Select another country/language

Noteikumi

Version: 0.1

Noteikumi

Versija: 0.1

Noteikumi FordPass lietotājiem Eiropā - Igaunijā, Lietuvā, Latvijā

(“Noteikumi”)

Versija: 2019. gada 27. augusts

Laipni lūdzam FordPass – gudrākā pārvietošanās veidā! FordPass ir jauna platforma, kas ļauj pārdomāt veidu, kādā ceļojat. Pateicoties daudzveidīgiem personiskiem, digitāliem un fiziskiem risinājumiem, FordPass nodrošinās plašākas mobilitātes iespējas, lai jūs varētu doties tālāk nekā spējāt iedomāties.

Pirms sākam, vēlamies, lai zināt, kā darbojas FordPass, kā arī mums ir nepieciešams, lai jūs apstiprinātu piekrišanu mūsu noteikumiem, noklikšķinot "Es piekrītu". Lūdzu, pārskatiet uzmanīgi! Varat izmantot satura rādītāju, lai ērti pārvietotos šajos noteikumos.

1.    Vispārīga informācija

1.    FordPass līgums

2.    Sistēmas prasības

2.    Pakalpojumi

1.    Mans tirgotājs

2.    Mani transportlīdzekļi

3.    FordPass priekšrocības

4.    Novietošana

5.    Darbība

3.    FordGuides

4.    Palīdzība uz ceļa

5.    Termiņš

6.    Transportlīdzekļa drošība

7.    Datu aizsardzība un datu drošība

8.    Paziņojumi

9.    Īpaši noteikumi un trešo personu materiāli

1.    Īpašie noteikumi

2.    Trešo personu materiāli

10.    Ierobežotās licences

11.    Paziņojums par preču zīmi

12.    Atbildība

13.    Piemērojamie tiesību akti

14.    Sazinieties ar mums

 

1. Vispārīga informācija

Šie noteikumi regulē piekļuvi FordPass lietotnei („FordPass”) un tās lietošanu starp individuālu FordPass lietotāju (turpmāk „jūs”) un Ford Smart Mobility U.K. Limited, Business Unit 2, Broadcast Centre, Here East, Queen Elizabeth Olympic Park, Stratford, London, England, E20 3BS; Uzņēmuma Nr. 11099683 (turpmāk „Ford”, „mēs”).

Šie noteikumi nekādā veidā nemaina jebkura cita līguma noteikumus, kurus, iespējams, esat noslēguši ar mums vai citu Ford uzņēmumu. Šie noteikumi ietver svarīgu informāciju par FordPass. FordPass ir pakalpojums, kas paļaujas uz jūsu datiem no mobilās ierīces un transportlīdzekļa, tostarp atrašanās vietas un braukšanas raksturojuma, lai mēs varētu jums piedāvāt lielisku funkcionalitāti, pakalpojumus un komunikācijas, kas pielāgtas jūsu interesēm. Lūgums skatīt arī mūsu privātuma politiku, (https://www.fordpass.com/content/ford_com/fp_app/lv_lv/privacy.html) lai iegūtu vairāk informācijas! Ja vēlaties saglabāt šo noteikumu kopiju, lūdzu apmeklējiet https://www.fordpass.com/content/ford_com/fp_app/lv_lv/terms.htmlun saglabājiet vai izprintējiet to! Šie noteikumi ir pieejami arī FordPass jūsu konta informācijā. Pēc vienošanās noslēgšanas jūs saņemsiet šo noteikumu kopiju arī caur pastāvīgu informācijas nesēju (piemēram, kā e-pasta daļu). Saskaņā ar šiem noteikumiem piekļuve FordPass un tās lietošana Eiropā ir ierobežota.

1.     FordPass līgums

Ford piedāvā pamatfunkcijas un nodrošina piekļuvi ar transportlīdzekli saistītai informācijai, kā arī papildu pakalpojumiem atsevišķās sīklietotnēs ar FordPass starpniecību („Pakalpojumi”). Jums pieejamie pakalpojumi minēti zemāk, 2. nodaļā. Lai izmantotu FordPass funkcijas un pakalpojumus, jums jāreģistrējas un jāpiekrīt šiem noteikumiem. Reģistrējoties FordPass, jūs izveidosiet lietotājvārdu, ievadot savu e-pasta adresi, un paroli. Dažu pakalpojumu lietošanai var būt nepieciešams noslēgt atsevišķu līgumu, kam piemēro īpašos līguma noteikumus un nosacījumus („Īpašie noteikumi”). Īpašos noteikumus piemēro papildus šiem noteikumiem.

Izvēloties (atzīmējot lodziņā) un noklikšķinot „Es piekrītu”, jūs piekrītat ievērot šos noteikumus, lietojot FordPass.

Šie noteikumi stāsies spēkā, tiklīdz jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, vai vēlākais tad, kad būs iespējams lietot pakalpojumus. Tiklīdz noteikumi stājas spēkā, tiek uzskatīts, ka esat noslēdzis ar mums līgumu.

Lai reģistrētos FordPass, jums ir jāizvēlas savu valsti, jānorāda vārds un uzvārds, kā arī e-pasta adrese un jāizveido parole. Jums ir iespēja pievienot savu mobilā telefona numuru un dzīvesvietas adresi. Jūs varat arī izvēlēties saņemt mūsu mārketinga paziņojumus.

Personiskā informācija, kas ir cieši saistīta ar pakalpojumu, ir apkopota īpašā sīklietotņu ekrānā.

Mēs veiksim grozījumus šajos noteikumos ik pa laikam (ja uzskatīsim (pēc mūsu saprātīga atzinuma), ka tas ir nepieciešams (piemēram, drošības, juridisku vai regulatīvu iemeslu dēļ, ja mainīsim mūsu pieejamo pakalpojumu darbības jomu vai ja ieviesīsim jaunus pakalpojumus). Ja paplašināsim mūsu pieejamo pakalpojumu darbības jomu, ieviesīsim jaunus pakalpojumus vai ja ierosinātie grozījumi būs jums labvēlīgi, tiks uzskatīts, ka jūs esat apstiprinājis grozījumus, ja būsim jūs informējuši par ierosinātajiem grozījumiem un jūs turpināsiet bez iebildumiem lietot FordPass pēc spēkā stāšanās datuma, kas minēts grozītajos noteikumos.

Ja kāds no jaunajiem noteikumiem samazinās pakalpojumus vai ierobežos jūsu esošās tiesības saskaņā ar šo līgumu, mēs jums sniegsim saprātīgu iepriekšēju paziņojumu, kuru, kad vien praktiski iespējams, saņemsiet vismaz divus mēnešus pirms ierosinātais grozījums stāsies spēkā. Mēs vienmēr jums paziņosim par ierosinātajām noteikumu izmaiņām, nosūtot e-pastu uz jūsu pašreiz reģistrēto e-pasta adresi un, iespējams, arī izmantojot "push" paziņojumus. Šajā paziņojumā mēs minēsim datumu, kurā ierosinātie noteikumi stāsies spēkā.

Ja nevēlaties apstiprināt šo noteikumu izmaiņas, jūs varat pārtraukt šo līgumu jebkurā laikā (kā tas ir noteikts zemāk, 5. nodaļā).

2.     Sistēmas prasības

FordPass lietošanai nepieciešams saderīgs mobilais telefons vai rokas ierīce, pieeja internetam (var tikt piemērota trešo personu noteikta samaksa) un programmatūra (var tikt piemērota trešo personu noteikta samaksa), var būt nepieciešams ik pa laikam iegūt atjauninājumus vai jauninājumus. Lai iegūtu vairāk informācijas saistībā ar izmantošanas likmēm un samaksu, sazinieties ar savu mobilā telefona operatoru. Lai izvairītos no šaubām, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nenodrošinām mobilā telefona tīklu un nepiedāvājam nekādus šādus pakalpojumus.

Lai piekļūtu atsevišķiem FordPass pakalpojumiem, jums var būt vajadzīga saderīga SYNC transportlīdzekļa sistēma. Ja jūsu transportlīdzeklis ir aprīkots ar SYNC, jūs piekrītat, ka mēs varam atjaunināt SYNC programmatūru saskaņā ar transportlīdzekļu programmatūras galalietotāja licences līgumu („EULA”), ko esam nodrošinājuši jūsu transportlīdzekļa īpašnieka rokasgrāmatā vai arī kā citādi. SYNC programmatūru varat atjaunināt ar FordPass starpniecību. Var tikt piemērotas datu izmantošanas likmes un samaksa.

Ne visas iespējas un pakalpojumi būs pieejami visās tirdzniecības vietās, un pārklājums var būt ierobežots transportlīdzekļa spējas un datu plāna pārklājuma dēļ. Funkciju pieejamība var mainīties atkarībā no mobilās ierīces un transportlīdzekļa spējas un jums pieejamās interneta piekļuves. FordPass laiku pa laikam var būt nepieejams vai traucēts dažādu iemeslu dēļ, tostarp vides vai topogrāfisku apstākļu vai datu plāna pārklājuma dēļ.

Jūs esat atbildīgs par sava FordPass konta informācijas un paroles slepenību. Jūs esat atbildīgs par jebkādām neatļautām darbībām, kas notiek jūsu kontā, ja esat neuzmanības dēļ vai ar nodomu veikuši šīs neatļautās darbības. Jūs apņematies nekavējoši paziņot mums par jebkādu jūsu konta vai paroles neatļautu izmantošanu.

Atinstalēšanas metodes atšķiras atkarībā no jūsu ierīces. Lai atinstalētu FordPass, jums jāizmanto lietotnes pārvaldības rīki, kurus nodrošina jūsu ierīce. Lai saņemtu palīdzību, skatīt savas ierīces rokasgrāmatā.

Ja jūsu transportlīdzeklim ir iegultā ierīce, lūdzu, skatīt sava transportlīdzekļa īpašnieka rokasgrāmatā, lai izslēgtu datu pārraidi, tam var būt nepieciešama rūpnīcas datu atiestatīšana SYNC iestatījumos.

2. Pakalpojumi

Ar laiku varam paplašināt pieejamo pakalpojumu darbības jomu un/vai pievienot FordPass jaunus pakalpojumus. Zemāk varat atrast detalizētu aprakstu par šobrīd FordPass iekļautajiem vai tuvākajā nākotnē pieejamajiem pakalpojumiem:


1.     Mans tirgotājs

"Mans tirgotājs" funkcija ļauj jums savienoties ar jūsu Ford tirgotāju, ieplānot laiku pakalpojumiem, atrast Ford tirgotājus, saņemt norādes, lai nokļūtu pie Ford tirgotāja, un apskatīt jauno Ford tirgotāju inventāru. Izmantojot atrašanās vietas noteicēja pakalpojumus, jums saskaņā ar līgumu tiks nodrošināts trešo personu atrašanās vietas vai kartēšanas pakalpojums, kuru izmantojat.

Visi apkalpošanas pieraksti un transportlīdzekļa pakalpojumi ir jūsu un jūsu Ford tirgotāja atbildība. Ford tirgotāji ir atsevišķas juridiskās personas, un mēs neesam atbildīgi par Ford tirgotāju darbībām, ieskaitot visus pakalpojumus, kurus saņemat no sava Ford tirgotāja, un Ford tirgotāju tīmekļa vietņu saturu.

"Mans tirgotājs" funkcija dod tiesības jums apskatīt jūsu izvēlētā Ford tirgotāja jauno inventāru. Inventārs, kas uzskaitīts FordPass, var nebūt tieši tas inventārs, kas šobrīd pieejams pie jūsu Ford tirgotāja. Tas nav mūsu pienākums pārbaudīt individuāla Ford tirgotāja inventāru. Tādēļ mēs neesam atbildīgi par jebkādām neprecizitātēm. Lūgums sazināties ar jūsu Ford tirgotāju, lai noskaidrotu faktisko cenu un jebkura transportlīdzekļa pieejamību, kā arī jebkurus iespējamos piemērojamos noteikumus un nosacījumus.

2.     Mani transportlīdzekļi

"Mani transportlīdzekļi" funkcija ļauj jums piekļūt konkrētai informācijai saistībā ar jūsu transportlīdzekli, izmantojot FordPass. Lai savu mašīnu reģistrētu "Mani transportlīdzekļi" funkcijā, jums jāievada savs VIN numurs. Lai savienotu savu FordPass kontu ar tā transportlīdzekļa VIN numuru, kurš jums nepieder vai kuru nenomājat, jums jābūt šī transportlīdzekļa pilnvarotajam lietotājam, kuru sākotnējā konta īpašniekam ir jāapstiprina un jāautentificē transportlīdzeklī. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu VIN numuru no FordPass, taču jebkāda veida VIN atsaukšana var ietekmēt noteiktas FordPass funkcijas.

"Mani transportlīdzekļi" funkcija dod jums iespēju skatīties arī „kā rīkoties” video par jūsu transportlīdzekli. Lai skatītos šos video, FordPass savienos ar Ford tīmekļa vietni (http://www.ford.lv/). Šīs tīmekļa vietnes darbību nodrošina Ford, taču tai var būt unikāli noteikumi un nosacījumi. Lūgums pārskatīt noteikumus un nosacījumus, un privātuma politiku Ford tīmekļa vietnē pirms jebkādu „kā rīkoties” video skatīšanās. „Kā rīkoties” video lietošana ir jūsu pašu atbildība. Lūgums šos video lietot ar apdomu un nekad nemēģināt veikt transportlīdzekļa apkopi, kurai varētu būt nepieciešams speciālists.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka informācija, kas piedāvāta "Mani transportlīdzekļi" funkcijā, ir tikai ērtības nolūkiem. Informācija, kas parādīta "Mani transportlīdzekļi" funkcijā, var neatspoguļot jūsu transportlīdzekļa patieso un/vai šī brīža stāvoli. Lūdzu, skatīt instrumentus un displejus jūsu transportlīdzeklī precīzai jūsu transportlīdzekļa stāvokļa noteikšanai.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas ir autovadītāja pienākums nodrošināt, ka jūsu transportlīdzeklis ir atbilstošā darbības stāvoklī.

3.     FordPass priekšrocības

Kad reģistrējaties FordPass platformā, jūs automātiski tiekat iekļauts "FordPass priekšrocības" funkcijā pat tad, ja neesat to vēlējies. "FordPass priekšrocības" funkcija iekļauj īpašus piedāvājumus un citas akcijas, kas var būt balstītas uz darbībām, ko veicat caur FordPass. Lai izmantotu citas FordPass daļas, jums nav jāizmanto "FordPass priekšrocības" funkcija. Piedāvājumu un akciju tips un biežums var atšķirties, taču katrs ir saskaņā ar saviem noteikumiem vai nosacījumiem. "FordPass priekšrocības" funkcija ir neatkarīga no jebkādām citām lojalitātes programmām, ko piedāvājam mēs vai mūsu filiāles. "FordPass priekšrocības" funkcija var mainīties jebkurā laikā, un dažas funkcijas var nebūt pieejamas visām transportlīdzekļa markām un modeļiem.

"FordPass priekšrocības" funkcijas paziņojumi pienāks no Ford, jūsu pilnvarotā izplatītāja un filiāļu partneriem, kas var būt pielāgoti, balstoties uz jūsu personisko informāciju, kuru jūs sniedzāt, izmantojot FordPass, tostarp atrašanās vietu un braukšanas raksturojumu.

7. nodaļa par datu aizsardzību un datu privātumu attiecas īpaši uz "FordPass priekšrocības" funkciju.

4.     Novietošana

Novietošanas funkcija ļauj jums noskaidrot pieejamās autostāvvietas atrašanās vietu, parādot autostāvvietas ar trešo personu atrašanās vietas vai kartēšanas pakalpojuma palīdzību, kuru jau izmantojat savā mobilajā ierīcē. Izmantojot atrašanās vietas noteicēja pakalpojumus, jums saskaņā ar līgumu tiks nodrošināts trešo personu atrašanās vietas vai kartēšanas pakalpojums, kuru izmantojat.

Var tikt parādītas maksas autostāvvietas. Šo maksu piemēro trešās personas. Mēs nesniedzam stāvvietu pakalpojumus un neatbildam par autostāvvietu darbību.

Mēs nepārbaudām nevienas parādītās novietošanas iespējas kvalitāti, piemērotību vai drošību. Tādēļ mēs negarantējam nevienas parādītās novietošanas iespējas kvalitāti, piemērotību vai drošību.

5.     Darbība

(1) Ja jūsu transportlīdzeklis ir aprīkots ar iegulto modemu, tas var spēt pieslēgties noteiktām darbības funkcijām, izmantojot FordPass lietotni, ja jūsu valstī tas atļauts, tostarp durvju atslēgšanai un aizslēgšanai, attālinātai startēšanai un apturēšanai. Šīs funkcijas var nebūt pieejamas visām transportlīdzekļa markām un modeļiem. 

Piemērojamiem modeļiem attālināta startēšana liek signalizācijai pāriet „samazinātā apsardzes režīmā”, atslēdzot iekšējo kustību sensorus un slīpuma sensorus attālinātās startēšanas laikā, lai izvairītos no viltus signalizācijas. Perimetra signalizācija paliks aktīva. Drošības dēļ attālinātās startēšanas laikā divkārši slēdzamās durvis atgriezīsies pie galvenās slēdzenes.

(2) FordPass savienot, papildu funkcija atsevišķiem transportlīdzekļiem (ietver "SYNC savienot" pakalpojumu diviem gadiem no sākotnējā transportlīdzekļa pārdošanas datuma atbilstoši Ford tirgotāja reģistrācijas datiem), ir nepieciešama noteiktām funkcijām. Pēc diviem gadiem par "FordPass savienot" abonementu var tikt piemērota maksa. Šajā gadījumā šī maksa būtu saskaņā ar atsevišķu līgumu, un Ford par to ar jums sazinātos.

(3) Atstājot savu transportlīdzekli, vienmēr ņemiet līdzi atslēgu. Attālinātā atslēgšana var nedarboties pakalpojumu traucējumu laikā vai arī, ja baterija izlādējusies.

(4) Dažos gadījumos, pirms FordPass atkārtotas lietošanas, jums var būt nepieciešamas uzstādīt jaunāko lietotnes versiju. Pārliecinieties, ka vienmēr varat piekļūt transportlīdzeklim pat tad, ja nevarat piekļūt FordPass (piemēram, situācijā, kad atslēgšanas funkcija lietotnē nestrādā).

(5) Noteiktām FordPass funkcijām var būt nepieciešama saderīga SYNC transportlīdzekļa sistēma vai iegultais modems („Programmatūra”). Ja jūsu transportlīdzeklis ir aprīkots ar programmatūru, jūs piekrītat, ka mēs, mūsu filiāles vai mūsu pakalpojumu nodrošinātāji varam attālināti pārbaudīt un automātiski atjaunināt jūsu programmatūru saskaņā ar transportlīdzekļa programmatūras Galalietotāja licences līgumu ("EULA"), ko esam nodrošinājuši jūsu transportlīdzekļa īpašnieka rokasgrāmatā vai kā citādi. Ja vēlaties, varat atjaunināt programmatūru caur FordPass. Jūs turpmāk piekrītat, ka Ford, tā filiāles, pakalpojumu nodrošinātāji un/vai izraudzītie pārstāvji var periodiski pārbaudīt programmatūras versiju un var attālināti bez turpmāka paziņojuma vai papildu piekrišanas piegādāt programmatūras atjauninājumus, jauninājumus, papildinājumus vai izmaiņas. Var tikt piemērotas jūsu telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēja noteiktas datu lietošanas likmes un samaksa.

(6) Ne visas funkcijas un pakalpojumi būs pieejami visās tirdzniecības vietās, un pārklājums var būt ierobežots transportlīdzekļa spējas un datu plāna pārklājuma dēļ. Funkciju pieejamība var mainīties, kā arī būt atkarīga no jūsu mobilās ierīces un transportlīdzekļa spējas un jums pieejamās interneta piekļuves.  FordPass dažkārt var būt nepieejams vai traucēts dažādu iemeslu dēļ, tostarp vides vai topogrāfisku apstākļu dēļ (piemēram, tunelī, garāžā, plānotas Ford aizmugures servera apkopes utt. dēļ) vai interneta vai datu plāna pārklājuma dēļ.

(7) Ja jūsu transportlīdzeklim ir iegultā savienojamība un jūs savienojaties ar savu transportlīdzekli, izmantojot FordPass, jūsu transportlīdzeklis turpinās datu pārraidi ar Ford pat tad, ja atinstalēsiet FordPass.  Ja vēlaties atslēgt datu pārraidi no sava transportlīdzekļa, lūdzu, skatīt transportlīdzekļa īpašnieka rokasgrāmatā, lai atslēgtu datu pārraidi, kam var būt nepieciešama rūpnīcas datu atiestatīšana SYNC iestatījumos.

(8) Ja iekļauta aprīkojumā, jūsu transportlīdzekļa statusa funkcija var ļaut jums aplūkot noteiktus transportlīdzekļa veselības brīdinājumu paziņojumus FordPass platformā. Šie brīdinājumi var iekļaut elektriskā akumulatora veselību, degvielas līmeni, degvielas patēriņu, odometru, riepu spiedienu, VIN numuru un citu diagnostikas informāciju. Normālas transportlīdzekļa apkopes gadījumā nevajadzētu šos paziņojumus izmantot vai uz tiem paļauties. Ja jums šķiet kādā brīdī, ka jūsu transportlīdzeklim varētu būt kāda problēma, konsultējieties ar speciālistu, lai veiktu diagnostiku un nepieciešamo apkopi.

(9) Ja jūsu transportlīdzeklim ir bezvadu interneta pieslēguma punkta funkcija un jūs esat aktivizējis datu plānu, izmantojot FordPass, varat apskatīt informāciju par savu datu plānu.  Jums jāpiesakās bezvadu pakalpojumiem tieši no sava transportlīdzekļa bezvadu pakalpojumu sniedzēja, un tikai jūsu pakalpojumu sniedzējs ir atbildīgs par bezvadu pakalpojumiem saskaņā ar atsevišķiem noteikumiem un nosacījumiem, kuriem piekrītat, aktivizējot pakalpojumu, kā arī datiem par jūsu plānu, kas pieejami FordPass.  Vienmēr rūpīgi pievērsiet uzmanību ceļam un nenovērsiet uzmanību braukšanas laikā. Bezvadu interneta pieslēguma punkts ir paredzēts vienīgi pasažieriem.

(10) Ikmēneša degvielas efektivitātes ziņojuma funkciju ietekmē braukšanas raksturs, kā arī citi netehniski faktori, kas ir nozīmīgi, nosakot mašīnas degvielas patēriņu un CO2 izmešus. Katrs brauc citādi dažādu satiksmes un laika apstākļu (vasara, ziema) ietekmē. Jūs varat lielāko daļu laika pavadīt, braucot pa automaģistrālēm, vai arī, galvenokārt, varat braukt pa lauku ceļiem. Daži cilvēki brauc ātrāk, citi – lēnāk. 

Ford degvielas ziņojums, izmantojot FordPass lietotni, nav tieši salīdzināms ar oficiālajiem degvielas patēriņa skaitļiem. Lai salīdzinātu jaunas vieglās automašīnas degvielas patēriņa vai CO2 izmešu vērtības, balstoties uz ES saskaņotā testa protokolu, jāizmanto oficiālās degvielas patēriņa vai CO2 izmešu vērtības, kas atrodamas jūsu īpašnieka rokasgrāmatā. 

Ford degvielas ziņojums, izmantojot lietotni, ir savādāks nekā citu oriģinālā aprīkojuma ražotāju publicētais, tādēļ netiek dots tiešs salīdzinājums.

3. FordGuides

"FordGuides" funkcija ļauj jums savienoties ar palīgu, izmantojot telefonu, tiešraides saraksti vai e-pastu, ja jums nepieciešama palīdzība dažādo FordPass labumu izmantošanā un mobilajos risinājumos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka FordPass neuzņemas nekādu atbildību par zvanu kvalitāti vai interneta savienojumu, ko nodrošina jūsu tīkla piegādātājs. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kontaktēšanās ar "FordGuides" var iekļaut trešo personu noteikto maksu, ko pieprasa jūsu tīkla pakalpojumu sniedzējs saskaņā ar jūsu līgumu. Par "FordPass" vai "FordGuides" pakalpojumu izmantošanu ārzemēs var papildus tikt piemērota viesabonēšanas maksa.

"FordPass" ļaus sniegt kontaktinformāciju palīgam, lai ar jums sazinātos pa telefonu vai e-pastu. Pierakstoties un piekrītot "FordPass" noteikumiem un nosacījumiem, "FordGuides" var lūgt jums pārbaudīt savu telefona numuru vai e-pasta adresi. Ja sniedzat savu personisko kontaktinformāciju, jūs nepārprotami piekrītat, ka "FordGuides" ar jums sazinās. Visi jūsu personiskie dati un informācija, kas tiek nodrošināta "FordPass" vai "FordGuides", tiks apstrādāta konfidenciāli saskaņā ar datu aizsardzības tiesību aktiem. "FordGuides" nekad jums nelūgs atklāt savu paroli vai PIN.

4. Palīdzība uz ceļa

Transportlīdzekļa bojājumu gadījumā, izmantojot "Palīdzība uz ceļa" funkciju, varat veikt zvanu avārijas dienestam. Jebkādas saziņas rezultātā radušās izmaksas, kas var atšķirties atkarībā no valsts un pakalpojumu sniedzēja, šajā gadījumā jāsedz jums.

Šī funkcija iespējama tikai tad, ja esat devuši savu piekrišanu, ka saņemot pieprasījumu lietotnē, tiek pārraidīta jūsu pašreizējā atrašanās vieta. Avārijas dienesta centrs izmantos šo informāciju, lai pārbaudītu jūsu atrašanās vietu. Ford nesaņem vai neapstrādā šos datus. Lai izmantotu lietotni ar atrašanās vietas pārraides funkciju, ir nepieciešams interneta savienojums; jebkādi izdevumi jāsedz jums.

Atrašanās vieta var tikt pārraidīta tikai tad, ja jūsu mobilā ierīce spēj noteikt derīgu atrašanās vietu. Jūsu nosūtītā pozīcija nevar tikt izmantota, lai noteiktu precīzu jūsu atrašanās vietu ēkā (piemēram, dzīvokli, stāvu utt.).

Ford mērķis ir nodrošināt tik zemu zvanu pakalpojuma cenu avārijas dienestam, cik vien reāli iespējams. Jums var būt nepieciešams maksāt par jebkādiem palīdzības sniegšanas pakalpojumiem, kas nodrošināti šīs funkcijas ietvaros.

Ford neuzņemas atbildību par jūsu datu atklāšanu datu pārraides kļūdu un/vai trešo personu neatļautas piekļuves dēļ.

5. Termiņš

Šis līgums turpināsies līdz jūs vai mēs to izbeigsim. Jūs varat izbeigt šo līgumu jebkurā laikā jebkāda iemesla dēļ, mums rakstiski paziņojot (arī e-pastā), ka vēlaties slēgt savu FordPass kontu. Tad mēs apstrādāsim jūsu pieprasījumu un nodrošināsim, ka jūsu konts tiek slēgts un visi datu savienojumi ar FordPass platformu – atdalīti.

Mēs jebkurā laikā (rīkojoties saprātīgi) varam izbeigt šo līgumu vai arī daļēji vai pilnībā uz laiku apturēt jūsu piekļuvi lietotnes funkcijām, rakstiski paziņojot (arī e-pastā uz jūsu šobrīd reģistrēto e-pasta adresi) šādu iemeslu (bet ne tikai) dēļ:

1. jūs izdarāt nopietnu vai pastāvīgu noteikuma pārkāpumu, kuru nelabojat (ja tas ir labojams) 5 dienu laikā pēc rakstiska paziņojuma saņemšanas, kurā pieprasīts, lai to darāt;

2. ir apstākļi, kur (pēc mūsu saprātīga viedokļa) šāda darbība mazinātu identificēto risku vai novērstu FordPass platformas ļaunprātīgu izmantošanu, manipulāciju vai citu jūsu ļaunprātīgu rīcību; vai

3. ja nolemjam, ka vairs nesniegsim nekādus pakalpojumus ar FordPass starpniecību.

Pēc šī līguma izbeigšanas, mēs slēgsim jūsu FordPass kontu un esam tiesīgi atgūt jebkādu lietotāja ID, kuru esat izveidojuši lietošanai citiem lietotājiem.

6. Transportlīdzekļa drošība

Brīdinājums: Mēs ļoti iesakām braukšanas laikā neizmantot nekādas rokas ierīces. Braukšanas laikā neizmantojiet FordPass. Lūdzu, ņemiet vērā, ka rokas ierīču izmantošana braukšanas laikā var būt aizliegta saskaņā ar piemērojamajiem ceļu satiksmes likumiem un noteikumiem. Piekļuve FordPass vai tās lietošana rokas ierīcēs braukšanas laikā var novērst jūsu uzmanību no ceļa, kas var izraisīt transportlīdzekļa kontroles zudumu, avāriju un traumas jums vai citiem. FordPass var sūtīt ziņas vai "push" paziņojumus uz jūsu mobilo telefonu. Braukšanas laikā nelasiet ziņas rokas ierīcēs.

7. Datu aizsardzība un datu drošība

Ford kā datu pārzinis vāc, glabā, apstrādā un izmanto jūsu personiskos datus, tostarp ar vadītāju saistītu lietošanu un transportlīdzekļa datus, ja tas ir nepieciešams, lai sniegtu pakalpojumus, kas piedāvāti, izmantojot FordPass, saskaņā ar šiem noteikumiem un FordPass privātuma un sīkdatņu politiku (https://www.fordpass.com/content/ford_com/fp_app/lv_lv/privacy.html).

8. Paziņojumi

Ja vēlaties ar mums sazināties, jūs nepārprotami piekrītat, ka ar jums izvēlētajā veidā sazinās mūsu pārstāvji. Jūs savas ierīces iestatījumos varat izvēlēties, vai saņemt "push" paziņojumus. Sīkākai informācijai skatiet mūsu privātuma politiku (https://www.fordpass.com/content/ford_com/fp_app/lv_lv/privacy.html).

9. Īpaši noteikumi un trešo personu materiāli

1.     Īpašie noteikumi

Dažu pakalpojumu izmantošanai var būt nepieciešama atsevišķa līguma slēgšana ar mums vai kādu no mūsu Ford partneriem. Īpašie noteikumi var tikt piemēroti atsevišķiem līgumiem. Šādi līgumi būs starp jums un kādu no mūsu Ford partneriem un mūs neiesaistīs.

Ja īpašie noteikumi attiecas uz pakalpojumu, tad piemērojamie īpašie noteikumi jums tiks iesniegti pirms pirmās pakalpojuma izmantošanas, un jūs varēsiet paturēt kopiju. Jums tiks lūgts piekrist īpašajiem noteikumiem, ja vēlēsieties izmantot pakalpojumu. Ja atteiksieties piekrist īpašajiem noteikumiem, jūs nevarēsiet izmantot pakalpojumu, uz kuru attiecās konkrētie noteikumi. Jums ir saistoši un uz jūsu izmantošanai piemēro tikai tos īpašos noteikumus, kuriem esat piekrituši.

2.     Trešo personu materiāli

FordPass var saturēt saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm vai pakalpojumiem, (ko neregulē īpašie noteikumi) kas mums nepieder vai kurus mēs nepārvaldām, ieskaitot, bet ne tikai, saites uz mūsu Ford partneru tīmekļa vietnēm („Trešo personu pakalpojumi”) Mēs nepārvaldām un neuzņemamies atbildību par jebkādu trešo personu pakalpojumu saturu, privātuma politiku vai darbībām. Turklāt mēs negrasāmies un nevaram cenzēt vai labot jebkādu trešo personu pakalpojumu saturu. Izmantojot trešo personu pakalpojumus, jūs pametīsiet FordPass platformu. Jums vienmēr vajadzētu izlasīt ikviena trešo personu pakalpojuma, kuru apmeklējat, noteikumus un nosacījumus, kad pametat FordPass. Mēs norādīsim, ka izmantojat trešo personu pakalpojumus. Jūs vienmēr zināsiet, vai izmantojat mūsu vai trešo personu pakalpojumus.

FordPass var izmantot datus no trešo personu avotiem, tostarp kartes un virzienus, lai sniegtu pakalpojumus. Šie dati un cita informācija ne vienmēr ir precīza. Uz atrašanās vietu balstītiem pakalpojumiem piemērojamie noteikumi, kuri jums būs jāievēro, lietojiet FordPass, ietver:
http://here.com/services/terms
http://here.com/privacy/privacy-policy/
https://legal.here.com/terms/supplier-requirements/hlp-developers/

Dzīvās satiksmes pakalpojumiem piemērojamie noteikumi, kuri jums būs jāievēro, lietojot FordPass, ietver:
https://legal.here.com/terms/serviceterms/
https://legal.here.com/privacy/policy/

Pretrunu gadījumā Noteikumi ir noteicošāki nekā noteikumi, kas piemērojami uz atrašanās vietu balstītiem pakalpojumiem.

FordPass var saturēt vai paļauties uz noteiktu brīvo, koplietojamo vai publisko bibliotēku programmatūru („Atklātā pirmkoda programmatūra”). Lūdzu, skatīt atklātā pirmkoda programmatūras atzinumus, kas atrodami http://corporate.ford.com/ford-open-source.html, lai iegūtu vairāk informācijas par jebkādām saistībām vai ierobežojumiem, kas var tikt piemēroti, izmantojot atklātā pirmkoda programmatūru.

10.              Ierobežotās licences

FordPass (ieskaitot visu programmatūru, saturu un datus) pieder mums vai izmantojams saskaņā ar licenci. FordPass aizsargā vispasaules autortiesības, preču zīmes, patenta, komercnoslēpuma un citas īpašuma tiesības neatkarīgi no tā, vai ir autortiesību paziņojums vai cita īpašuma zīme. Izmantojot FordPass, jūs piekrītat ievērot autortiesību likumus, tostarp nepieļaut nekāda veida neatļautu kopēšanu. Ja vien šeit nav skaidri norādīts, mēs , tieši vai netieši, nepiešķiram nekādas īpašuma tiesības uz FordPass.

Ja jūs ievērojat šos noteikumus, mēs piešķiram jums neekskluzīvas, nenododamas, ierobežotas tiesības piekļūt, skatīt, lietot, izrādīt un klausīties FordPass vienīgi personiskai, nekomerciālai lietošanai.

Visām tiesībām vai pilnvarām, kuras mēs jums esam piešķīruši, piemēro šādus ierobežojumus:

1. ne jūs, ne trešās personas ar jūsu atļauju nedrīkst veidot atvasinātus darbus, lietot jebkādu datu ieguvi, robotus vai līdzīgus datu vākšanas un ieguves rīkus FordPass, veidot datubāzes, sistemātiski lejupielādēt, uzglabāt jebkādus vai visus FordPass vai tīmekļa vietņu materiālus, savienot vai kadrēt jebkādu FordPass daļu, izvilkt, iegūt vai mēģināt izvilkt vai iegūt jebkādu avota kodu vai visa vai jebkādas FordPass daļas uzbūvi, veicot reverso inženieriju (vienīgi līdz likumā noteiktajai robežai), izjaukšanu, dekompilēšanu vai jebkādu citu līdzekli;

2. jūs nedrīkstat lietot FordPass nelikumīgā, aizskarošā, apmelojošā, maldinošā vai citu personu aizskarošā veidā, kā arī jūs nedrīkstat nevienu aizskart reliģijas dzimuma, seksuālās orientācijas, rases, etniskās piederības, vecuma vai invaliditātes dēļ;

3. jūs nedrīkstat izmantot FordPass ar citu saturu vai uzdodoties par jebkuru personu, biznesu vai uzņēmumu, ieskaitot mūs;

4. jūs nedrīkstat iejaukties, censties iejaukties, pārtraukt vai censties pārtraukt mūsu serveru vai tīklu darbību, vai neievērot kādu no mūsu tīkla piekļuves vai drošības prasībām;

11.              Paziņojums par preču zīmi

Ford nosaukums, visas preču zīmes un visi logotipi, kas redzami FordPass, pieder mums vai mēs tos izmantojam saskaņā ar licenci. Visu to preču zīmju izmantošana, kuras redzamas FordPass, ir aizliegta.

12.              Atbildība

Ford pielietos saprātīgas spējas un rūpes, lai nodrošinātu, ka FordPass ir droši izmantojams, un lai nepieļautu, ka tas radītu bojājumus jūsu ierīcei vai jebkuram citam jūsu ierīcē saglabātam digitālam saturam. Tomēr Ford nevar garantēt, ka FordPass būs drošs vai brīvs no kļūdām, vīrusiem vai citām ļaunprātīgām programmām.

Ford pielietos saprātīgas spējas un rūpes, lai nodrošinātu visus pakalpojumus, ko tas sniedz tieši jums.

Ford neuzņemas atbildību par jebkādiem zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies šo noteikumu pārkāpumu dēļ no jūsu puses.

Ford nav atbildīgs par jebkādiem pakalpojumiem, kurus saskaņā ar atsevišķu līgumu, jums nodrošina trešās personas.

Ja vien šie Noteikumi vai noteikumi, kas regulē jebkādu tieši mūsu sniegto pakalpojumu („Ford noteikumi”), nenosaka citādi, Ford jūsu priekšā būs atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem vai bojājumiem, ja tie jums radušies mūsu saistību saskaņā ar Ford noteikumiem par lietotnes izmantošanu vai jebkādiem pakalpojumiem neizpildes dēļ; pretējā gadījumāi mēs izslēdzam visus nosacījumus, garantijas, pārstāvības vai citus tiešus vai netiešus noteikumus, kas var attiekties uz FordPass un/vai pakalpojumu lietošanu.

Ford nevar garantēt, ka FordPass un/vai pakalpojumi vienmēr būs netraucēti pieejami un pilnībā darboties spējīgi, un Ford nebūs atbildīgs par jebkādām kļūmēm vai kavējumiem, pildot saistības saskaņā ar noteikumiem, ja šādas kļūmes vai kavējumi rodas tādu notikumu, apstākļu vai iemeslu dēļ, ko saprātīgi nespējam ietekmēt. Šajos apstākļos mēs būsim tiesīgi uz saprātīgu terminā pagarinājumu mūsu saistību izpildei. Ford arī patur tiesības pārveidot lietotni pēc vēlēšanās. Mēs neuzņemsimies atbildību gadījumā, ja kāda lietotnes daļa vai jebkādi mūsu nodrošināti pakalpojumi būs nepieejami vai jebkādā veidā pārveidoti, izņemot, ja tas ir norādīts citur šajos noteikumos.

Jūs piekrītat izmantot šo lietotni un pakalpojumus personiskai lietošanai, un neizmantosiet lietotni vai pakalpojumus komerciāliem, biznesa vai tālākpārdošanas mērķiem. Mēs neuzņemamies atbildību par jebkādiem zaudējumiem, kas jums radušies, izmantojot FordPass vai pakalpojumus, ja tie nav saistīti ar patērētāja statusu.

Lai nerastos šaubas, mēs būsim atbildīgi tikai par tiem zaudējumiem, kurus ir iespējams saprātīgi paredzēt kā pārkāpumu sekas.

Nekas šajā līgumā neierobežos Ford atbildību par:

1. nāvi vai personas traumu, kas radusies Ford nolaidības dēļ;

2. krāpšanu vai krāpniecisku maldināšanu; un

3. jebkādu citu atbildību, kuru nevar izslēgt vai ierobežot ar piemērojamajiem likumiem.

13.              Piemērojamie tiesību akti

Šo līgumu regulē tās valsts likumi, kas šī līguma noslēgšanas brīdī ir jūsu mītnes valsts..

Jums ir tiesības iesniegt regresa prasību par ārpustiesas sūdzību un izmantot pārsūdzības mehānismus; lai iegūtu sīkāku informāciju, lūgums skatīt https://ec.europa.eu/consumers/odr.

14.              Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri vai pretenzijas saistībā ar FordPass, jūs varat ar mums sazināties, atrodot vietējo kontaktinformāciju šajā tīmekļa vietnē http://corporate.ford.com/our-company/country-websites, vai arī varat izmantot zemāk norādīto kontaktinformāciju jautājumu, komentāru vai pretenziju gadījumā saistībā ar Fordpass.

e-pasts

FPLVA@ford.com

 

Kontaktadrese

Ford Smart Mobility U.K. Limited, 
Business Unit 2, Broadcast Centre, Here East, Queen Elizabeth Olympic Park, 
Stratford, London, England, E20 3BS,
Uzņēmuma Nr. 11099683

Reģistrēts Uzņēmumu reģistrā (Anglija un Velsa)