mēs saglabājam jūsu informāciju?

Mēs saglabājam jūsu informāciju tikai identificējamā formā tik ilgi, cik tas nepieciešams šajā Politikā noteiktajiem mērķiem. Tas parasti nozīmē informācijas glabāšanu tik ilgi, kamēr ir spēkā viens no šādiem nosacījumiem:

 • Jūsu informācija ir pamatoti vajadzīga, lai sniegtu jums Pakalpojumus;
 • Jūsu informācija ir pamatoti nepieciešama, lai izpildītu mērķi, kādam jūs iesniedzāt vai mēs ievācām informāciju;
 • Jūsu informācija ir pamatoti nepieciešama, lai aizsargātu un aizstāvētu mūsu tiesības vai īpašumu (tas parasti būs atbilstošā noilguma termiņš jūsu jurisdikcijā); vai
 • Mums ir jāsaglabā jūsu informācija kādu citu iemeslu dēļ saskaņā ar piemērojamiem likumiem vai noteikumiem.
   

Lietotnē aktīvās sīkdatnēm līdzīgās tehnoloģijas

Kas ir sīkdatnēm līdzīgas tehnoloģijas?

Sīkdatnēm līdzīgas tehnoloģijas plaši izmanto, lai tīmekļa vietnes darbotos vai strādātu efektīvāk, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Lietotnes bieži izmanto sīkdatnēm līdzīgas tehnoloģijas, lai atcerētos jūs, sniegtu jums pieprasīto saturu vai uzlabotu produktu, izsekojot, kā Lietotne tiek izmantota.

Sīkdatnēm līdzīgu tehnoloģiju priekšrocības

Šīs tehnoloģijas ir ļoti noderīgas, jo tās var padarīt lietošanu ērtāku, ja iepriekš apmeklēta lietotne tiek izmantota atkārtoti. Izmantojot vienu un to pašu ierīci un pārlūkprogrammu, tās, piemēram, var atcerēties jūsu preferences, palīdzēt mums uzzināt, kā jūs lietojat mūsu lietotni, un padarīt saturu atbilstošāku jūsu interesēm un vajadzībām.

Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas Lietotnē šādiem nolūkiem:

 • Stingri nepieciešami nolūki: Šīs tehnoloģijas ir nepieciešamas pamata vietnes funkcionalitātei un pakalpojumu sniegšanai.
 • Veiktspējas nolūki: Šīs tehnoloģijas ļauj mums uzlabot mūsu Lietotnes funkcionalitāti un veikt tirgus izpēti, izsekojot lietošanu. Mēs izmantojam Adobe Analytics, lai izveidotu pseidonimizētus profilus par to, kā Lietotne tiek izmantota. Jūs varat iebilst pret šādu pseidonimizētu profilu izveidi. Mēs izmantojam arī Aptelligent, lai apkopotu tehnisko informāciju no jūsu ierīces, kad Lietotne avarē, un lai saprastu, kas atgadījās.
 • Reklāmas nolūki: Šīs tehnoloģijas ļauj mums novērtēt mūsu reklāmas kampaņu panākumus. Mēs tās izmantojam arī, lai personalizētu jūsu saņemto mārketinga saturu. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no reklāmas tehnoloģiju izmantošanas Lietotnes lapā "Pārvaldīt manus datus".
  • IOS ierīcēs varat ierobežot šo tehnoloģiju izmantošanu reklāmas nolūkos, iOS iestatījumos noklikšķinot uz "Konfidencialitāte" - "Reklāma" un bīdot "Ierobežot reklāmu izsekošanu" slēdzi uz "ieslēgts";
  • Android mobilajās ierīcēs varat deaktivizēt personalizēto reklāmu, izmantojot "Iestatījumi/Konts/Google/Reklāmas" un atzīmējot lodziņu "Atteikties".
 • Ceļveža nolūki: Ja jūs sazināties ar Ford Guide un piekrītat, mēs izmantojam šīs tehnoloģijas, lai ļautu Ford Guides redzēt, kā jūsu Lietotne tika nesen izmantota. Tas atvieglo Ford Guide palīdzības sniegšanu.
 • Trešas pusesnolūkiJa jūs izmantojat HERE Live Traffic funkcionalitāti savā transportlīdzeklī ar Lietotnes starpniecību, mūsu trešās puses pakalpojumu sniedzējs HERE Global B.V. jūsu ierīcē var izvietot sīkfailus. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, skatiet HERE sīkfailu politiku, kas pieejama vietnē   https://legal.here.com/privacy/policy/gb/.

 

 

 

Pašpiegādes paziņojumi

Lietotne var izmantot jūsu preferenču iestatījumus no jūsu ierīces, lai sniegtu jums pašpiegādes paziņojumus, ieskaitot paziņojumus attiecībā uz Pakalpojumiem. Piemēram, Lietotne var nosūtīt pašpiegādes paziņojumus par transportlīdzekļa (-u) statusu, kuram ir pievienota Lietotne. Ja savas ierīces iestatījumos atspējojat pašpiegādes paziņojumus, jūs joprojām varēsiet piekļūt pakalpojumiem ar Lietotnes starpniecību.

 

Bērnu privātums

Lietotne apzināti neapkopo personisku informāciju no bērniem, kuri ir jaunāki par 16 gadiem.

 

Jūsu tiesības un kā sazināties ar mums

Jums kā indivīdam ir tiesības noskaidrot, kāda informācija ir mūsu rīcībā par jums un kādiem nolūkiem, kā arī, ja nepieciešams, veikt labojumus. Jums ir arī tiesības dažos gadījumos iebilst pret to, ka mēs turpinām apstrādāt jūsu personiskos datus, vai lūgt mums dzēst, ierobežot jūsu informācijas izmantošanu. Dažos gadījumos jūs varat arī pieprasīt, lai jūsu personiskā informācija tiktu sniegta jums parasti izmantojamā elektroniskā formātā, lai jūs to varētu kopīgot ar citām organizācijām (to bieži sauc par tiesībām uz “datu pārnesamību”).

Mēs iesakām jums sazināties ar mums, lai atjauninātu vai labotu jūsu personisko informāciju, ja tā mainās, vai personiskā informācija, kura ir mūsu rīcībā, ir neprecīza.

Ja neesat apmierināts ar to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju, mēs ceram, ka vispirms jūs informēsiet mūs, lai mēs varētu atrisināt jūsu jautājumus. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību arī vietējā datu aizsardzības iestādē -  https://edpb.europa.eu/about-edpb/board/members_en

Ja jums ir jautājumi vai bažas par jūsu informācijas izmantošanu vai vēlaties izmantot savas tiesības, varat zvanīt uz FordPass Guide vai rakstīt vietējam datu pārzinim:

 

Privacy Enquiry, PO Box 16, Hull, England, HU9 9PR

Jūs varat sazināties ar mūsu datu aizsardzības inspektoru arī šeit:

dpeurope@ford.com

 

Jūsu informācijas drošība

Mēs izmantojam atbilstošas sistēmas, politikas, procedūras un tehnoloģijas, lai aizsargātu un saglabātu jūsu informācijas drošību un precizitāti. 

 

Citas tīmekļa vietnes

Lietotne var saturēt saites uz citām lietotnēm vai tīmekļa vietnēm, kas atrodas ārpus mūsu kontroles un uz kurām neattiecas šī Politika. Ja piekļūstat citām tīmekļa vietnēm, izmantojot norādītās saites, šo tīmekļa vietņu operatori var ievākt no jums informāciju, ko tie izmantos saskaņā ar savu konfidencialitātes politiku, kas var atšķirties no mūsu.

 

Privātuma un sīkdatņu politikas spēkā stāšanās datums un pārskatīšana

Šī Politika var tikt atjaunināta, lai atspoguļotu izmaiņas Lietotnē, mūsu konfidencialitātes praksē un jūsu informācijas vai piemērojamo tiesību aktu izmantošanā.

Ja mēs mainīsim šo Politiku, mēs informēsim jūs par izmaiņām. Ja izmaiņas būtiski ietekmēs apstrādes raksturu vai citādi būtiski ietekmēs jūs, mēs jums sniegsim pietiekamu iepriekšēju paziņojumu, lai jums būtu iespēja izmantot savas tiesības (piemēram, iebilst pret apstrādi).

 

Piekrišana ierīces atrašanās vietai un sīkdatnēm līdzīgām tehnoloģijām

Tas ir piekrišanas formulējums, ko jūs, iespējams, esat devis par ierīces atrašanās vietu un sīkdatnēm līdzīgām tehnoloģijām, ko izmanto mārketinga personalizēšanai:

Sīkdatnēm līdzīgas tehnoloģijas

Ar jūsu piekrišanu mēs varam izmantot šos datus, lai personalizētu jūsu saņemto reklāmu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt piekrišanu sīkdatnēm līdzīgu tehnoloģiju izmantošanai reklāmu personalizācijai. Piekrišanas atsaukšana var ierobežot vai novērst noteiktu lietotnes funkciju izmantošanu.

Ierīces atrašanās vieta kopīgošanai

Lai ļautu jums izmantot noteiktas lietotnes funkcijas, mēs vēlamies apkopot, izmantot un koplietot informāciju par jūsu mobilās ierīces atrašanās vietu.

 

2. FordPass lietošana ar FordPass Connect

Īsumā:

Mēs apkopojam informāciju par jums un transportlīdzekli (-iem), kuru (-us) esat izvēlējies pievienot Lietotnei, un izmantojam to, lai sniegtu jums Lietotnē piedāvātos pakalpojumus ("Paklapojumi"). Ja pievienojat savu transportlīdzekli (-ļus) Lietotnei, daži no Pakalpojumiem pieprasa, lai mēs izmantojam jūsu transportlīdzekļa interneta pieslēgumu, lai iegūtu informāciju no jūsu transportlīdzekļa.

Ja transportlīdzeklim pievienojat vairāk nekā vienu kontu, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

 • Transportlīdzekļa atrašanās vieta tiks parādīta visiem tiem lietotājiem, kuru konts ir pievienots tansportlīdzeklim; un
 • Visi šo kontu lietotāji varēs piekļūt Pakalpojumiem, tostarp Pakalpojumiem, kas ļauj transportlīdzekli attālināti iedarbināt (vajadzības gadījumā), aizslēgt un atslēgt, un kuri rāda informāciju par transportlīdzekļa statusu (piemēram, degvielas līmeni).

Tāpat, ja jūs vadāt transportlīdzekli ar pievienotu Lietotni, Lietotnes lietotājs (-i) varēs piekļūt transportlīdzekļa atrašanās vietai un pakalpojumiem, kas ļauj transportlīdzekli attālināti iedarbināt (vajadzības gadījumā), aizslēgt un atslēgt, un kuri rāda informāciju par transportlīdzekļa statusu (piemēram, tā degvielas līmeni).

Jūs varat pārtraukt datu kopīgošanu starp transportlīdzekli un Lietotni vai pastāvīgi atvienot transportlīdzekli no Lietotnes, izmantojot transportlīdzekļa savienojuma iestatījumus un praktiskos ieteikumus, kuri ietverti Lietotnes Kontu sadaļā "Bieži uzdotie jautājumi". Ja atvienojat transportlīdzekli no Lietotnes vai pārtraucat datu kopīgošanu starp transportlīdzekli un Lietotni, izmantojot transportlīdzekļa vadības ierīces, iespējams, nevarēsiet izmantot dažus Pakalpojumus.  Piemēram, ja pārtraucat GPS ģeogrāfiskās atrašanās vietas datu kopīgošanu, Live Traffic nespēs nodrošināt jaunākos datplūsmas datus un, pārtraucot kopīgot transportlīdzekļa datus un tālvadības pulti, jūs nevarēsiet izmantot tālvadības bloķēšanu un atbloķēšanu.

Mēs apkopojam savākto informāciju ar citu informāciju, kura ir mūsu rīcībā, un izmantojam to citiem mērķiem, piemēram, piedāvājot jums produktus un pakalpojumus, kas, mūsuprāt, jūs interesē. Jebkurā laikā varat atjaunināt mārketinga komunikācijas preferences, izmantojot Lietotnes sadaļu "Mārketinga opcijas".

Jums ir tiesības iebilst pret jūsu personiskās informācijas izmantošanu noteiktos apstākļos.

Ja jūs piekrītat, mēs apkopojam un lietojam jūsu ierīces un Lietotnei pievienotā transportlīdzekļa (-u) GPS ģeogrāfisko atrašanās vietu, lai nodrošinātu jums Pakalpojumus, un citiem šajā dokumentā noteiktajiem nolūkiem. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu Lietotnes sadaļā "Pārvaldīt manus datus" un transportlīdzekļa iestatījumos.

Lai izmantotu Pakalpojumus, Lietotnē tiek izmantotas sīkdatnēm līdzīgas tehnoloģijas, lai izveidotu pseidonimizētus profilus par to, kā lietotne tiek izmantota, un, ar jūsu piekrišanu, reklāmas nolūkos. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu attiecībā uz šo tehnoloģiju izmantošanu reklāmas nolūkos jebkurā brīdī, izmantojot Lietotnes sadaļu "Pārvaldīt manus datus."

Mums ir tiesības pārsūtīt jūsu datus ārpus Eiropas Ekonomikas zonas. Mums ir arī tiesības dalīties ar jūsu datiem ar saistītiem uzņēmumiem, tirgotājiem, pakalpojumu sniedzējiem un citās noteiktās situācijās.

Ja ļaujat citiem vadīt Lietotnei pievienoto transportlīdzekli (-ļus), lūdzu, pastāstiet viņiem, kā jūs izmantojat Lietotni un kā novērst datu kopīgošanu starp Lietotni un tai pievienoto transportlīdzekli vai transportlīdzekļiem, un paskaidrojiet, ka šīs Politikas kopija ir pieejama jūsu vietējā Ford tīmekļa vietnē vai Fordconnected.com

 

Sīkāk:

Informācija, kuru mēs apkopojam un izmantojam ar Lietotnes starpniecību:

Ar pakalpojumiem saistītie datiAtkarībā no izmantotajiem Pakalpojumiem mums ir tiesības apkopot un izmantot šādu informāciju:  

 • Pārvietošanās: Mēs apkopojam jūsu Lietotnē sniegto informāciju un informāciju par Lietotnei pievienoto transportlīdzekli vai transportlīdzekļiem (skatiet zemāk transportlīdzekļa datus), lai sniegtu jums Pakalpojumus, un kā tas ir citādi noteikts šajā Politikā. Piemēram, mēs izmantojam transportlīdzekļa identifikācijas numuru ("VIN") un nobraukuma informāciju, lai jūs varētu sazināties ar Ford dīleri un pieteikt apkopi; jūsu izmantotās mobilās ierīces GPS ģeogrāfisko atrašanās vietu, lai piekļūtu Lietotnei (ar jūsu piekrišanu), lai jūs varētu atrast un rezervēt dažādus transporta veidus, kā arī jūsu transportlīdzekļa datus, lai jūs varētu attālināti regulēt atsevišķas transportlīdzekļa funkcijas un pārbaudīt sava transportlīdzekļa statusu.
 • Atrašana: Mēs apkopojam adresi un jebkuru citu informāciju, kuru jūs sniedzat Lietotnē. Ja jūs piekrītat, mēs arī apkopojam un izmantojam jūsu GPS ģeogrāfisko atrašanās vietu no mobilās ierīces, kuru jūs izmantojat, lai piekļūtu Lietotnei. Mēs apstrādājam un izmantojam šos datus, lai nodrošinātu jums Pakalpojumus, un kā tas ir citādi noteikts šajā Politikā. Tas ietver informācijas sniegšanu par tuvumā esošām degvielas uzpildes stacijām, transporta iespējām, apskates objektiem, autostāvvietām un Ford dīleriem, kā arī atbilstošu norādījumu sniegšanu.
 • CeļvežiJa jūs zvanāt Ford Guide vai sazināties ar viņiem, izmantojot tiešraides tērzēšanu, mēs apkopojam informāciju par jūsu saziņu ar Ford Guide, tostarp zvanus, e-pastus, ziņojumus un tiešraides tērzēšanu. Mēs apstrādājam un izmantojam šos datus kvalitātes un apmācības nolūkos, lai nodrošinātu jums Pakalpojumus, un kā tas ir citādi noteikts šajā Politikā. Ja jūs piekrītat, Ford Guides varēs aplūkot, kā pēdējo reizi izmantojāt Lietotni, lai viņi varētu jums labāk palīdzēt.
 • Konta pārvaldība: Jūs varat sniegt mums informāciju par sevi, aizpildot veidlapas Lietotnē, piemēram, lejupielādējot Lietotni, jūs varat pieprasīt kontu vai abonēt kādu no Pakalpojumiem. Jūsu sniegtā informācija var ietvert jūsu e-pastu, lietotāja ID, paroli, nosaukumu, vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru, mājas adresi un maksājumu informāciju ("Konta informācija "). Mēs varam arī apkopot mobilās ierīces informāciju, piemēram, programmatūras vai operētājsistēmas versiju, unikālus ierīces identifikatorus, IP adresi un mobilā tīkla informāciju. Mēs apstrādājam un izmantojam šos datus, lai izveidotu un pārvaldītu jūsu kontu, sniegtu jums Pakalpojumus, un kā tas ir citādi noteikts šajā Politikā. Lai nodrošinātu, ka jūsu informācija tiek atjaunināta, mēs varam apvienot šos datus ar citu informāciju, kuru iepriekš esat mums sniedzis (ne tikai izmantojot Lietotni), vai kuru esam ieguvuši no publiskiem avotiem vai trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem.

Lietotne arī ļauj jums izveidot savienojumu ar Ford Credit Account Manager un pārvaldīt jūsu Ford Credit kontu. Šajā gadījumā FCE Bank plc ("Ford Credit") pieprasīs papildu personisko informāciju, lai pārbaudītu jūsu identitāti un ļautu piekļūt jūsu Ford Credit kontam. Ford Credit izmantos šo personisko informāciju, kā noteikts jūsu Ford Credit līgumā.

Turklāt Lietotne var dot jums iespēju iegādāties produktus un pakalpojumus. Dažus no šiem produktiem un/vai pakalpojumus sniedz mūsu partneri, kuri no jums ievāks papildu personisko informāciju, lai izpildītu jūsu pieprasījumus. Mūsu partneri izmantos apkopoto personisko informāciju, kā tas norādīts viņu konfidencialitātes paziņojumos, vai kā viņi paskaidro, kad jūs sniedzat savu personisko informāciju.

Transportlīdzekļa dati: Jūs varat sniegt mums informāciju par savu transportlīdzekli, aizpildot veidlapas Lietotnē.  Tas ietver VIN numuru, reģistrācijas numuru un nobraukuma informāciju. Ar jūsu piekrišanu mēs apkopojam un izmantojam jūsu mobilās ierīces un transportlīdzekļa GPS ģeogrāfisko atrašanās vietu. Mēs varam arī apkopot informāciju par Lietotnei pievienoto transportlīdzekli vai transportlīdzekļiem, piemēram, aparatūras modelis un detaļu numuri, transportlīdzekļa sistēmu statuss (piemēram, degvielas stāvoklis), transportlīdzekļa diagnostika, odometrs un cita informācija par transportlīdzekļa darbību, braukšanas iezīmes, piemēram, ātrums, akseleratora, bremžu, stūres, drošības jostu izmantošana un cita līdzīga informācija par transportlīdzekļa lietošanu. Mēs apstrādājam un izmantojam šos datus, lai nodrošinātu jums Pakalpojumus, un kā tas ir citādi noteikts šajā Politikā. Jūs varat izvēlēties, kādi Lietotnei pievienotā transportlīdzekļa (-u) dati tiek nosūtīti, izmantojot transportlīdzekļa iestatījumus. Ja jūs ierobežojat, kādi dati tiek nosūtīti no transportlīdzekļa, tas var ierobežot vai liegt noteiktu Pakalpojumu izmantošanu.

Lietošanas profili: Mēs apkopojam jūsu Lietotnes pseidonimizētos profilus, tostarp informāciju, kad un cik ilgi jūs izmantojat konkrētus Pakalpojumus un funkcijas, mārketinga un tirgus izpētes nolūkos, kā arī lai uzlabotu mūsu pakalpojumus.  Ja mēs apkopojam šos profilus, pamatojoties uz piekrišanu, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu Lietotnes sadaļā "Mārketinga opcijas".

Tehniskā informācija par jums un jūsu ierīciKatru reizi, kad izmantojat Lietotni, tā var automātiski piekļūt vai saglabāt ierīcē tehnisko informāciju, tostarp mobilo ierīču informāciju, piemēram, programmatūras vai operētājsistēmas versiju, unikālus ierīces identifikatorus, IP adresi un mobilo tīklu informāciju, preferenču iestatījumus, kā arī informāciju par Lietotnes un pakalpojumu izmantošanu. Mēs varam arī apkopot informāciju par to, kā Lietotne tiek izmantota un kā tā darbojas, tostarp, ja notiek atteice.

Atrašanās vietas datiJa jūs piekrītat, daži no Pakalpojumiem izmanto reālā laika globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS) tehnoloģiju, lai noteiktu jūsu pašreizējo atrašanās vietu no jūsu ierīces, piemēram, lai atrastu tuvāko dīleri, sniegtu jums norādījumus, kā nokļūt līdz izvēlētajam dīlerim, vai identificētu tuvumā esošās autostāvvietas iespējas. Daži Pakalpojumi ietver arī jūsu atrašanās vietas noteikšanu tieši no transportlīdzekļa, piemēram, lai jūs varētu atrast savu transportlīdzekli, izmantojot savu ierīci, un lai parādītu šo atrašanās vietu Lietotnē. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izmantojot Lietotnes sadaļu “Pārvaldīt manus datus”, taču tas var ierobežot vai liegt noteiktu pakalpojumu izmantošanu.

Ja jūs izmantojat HERE Live Traffic funkcionalitāti transportlīdzeklī, kuram ir pieslēgta Lietotne, mēs apkopojam transportlīdzekļa VIN numuru autentifikācijas nolūkos un pēc tam dalāmies ar transportlīdzekļa atrašanās vietu, virzienu un ātrumu ar mūsu trešās puses pakalpojumu sniedzēju HERE Global B.V.("HERE"). Mēs izdzēšam informāciju, kas ļautu HERE identificēt jūs šo datu ietvaros

Jūs varat izvēlēties nenodrošināt noteiktu personisko informāciju, bet tas var ierobežot vai liegt noteiktu Pakalpojumu izmantošanu (piemēram, ja nepievienosiet transportlīdzekli, jūs nevarēsiet lietot atslēgšanas un aizslēgšanas funkciju).

 

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju?

Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, kuru mēs iegūstam no Lietotnei pievienotā transportlīdzekļa vai transportlīdzekļiem, lai sniegtu jums Pakalpojumus, tostarp tos, kas norādīti iepriekš. Mēs to izmantojam arī citiem likumīgiem mērķiem, piemēram:

 • Nodrošinām jums lielisku funkcionalitāti un pakalpojumus;
 • Sniedzam jums iespēju kontrolēt noteiktas transportlīdzekļa funkcijas;
 • Izpildām jūsu lūgumus un atbildam uz jūsu jautājumiem;
 • Pārvaldām un uzlabojam savu biznesu un attiecības ar jums;
 • Novērtējam mūsu un dīleru sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā arī pakalpojumus, kurus mūsu piegādātāji sniedz mums vai mūsu vārdā;
 • Nosūtam jums mārketinga materiālus saskaņā ar jūsu saziņas preferencēm;
 • Personalizējam jūsu pieredzi un saņemto mārketinga informāciju;
 • Novēršam problēmas;
 • Veicam pētījumus un izstrādājam jaunus un uzlabotus produktus, pakalpojumus un uzņēmējdarbības un mārketinga stratēģijas;
 • Ievērojam juridiskās prasības vai valsts iestāžu pieprasījumus;
 • Aizsargājam un aizstāvam mūsu vai citu personu tiesības vai īpašumu;
 • Aizsargājam personu personisko drošību; un
 • Atklājam, novēršam vai citādi risinam krāpšanas, drošības, aizsardzības vai privātuma jautājumus.

Mēs, Ford Smart Mobility UK un citi Ford Motor Company grupas uzņēmumi visā pasaulē, ja to atļauj likums, varam apvienot un, izmantojot automatizētus lēmumu pieņemšanas procesus, analizēt jūsu konta informāciju, kuru mēs apkopojam, kad jūs izmantojat Lietotni un Pakalpojumus, kā arī citu informāciju, kura ir mūsu rīcībā par jums un citiem klientiem, lai palīdzētu īstenot iepriekš minētos mērķus.  Tas varētu ietvert, piemēram, transportlīdzekļa diagnostikas informācijas analīzi, atsaukšanu, mūsu mārketinga un klientu apkalpošanas efektivitātes novērtēšanu, tirgus analīzes veikšanu, jūs interesējošu produktu vai pakalpojumu identificēšanu, kā arī sazināšanos ar jums, lai pastāstītu par šādiem produktiem un pakalpojumiem.  Lai iegūtu plašāku informāciju par cita veida informāciju, kura varētu būt mūsu rīcībā par jums, lūdzu, skatiet konfidencialitātes politiku, kuru esam jums snieguši saistībā ar citiem Ford produktiem un pakalpojumiem, kurus esat saņēmuši no mums, piemēram, vietējā Ford tīmekļa vietnē un Fordconnected.com.

Mēs vēlamies arī nodrošināt, ka mūsu sūtītie ziņojumi un savstarpējā saskarsme ir pēc iespējas piemērotāka jums. Tāpēc ik pa laikam mēs varam izmantot informāciju par jums, kas ir iegūta no publiskiem avotiem (piemēram, tiešsaistes resursiem) un no trešām personām (piemēram tādiem mūsu pakalpojumu sniedzējiem kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, analītikas pakalpojumu sniedzējiem vai reklāmas pakalpojumiem), lai palīdzētu mums noteikt, kādi Ford produkti un pakalpojumi varētu jūs interesēt. Piemēram, analītikas pakalpojumu un reklāmas pakalpojumu sniedzēji var analizēt informāciju, ko tie apkopo no tiešsaistes un citiem avotiem, lai sniegtu mums informāciju par jūsu demogrāfiskajiem datiem un interesēm, piemēram, secinājumus par jūsu vecumu un produktiem vai pakalpojumiem, kuri varētu jūs interesēt. Pēc tam mēs varam jums nosūtīt informāciju par šiem produktiem un pakalpojumiem atbilstoši jūsu saziņas preferencēm. Mūsu FordPass Guides var izmantot informāciju, kura ir mūsu rīcībā par jums, ja sazināsieties ar viņiem jautājumu gadījumā.  Ja jūs nevēlaties, lai mēs iegūtu informāciju par jums no trešām personām šajā punktā minētajiem mērķiem, lūdzu, sazinieties ar mums (skatiet sadaļu "Kā sazināties ar mums").

Jebkurā laikā varat atjaunināt mārketinga komunikācijas preferences, izmantojot Lietotnes sadaļu "Mārketinga opcijas".

Saskaņā ar likumu mums var būt nepieciešams apkopot noteiktu personisko informāciju. Mums var arī pieprasīt apkopot jūsu personisko informāciju līgumattiecību dēļ ar jums. Šīs informācijas nesniegšana var novērst vai aizkavēt šo saistību izpildi.

Atsevišķos noteiktos apstākļos mūsu pieņemtajiem automatizētajiem lēmumiem var būt juridiskas vai līdzīgas sekas attiecībā pret jums. Šādus automatizētus lēmumus mēs pieņemsim tikai tad, ja:

 • Lēmumi ir nepieciešami, lai izpildītu vai noslēgtu līgumu ar jums; 
 • Lēmumi ir atļauti ar likumu; vai 
 • Jūs piekrītat, ka mēs veicam automatizētu lēmumu pieņemšanu.

Jūs varat sazināties ar mums, lai pieprasītu papildu informāciju par automatizētu lēmumu pieņemšanu, un dažos gadījumos iebilst pret automatizētu lēmumu pieņemšanu vai pieprasīt, lai cilvēks pārskatītu automatizētu lēmumu.

Mēs varam izmantot un koplietot nekonfidenciālu (t.i., anonīmu) informāciju jebkuram nolūkam.

 

Uz kāda likumīga pamata mēs izmantojam jūsu informāciju?

Ir vairāki likumīgi iemesli, kādēļ mēs varam izmantot jūsu informāciju:

 • Kā norādīts iepriekš, mums ir jāizmanto noteikta informācija par jums, lai izpildītu ar jums noslēgto līgumu, sniedzot jūsu pieprasītos Pakalpojumus, piemēram, lai varētu izmantot funkcijas Ford Guides, Move un Find; lai jūs varētu kontrolēt noteiktas transportlīdzekļa funkcijas; izpildīt Lietotnē iesniegtos pieprasījumus; novērst problēmas; un nosūtīt jums darījumu ziņojumus;
 • Bieži mums ir likumīga interese apstrādāt jūsu informāciju konkrētiem mērķiem, piemēram, sniegt jums lielisku funkcionalitāti un pakalpojumus; personalizēt jūsu pieredzi un saņemtos mārketinga materiālus; paredzēt, kuri Ford produkti vai pakalpojumi varētu jūs interesēt; pārvaldīt un uzlabot mūsu biznesu un attiecības ar jums; novērtēt mūsu un izplatītāju sniegto pakalpojumu kvalitāti un mūsu piegādātāju sniegtos pakalpojumus mums vai mūsu vārdā; izstrādāt jaunas un uzlabotas produktu, pakalpojumu un uzņēmējdarbības un mārketinga stratēģijas; veikt pētījumus; aizsargāt vai aizstāvēt mūsu vai citu personu tiesības vai īpašumu; vai atklāt, novērst vai citādi risināt krāpšanas, aizsardzības, drošības vai privātuma jautājumus. Kad mēs apstrādājam personisko informāciju, lai izpildītu mūsu likumīgās intereses, mēs ieviešam stingrus drošības pasākumus, lai nodrošinātu jūsu privātuma aizsardzību un nodrošinātu, ka mūsu likumīgās intereses nav svarīgākas par jūsu interesēm vai pamattiesībām un brīvībām;
 • Noteiktās situācijās mēs lūgsim jūsu piekrišanu izmantot jūsu informāciju konkrētiem mērķiem, piemēram, izmantot jūsu atrašanās vietu. Ja mēs paļaujamies uz piekrišanu izmantot jūsu personisko informāciju, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt šo piekrišanu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet šīs Politikas sadaļu “Jūsu tiesības…”;
 • Noteiktos apstākļos mums var būt nepieciešams izmantot jūsu informāciju, ja uzskatām to par nepieciešamu, lai ievērotu kādu juridisku pienākumu;
 • Noteiktos apstākļos mums var būt nepieciešams izmantot jūsu informāciju, ja uzskatām to par nepieciešamu, lai aizsargātu kādas personas drošību vai būtiskas intereses; un
 • Noteiktos apstākļos mums var būt nepieciešams izmantot jūsu informāciju noteiktiem mērķiem, kas ir sabiedrības interesēs.

 

Kur jūsu informācija tiek glabāta

Jūsu personiskā informācija tiek glabāta lokāli jūsu mobilajā ierīcē un serveros, kurus izmantojam mēs un mūsu pakalpojumu sniedzēji.  Jūsu personiskā informācija tiks apstrādāta saskaņā ar Apvienotās Karalistes tiesību aktiem par datu aizsardzību, un tos var pārsūtīt Eiropas Ekonomikas zonas robežās ("EEZ "), kā arī uz valstīm ārpus EEZ (ieskaitot ASV). Eiropas Komisija nevar uzskatīt, ka valstīs, uz kurām mēs pārsūtām jūsu personisko informāciju, tiek nodrošināts atbilstošs personas informācijas aizsardzības līmenis. Līdz ar to, kad mēs pārsūtīsim jūsu personisko informāciju ārpus EEZ, mēs ieviesīsim atbilstošus drošības pasākumus saskaņā ar mūsu juridiskajām saistībām, lai nodrošinātu, ka jūsu personiskā informācija ir pienācīgi aizsargāta neatkarīgi no valsts, uz kuru tā tiek pārsūtīta. Šie drošības pasākumi var ietvert garantiju līguma ietvaros no jebkuras trešās personas, kurai ir tiesības piekļūt jūsu personiskajai informācijai, ka jūsu personiskā informācija tiks aizsargāta ar standartiem, kas ir līdzvērtīgi tiem, kas aizsargā jūsu personisko informāciju, ja tā atrodas EEZ. Ja vēlaties uzzināt vairāk, kā mēs aizsargājam jūsu personisko informāciju, kad tā tiek nodota ārpus EEZ, vai iegūt drošības pasākumu kopiju, ko mēs ieviesām, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, kad tā tiek nodota, lūdzu, sazinieties ar mums (skatīt sadaļu "Kā sazināties ar mums").

 

Kā mēs dalāmies ar informāciju:

Ja transportlīdzeklim pievienojat vairāk nekā vienu kontu, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

 • Transportlīdzekļa atrašanās vieta tiks parādīta visiem tiem lietotājiem, kuru konts ir pievienots transportlīdzeklim; un
 • Visi šo kontu lietotāji varēs piekļūt Pakalpojumiem, tostarp Pakalpojumiem, kas ļauj transportlīdzekli attālināti iedarbināt (vajadzības gadījumā), aizslēgt un atslēgt, un kuri rāda informāciju par transportlīdzekļa statusu (piemēram, degvielas līmeni).

Tāpat, ja jūs vadāt transportlīdzekli ar pievienotu Lietotni, Lietotnes lietotājs (-i) varēs piekļūt transportlīdzekļa atrašanās vietai un pakalpojumiem, kas ļauj transportlīdzekli attālināti iedarbināt (vajadzības gadījumā), aizslēgt un atslēgt, un kuri rāda informāciju par transportlīdzekļa statusu (piemēram, tā degvielas līmeni).

Jūs varat pārtraukt datu kopīgošanu starp transportlīdzekli un Lietotni vai pastāvīgi atvienot transportlīdzekli no Lietotnes, izmantojot transportlīdzekļa savienojuma iestatījumus un praktiskos ieteikumus, kuri ietverti Lietotnes Kontu sadaļā "Bieži uzdotie jautājumi". Ja atvienojat transportlīdzekli no Lietotnes vai pārtraucat datu kopīgošanu starp transportlīdzekli un Lietotni, izmantojot transportlīdzekļa vadības ierīces, iespējams, nevarēsiet izmantot dažus Pakalpojumus.  Piemēram, ja pārtraucat GPS ģeogrāfiskās atrašanās vietas datu kopīgošanu, Live Traffic nespēs nodrošināt jaunākos datplūsmas datus un, pārtraucot kopīgot transportlīdzekļa datus un tālvadības pulti, jūs nevarēsiet izmantot tālvadības bloķēšanu un atbloķēšanu.

Ja jūs gribat pievienot Lietotni transportlīdzeklim, kuru kāds cits Lietotnes lietotājs jau ir pievienojis, jūsu vārds un fakts, ka esat pieprasījis šo savienojumu, tiks paziņots tam Lietotnes lietotājam ar Lietotnes starpniecību, kurš pirmais pievienoja transportlīdzekli. Šim lietotājam tiks dota iespēja atļaut vai noraidīt jūsu pieprasījumu izveidot savienojumu ar transportlīdzekli.

Daži Pakalpojumi pieprasa, lai mēs dalītos ar jūsu personisko informāciju ar mūsu partneriem. Piemēram,

 • Mēs dalāmies ar jūsu atrašanās vietu, virzienu un ātrumu ar mūsu reālā laika satiksmes informācijas sniedzēju HERE. Mēs izdzēšam informāciju, kas ļautu HERE identificēt jūs šo datu ietvaros
 • Varat arī izvēlēties aktivizēt sava transportlīdzekļa Wi-Fi tīklāju, izveidojot kontu pie mūsu tīkla pakalpojumu sniedzēja Vodafone Global Enterprise Limited ("Vodafone "). Lai iespējotu jūsu Wi-Fi tīklāja konta aktivizēšanu, mēs nosūtīsim Vodafone noteiktu informāciju, ieskaitot jūsu transportlīdzekļa VIN numuru un automašīnas SIM identifikatoru. Jūs varat uzzināt sīkāk, kā Vodafone izmanto jūsu personisko informāciju, viņu privātuma politikā. Lai gan Vodafone nodrošinās Wi-Fi tīklāju un pārvaldīs jūsu abonementu, Vodafone mūs informēs, kad tiks sasniegti daži datu izmantošanas sliekšņi, lai mēs varētu parādīt jūsu datu plāna lietojumu Lietotnē vai ja piezvanīsiet mūsu FordPass ceļvežiem.

Mēs varam arī dalīties ar personisko informāciju, kura ir iegūta no Lietotnes un tai pievienotā transportlīdzekļa vai transportlīdzekļiem:

 • Ar autorizētiem dīleriem un mūsu saistītiem uzņēmumiem. “Mūsu saistītie uzņēmumi” ir uzņēmumu grupa, kuru ar mums saista kopīga kontrole vai īpašumtiesības. Uzņēmumi, kuri ietilpst uzņēmuma grupā ir apskatāmit šeit .
 • Ar uzņēmumiem vai citām organizācijām, kuras mēs esam iesaistījuši sniegt pakalpojumus mūsu vārdā, piemēram, abonēšanas pārvaldības pakalpojumu sniedzēji, tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, pasta piegādes uzņēmumi, analītikas pakalpojumu sniedzēji, pasākumu organizētāji un informācijas tehnoloģiju nodrošinātāji;
 • Ar profesionāliem konsultantiem;
 • Ja mēs uzskatām to par nepieciešamu, lai izpildītu juridisku prasību vai valsts iestāžu pieprasījumus; aizsargātu vai aizstāvētu mūsu vai citu personu tiesības vai īpašumu; aizsargātu indivīdu personisko drošību; vai lai atklātu, novērstu vai citādi risinātu krāpšanas, aizsardzības, drošības vai privātuma jautājumus; vai
 • Ar jebkuru jaunu īpašnieku, ja mēs pārdodam daļu vai visu mūsu uzņēmumu.
   

Cik ilgi mēs saglabājam jūsu informāciju?

Mēs saglabājam jūsu informāciju tikai identificējamā formā tik ilgi, cik tas nepieciešams šajā Politikā noteiktajiem mērķiem. Tas parasti nozīmē informācijas glabāšanu tik ilgi, kamēr ir spēkā viens no šādiem nosacījumiem:

 • Jūsu informācija ir pamatoti vajadzīga, lai sniegtu jums Pakalpojumus;
 • Jūsu informācija ir pamatoti nepieciešama, lai izpildītu mērķi, kādam jūs iesniedzāt vai mēs ievācām informāciju;
 • Jūsu informācija ir pamatoti nepieciešama, lai aizsargātu un aizstāvētu mūsu tiesības vai īpašumu (tas parasti būs atbilstošā noilguma termiņš jūsu jurisdikcijā); vai
 • Mums ir jāsaglabā jūsu informācija kādu citu iemeslu dēļ saskaņā ar piemērojamiem likumiem vai noteikumiem.
   

Lietotnē aktīvās sīkdatnēm līdzīgās tehnoloģijas

Kas ir sīkdatnēm līdzīgas tehnoloģijas?

Sīkdatnēm līdzīgas tehnoloģijas plaši izmanto, lai tīmekļa vietnes darbotos vai strādātu efektīvāk, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Lietotnes bieži izmanto sīkdatnēm līdzīgas tehnoloģijas, lai atcerētos jūs, sniegtu jums pieprasīto saturu vai uzlabotu produktu, izsekojot, kā Lietotne tiek izmantota.

Sīkdatnēm līdzīgu tehnoloģiju priekšrocības

Šīs tehnoloģijas ir ļoti noderīgas, jo tās var padarīt lietošanu ērtāku, ja iepriekš apmeklēta lietotne tiek izmantota atkārtoti. Izmantojot vienu un to pašu ierīci un pārlūkprogrammu, tās, piemēram, var atcerēties jūsu preferences, palīdzēt mums uzzināt, kā jūs lietojat mūsu lietotni, un padarīt saturu atbilstošāku jūsu interesēm un vajadzībām.

Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas Lietotnē šādiem nolūkiem:

 • Stingri nepieciešami nolūki: Šīs tehnoloģijas ir nepieciešamas pamata vietnes funkcionalitātei un pakalpojumu sniegšanai.
 • Veiktspējas nolūki: Šīs tehnoloģijas ļauj mums uzlabot mūsu Lietotnes funkcionalitāti un veikt tirgus izpēti, izsekojot lietošanu. Mēs izmantojam Adobe Analytics, lai izveidotu pseidonimizētus profilus par to, kā Lietotne tiek izmantota. Jūs varat iebilst pret šādu pseidonimizētu profilu izveidi. Mēs izmantojam arī Aptelligent, lai apkopotu tehnisko informāciju no jūsu ierīces, kad Lietotne avarē, un lai saprastu, kas atgadījās.
 • Reklāmas nolūki: Šīs tehnoloģijas ļauj mums novērtēt mūsu reklāmas kampaņu panākumus. Mēs tās izmantojam arī, lai personalizētu jūsu saņemto mārketinga saturu. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no reklāmas tehnoloģiju izmantošanas Lietotnes lapā "Pārvaldīt manus datus".
  • IOS ierīcēs varat ierobežot šo tehnoloģiju izmantošanu reklāmas nolūkos, iOS iestatījumos noklikšķinot uz "Konfidencialitāte" - "Reklāma" un bīdot "Ierobežot reklāmu izsekošanu" slēdzi uz "ieslēgts";
  • Android mobilajās ierīcēs varat deaktivizēt personalizēto reklāmu, izmantojot "Iestatījumi/Konts/Google/Reklāmas" un atzīmējot lodziņu "Atteikties".
 • Ceļveža nolūki: Ja jūs sazināties ar Ford Guide un piekrītat, mēs izmantojam šīs tehnoloģijas, lai ļautu Ford Guides redzēt, kā jūsu Lietotne tika nesen izmantota. Tas atvieglo Ford Guide palīdzības sniegšanu.
 • Trešas pusesnolūkiJa jūs izmantojat HERE Live Traffic funkcionalitāti savā transportlīdzeklī ar Lietotnes starpniecību, mūsu trešās puses pakalpojumu sniedzējs HERE Global B.V. jūsu ierīcē var izvietot sīkfailus. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, skatiet HERE sīkfailu politiku, kas pieejama vietnē  https://legal.here.com/privacy/policy/gb/.

 

Pašpiegādes paziņojumi

Lietotne var izmantot jūsu preferenču iestatījumus no jūsu ierīces, lai sniegtu jums pašpiegādes paziņojumus, ieskaitot paziņojumus attiecībā uz Pakalpojumiem. Piemēram, Lietotne var nosūtīt pašpiegādes paziņojumus par transportlīdzekļa (-u) statusu, kuram ir pieslēgta Lietotne. Ja savas ierīces iestatījumos atspējojat pašpiegādes paziņojumus, jūs joprojām varēsiet piekļūt pakalpojumiem ar Lietotnes starpniecību.

 

Bērnu privātums

Lietotne apzināti neapkopo personisku informāciju no bērniem, kuri ir jaunāki par 16 gadiem.

Jūsu tiesības un kā sazināties ar mums

Jums kā indivīdam ir tiesības noskaidrot, kāda informācija ir mūsu rīcībā par jums un kādiem nolūkiem, kā arī, ja nepieciešams, veikt labojumus. Jums ir arī tiesības dažos gadījumos iebilst pret to, ka mēs turpinām apstrādāt jūsu personiskos datus, vai lūgt mums dzēst, ierobežot jūsu informācijas izmantošanu. Dažos gadījumos jūs varat arī pieprasīt, lai jūsu personiskā informācija tiktu sniegta jums parasti izmantojamā elektroniskā formātā, lai jūs to varētu kopīgot ar citām organizācijām (to bieži sauc par tiesībām uz “datu pārnesamību”).

Mēs iesakām jums sazināties ar mums, lai atjauninātu vai labotu jūsu personisko informāciju, ja tā mainās, vai personiskā informācija, kura ir mūsu rīcībā, ir neprecīza.

Ja neesat apmierināts ar to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju, mēs ceram, ka vispirms jūs informēsiet mūs, lai mēs varētu atrisināt jūsu jautājumus. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību arī vietējā datu aizsardzības iestādē -  https://edpb.europa.eu/about-edpb/board/members_en.

Ja jums ir jautājumi vai bažas par jūsu informācijas izmantošanu vai vēlaties izmantot savas tiesības, varat zvanīt uz FordPass Guide vai rakstīt vietējam datu pārzinim:

Privacy Enquiry, PO Box 16, Hull, England, HU9 9PR

Jūs varat sazināties ar mūsu datu aizsardzības inspektoru arī šeit:

dpeurope@ford.com

Jūsu informācijas drošība

Mēs izmantojam atbilstošas sistēmas, politikas, procedūras un tehnoloģijas, lai aizsargātu un saglabātu jūsu informācijas drošību un precizitāti. 

 

Citas tīmekļa vietnes

Lietotne var saturēt saites uz citām lietotnēm vai tīmekļa vietnēm, kas atrodas ārpus mūsu kontroles un uz kurām neattiecas šī Politika. Ja piekļūstat citām tīmekļa vietnēm, izmantojot norādītās saites, šo tīmekļa vietņu operatori var ievākt no jums informāciju, ko tie izmantos saskaņā ar savu konfidencialitātes politiku, kas var atšķirties no mūsu.

 

Privātuma un sīkdatņu politikas spēkā stāšanās datums un pārskatīšana

Šī Politika var tikt atjaunināta, lai atspoguļotu izmaiņas Lietotnē, mūsu konfidencialitātes praksē un jūsu informācijas vai piemērojamo tiesību aktu izmantošanā.

Ja mēs mainīsim šo Politiku, mēs informēsim jūs par izmaiņām. Ja izmaiņas būtiski ietekmēs apstrādes raksturu vai citādi būtiski ietekmēs jūs, mēs jums sniegsim pietiekamu iepriekšēju paziņojumu, lai jums būtu iespēja izmantot savas tiesības (piemēram, iebilst pret apstrādi).

Piekrišana ierīces atrašanās vietai un sīkdatnēm līdzīgām tehnoloģijām

Tas ir piekrišanas formulējums, ko jūs, iespējams, esat devis par ierīces atrašanās vietu un sīkdatnēm līdzīgām tehnoloģijām, ko izmanto mārketinga personalizēšanai:

Sīkdatnēm līdzīgas tehnoloģijas

Ar jūsu piekrišanu mēs varam izmantot šos datus, lai personalizētu jūsu saņemto reklāmu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt piekrišanu sīkdatnēm līdzīgu tehnoloģiju izmantošanai reklāmu personalizācijai. Piekrišanas atsaukšana var ierobežot vai novērst noteiktu lietotnes funkciju izmantošanu.

Ierīces atrašanās vieta kopīgošanai

Lai ļautu jums izmantot noteiktas lietotnes funkcijas, mēs vēlamies apkopot, izmantot un koplietot informāciju par jūsu mobilās ierīces atrašanās vietu.